Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce intorsatura poate sa ia viata uneori.tu iti propui sa strangi niste bani pt ca vrei sa ajuti pe cineva si cand colo ii strangi pentru propria inmormantare.....

prea dur

Dumnezeu sa-L ierte!

 

Imi aduc aminte ce fericit era cand mi`a aratat acest film :crack: :

sfarsitul :"ne vedem in iad"

Editat de pebbles_ohp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ultimele accidente, se pare ca el a fost ales sa plateasca tributul!

 

sa-ti fie tarana usoara, iar vinovatii sa plateasca, intr-un fel sau altul!

 

condoleante familiei si apropiatilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e identic cu accidentul din Cluj de acum vreo 2 saptamani. Tot cu Peugeot 407 vs. moto.

R.I.P.

 

Acea soferita nu trebuie sa scape de lege. Sa speram ca va fi asa.

chiar daca o sa scape..si asta e sigur din pacate ii urez sa aiba pe constiinta moartea motociclistului toata vietulica ei!

 

R.I.P...condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-am intors de la locul accidentului... din ce am auzit de la sateni, soferita vinovata este avocata, barbatul ei este seful la rutiera pe ilfov, urmele accidentului au fost sterse destul de repede..

Alin se ducea spre casa, si, la un moment dat, un peugeot a virat stanga fara sa se asigure lovindul in plin.. motorul a fost aruncat la vreo zece metri distanta iar trupul lui alin a fost proiectat pe marginea drumului fiind mai apoi calcat de masina in care intrase... Soferita a fugit de la locul accidentului lasand masina infipta intr-un gard si un garaj de beton si odata cu ea.. si pe alin sub roti.. din cate am inteles, masina a fost mutata pentru a-l putea scoate dupa aproximativ o ora...

Dumnezeu sa te odihneasca in pace Aline!

 

Adi, daca se confirma ca e sotia sefului de la rutiera de la Ilfov, atunci tipa se numeste Gabriela Baicu (nu e avocata, stiam ca e ofiter de politie la Politia Snagov) si e fata primarului din comuna Gruiu.

 

In alta ordine de idei, Odihneste-te in pace!

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sfarsitul :"ne vedem in iad"

 

da era vorba lui asta .....pacat ma rog sa nu ajunga acolo ,sper sa ne vedem catzi mai multzi la inmormantarea lui sa il conducem pe ultimul drum..... D`zeu sa il odihneasca in pace ! :crack:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin minte ca m-am cunoscut cu el la ex. pentru A1, avea un rieju de 125,de care tot imi zicea, venise cu tatal lui..ne-am mai intalnit pe la arc..ce sa zic...durere mare, cred ca e groaznic ca parinte sa patesti asa ceva....iar trecerea de la 125 la 1000cc se pare ca a fost fatala.RIP

Editat de black_killer_reloaded
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai plecat unul dintre noi,,, doamne ce pacat, ma uit la pozele lui de pe hi5 si era atat de fericit, si el si prietena lui, imi inchipui cata suferinta si durere a lasat un urma, oare noi ne dam seama ?? daca am pati ceva ???

 

dumnezeu sa-l ierte si condoleante familiei si celor apropiati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-are cum sa scape, mi-a zis cineva din mass media, tipa va avea parte de tot ce-i mai "bun" :lol:

 

 

RIP :crack:

Editat de IceCube
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-am intors de la locul accidentului... din ce am auzit de la sateni, soferita vinovata este avocata, barbatul ei este seful la rutiera pe ilfov, urmele accidentului au fost sterse destul de repede..

Alin se ducea spre casa, si, la un moment dat, un peugeot a virat stanga fara sa se asigure lovindul in plin.. motorul a fost aruncat la vreo zece metri distanta iar trupul lui alin a fost proiectat pe marginea drumului fiind mai apoi calcat de masina in care intrase... Soferita a fugit de la locul accidentului lasand masina infipta intr-un gard si un garaj de beton si odata cu ea.. si pe alin sub roti.. din cate am inteles, masina a fost mutata pentru a-l putea scoate dupa aproximativ o ora...

Dumnezeu sa te odihneasca in pace Aline!

Oare chiar exista oameni cu asa suflet? Sau mai bine zis fara suflet!!! Ma mir pe zi ce trece in ce tara traim!!! :crack: RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat......as veni si eu dar cred ca e prea tarziu...daca mai merge cineva sa posteze :crack:

 

eu i-as mutila pe viata pe dobitocii (oacele) astia (astea) LA PUSCARIE CU EI.....m lor de zdrente umane!

RIP ALIN....!

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat......as veni si eu dar cred ca e prea tarziu...daca mai merge cineva sa posteze :lol:

 

eu i-as mutila pe viata pe dobitocii (oacele) astia (astea) LA PUSCARIE CU EI.....m lor de zdrente umane!

As fi mers eu dar din nefericire nu am cu ce. :P

Dumnezeu sa-l ierte si condoleante familiei si celor care l-au cunoscut. :D :D

Cat despre jigodia care l-a lovit :crack: :lol: :lol: :kiss: BURN IN HELL!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietilor care lucrati in Politie, daca doamna a fugit de la locul accidentului, oare nu cumva s-a raportat in aceasta seara furtul unui Peugeot 407 alb pe raza localitatii Snagov?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine Âşi restul care o să-i urmați, lăsați dracu teoriile conspirației. Acolo a murit un om, nu e de joacă. Vai pana mea, mă uit la fiu-meu cum doarme Âşi încep să mă iau de gânduri.

Încă o dată, Virilu, OdihneÂşte-te în pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar nu-l fura o femeie si singura...a fugit din cauza sperieturii...s-a gandit ca toti vor sari pe ea...probabil...

Editat de Adena
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietilor care lucrati in Politie, daca doamna a fugit de la locul accidentului, oare nu cumva s-a raportat in aceasta seara furtul unui Peugeot 407 alb pe raza localitatii Snagov?

gaborii o ard pe forumuri si in logan cu radaru' sorine, la cersit , oricum daca se lucreaza nu de acolo se lucreaza !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...