Sari la conținut

Accident Snagov 27 05 2008


smok3
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 685
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca privind pozele macar UN tanar motociclist se va domoli si va scapa cu viata atunci merita sa fie lasate pe forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca privind pozele macar UN tanar motociclist se va domoli si va scapa cu viata atunci merita sa fie lasate pe forum!

Asa este, eu unul sunt de acrod sa ramana pozele si daca mai exista altele sa fie postate si acelea.Poate asa ne vom da seama cat de vulnerabili suntem cand mergem pe 2 roti.

Inca odata condolenate :crack: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scoate'ti dracului pozele de acolo din respect ptr el

iar tu spiridus'o ..plimba ursu prin alte parti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am fost in campanie in licee si am aratat poze de la accidente multi copii au inceput sa planga. E socant dar e educativ. Cand eram mici ne puneau la scoala cei de la polite poze cu picioare taiate de tramvaie, copii loviti etc. si de atunci mi-a intrat in cap adevarata educatie rutiera drept pentru care niciodata nu traversez decat pe verde si pe zebra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu l-am cunoscut, dar e intotdeauna trist cand unul dintre noi se duce. Soferita este vinovata, dar daca viteza ar fi fost cea legala, acest topic nu mai exista. Nu isi pune nimeni problema ca la 18 ani nu este legal sa mergi pe un motor de 1000cmc nelimitat?

R.i.p.

 

Incercati sa invatati ceva din asta si ganditi-va de doua ori inainte de a trage de acceleratie.

 

Inca o data condoleante familiei si prietenilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incetati cu cacaturile patetice gen 'pozele alea fac si dreg', 'tinerii motociclisti o sa invete'. Cei pe care nu-i duce capul n-o sa invete iar cei pe care ii duce capul pot sa-si imagineze, nu e nevoie sa sochezi pe nimeni. Regula e ca pozele cu pricina n-au ce cauta pe forum, din cate stiu eu. Iar copiii care-si dau cu parerea, gen pateutz si spiridusa, eu sper sa aveti asfalt uscat, sa n-ajunga prietenii / parintii sa boceasca uitandu-se la astfel de poze si sa invatati de vorba buna ce repeta multa lume.

 

Puii mei, cred ca nu sunt multe chestii pe forumul asta care sa ma enerveze mai mult decat copiii cretinoizi care incearca sa se bage in seama. Din randul lor fac parte viitorii actori principali in posturile de la sectiunea de accidente, in rolul mortului. 'Ce fain mergea pe motor, era idolul meu'. Ai grija cu cine iti doresti sa semeni, poate o sa ai soarta lui. Dincolo de 'despre morti numai de bine', pustani de 18-20 de ani + motor mare e reteta sigura pentru accidente. Restul sunt EXCEPTII.

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 ani, experienta de trafic zero, calare pe miar = selectie naturala. bine ca nu s-a chinuit. rip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 ani, experienta de trafic zero, calare pe miar = selectie naturala. bine ca nu s-a chinuit. rip.

mergea cu VTR-ul de ceva timp...chiar si fara carnet....

de Rieju ce sa mai zic....

 

macar sa ai 50% din talentu lui....pacat de viciul numarul 1...viteza.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergea cu VTR-ul de ceva timp...chiar si fara carnet....

de Rieju ce sa mai zic....

 

macar sa ai 50% din talentu lui....pacat de viciul numarul 1...viteza.... :crack:

 

Ai vazut? Ai pus punctul pe i. Degeaba ai experienta daca ai tendinte sinucigase. Faza cu respectul ptr Alin... Alin nu ne mai percepe respectul sau... dis-respectul... s-a dus.

Dar lasati altii sa priceapa ce mai e de priceput!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu l-am cunoscut, dar e intotdeauna trist cand unul dintre noi se duce. Soferita este vinovata, dar daca viteza ar fi fost cea legala, acest topic nu mai exista.

 

 

 

 

 

daca soferita belea ochii....daca nu avea viteza.......daca avea akipament nu trening....garaju....sansa....noroc...multe variabile

r.i.p

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masina s-a urcat pe el...il ajuta geaca cu protectii la coate si umeri si pantalonii cu protectii la genunki? uita-te cum ii arata capul dupa ce i-a dat casca jos...plin de sange...dupa ce ca e sucit...

 

ii trebuia noroc...sau zile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pateutz... tu nu stii frate sa editezi o poza cand o pui? Cazurile de genu asta se pun cu banda peste ochi! Nu se pun asa ... aveti manca-v-as sufletelele voastre respect pt morti pt ca sunt singurii care nu mai au forta sa faca nimic!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergea cu VTR-ul de ceva timp...chiar si fara carnet....

de Rieju ce sa mai zic....

 

macar sa ai 50% din talentu lui....pacat de viciul numarul 1...viteza.... :crack:

 

 

"Talentul" lui l-a omorat in caz ca nu ti-ai dat seama.

 

Si nu inteleg de ce i se ia atat apararea, este chair atat de greu sa "fim" obiectivi...niciodata nu am vaz. pe cineva sa zica..A GRESIT!!!!!!! si a platit pt. asta..acum lasati-l sa se odihneasca

 

Toata lumea injura soferii. Cati dintre voi au si B'ul, cati dintre voi au mers su au fost depasiti de motociclsti pe strada, cati dintre voi v-ati aflat in masina cand v-a depasit un motociclist in viteza mare ( de auzit NU-L auzi -asta e clar) iar degeaba te uiti in oglinda acum nu este...2 sec. mai tarziu este FIX in spatele tau.

 

Iar afirmatiile de genu..mergea TARE ( si ii placea)...FARA CARNET...de la 125 direct la 1000..si asta la 18 ani...cred ca nu fac nimic altceva decat sa denatureze si mai mult persoana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masina s-a urcat pe el...il ajuta geaca cu protectii la coate si umeri si pantalonii cu protectii la genunki? uita-te cum ii arata capul dupa ce i-a dat casca jos...plin de sange...dupa ce ca e sucit...

 

ii trebuia noroc...sau zile

 

avem un traumatism cervical acolo ... din cate se vede ... cu TCC acut ... nici o sansa si-a privit moartea in ochi ... macar nu s-a chinuit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...