Sari la conținut

Bursa V/C pt Chopper/custom/cuiser/powercruiser!


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

 

 

nu k neaparat l-ar vinde dar din cate am inteles la inceputul topicului Alex a dat jos ape-ul si are akum are dragbar pe motoreta...

poate tocmai de aceea l-a dat jos fiindca vrea sa-l pastreze...

 

apropo Oyama, ai aparut la Tm anul acesta?te astepta Alex si m-a intrebat daca stiu ceva de tine, mie mi-a cunoscut simsonul si banuia k sunt pe akolo(din pacate am vorbit prea putin cu el)i-am vazut sporsterul live....TAREEEE!!!! :laugh: :laugh:\

 

@easybiker, spor la vanzare!! motocicleta este tare faina in realitate...

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-a omorat consumul sau vrei altceva?

Consumul?Crede-ma ...extrem de convenabil.Nu imi lua mai mult de 6 la trafic urban, afara in jur de 5.Una dintre motocicletele care m-au satisfacut pe deplin.Am simtit intr-adevar ca e un cruiser deosebit in drumuri lungi, gen Tg.Mures- Balaton(HD Bike Meeteng)-Tg.Mures.

Si Sorin are dreptate, am fost infectat cu virusul HD.Vreau sa incerc si asa ceva.Am achizitionat un Street Bob , pe primavara sper sa-l scot pe sosea.M-ar ajuta daca vreun biker se incumeteaza la Royal Star(financiar ne intelegem).Dupa aceea...mai vorbim si schimbam pareri :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc prietene! Intradevar motocicleta este bestiala. Nu as fi vandut-o niciodata daca nu aveam nevoile pe care le am acum. Din cauza ca sunt grabit o si dau la pretul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu k neaparat l-ar vinde dar din cate am inteles la inceputul topicului Alex a dat jos ape-ul si are akum are dragbar pe motoreta...

poate tocmai de aceea l-a dat jos fiindca vrea sa-l pastreze...

 

apropo Oyama, ai aparut la Tm anul acesta?te astepta Alex si m-a intrebat daca stiu ceva de tine, mie mi-a cunoscut simsonul si banuia k sunt pe akolo(din pacate am vorbit prea putin cu el)i-am vazut sporsterul live....TAREEEE!!!! :laugh: :laugh:\

 

@easybiker, spor la vanzare!! motocicleta este tare faina in realitate...

ma speriat ploaia mai Nicule si bine a facut! a plouat torential pe la prinz in ziua cind am vrut sa plec si eu eram daca plecam la drum intre Oradea si Timisoara.

sunt slab! stiu asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare. Dupa cum zice si titlul topicului vreau un chopper...pana aici simplu, dar de aici se complica treburile. Pe el am de dat.....(tobe tobe).... o vitezana. O honda cbr F2 din 91, dar foarte ingrijita, deci merge si arata brici... si cea mai buna si in valoare approximativa ar fi o yamaha virago de 535, cam acelasi an... Deci daca cunoasteti vreo persoana care ar fi oarecum interesata de o asemenea chestie, dati-mi va rog un semnal ceva.

Multumesc. sorin 0745 679360.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Dupa cum zice si titlul topicului vreau un chopper...pana aici simplu, dar de aici se complica treburile. Pe el am de dat.....(tobe tobe).... o vitezana. O honda cbr F2 din 91, dar foarte ingrijita, deci merge si arata brici... si cea mai buna si in valoare approximativa ar fi o yamaha virago de 535, cam acelasi an... Deci daca cunoasteti vreo persoana care ar fi oarecum interesata de o asemenea chestie, dati-mi va rog un semnal ceva.

Multumesc. sorin 0745 679360.

 

pune un topic si la vitezane, poate vrea vreunul o vitezana si vrea sa scape de virago

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca doua yamaha virago de vanzare:

 

1. post-25613-1223810310_thumb.jpg Yamaha Virago 250cc An fabricatie 1989; 30000 km, ceva accesorii pe el, adus din Germania; pret 1900 euro negociabil, detalii la nr de telefon 0745256532

 

2. post-25613-1223810559_thumb.jpg Yamaha Virago 535cc An fabricatie 1997; 37000 km, multe accesorii pe el, adus din Germania; pret 2900 euro negociabil, detalii la nr de telefon 0744475352

Inca e valabil pentru ambele motoare! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut pt virago 535 din '91:roata fata,furca (cu juguri),far,rezervor.tel 0742963185

Am o furca. E pt. virago dar nu stiu pt. ce an.

Diferenta fata de poza e ca nu mai are decat un singur etrier (a fost modificat pt. 2 discuri de frana)

Asta ar fi una din variante.

 

Ar mai fi una - roata fata, furca + etrier + juguri, far, rezervor, toate pt. modelul 94.

Dar acesta va fi valabil undeva pe la sfarsitul lui februarie.

post-2094-1232740223_thumb.jpg

post-2094-1232740273_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o furca. E pt. virago dar nu stiu pt. ce an.

Diferenta fata de poza e ca nu mai are decat un singur etrier (a fost modificat pt. 2 discuri de frana)

Asta ar fi una din variante.

 

Ar mai fi una - roata fata, furca + etrier + juguri, far, rezervor, toate pt. modelul 94.

Dar acesta va fi valabil undeva pe la sfarsitul lui februarie.

nu e nici o difereanta fata de poza cine o ia capata si cel de-al doilea etrier!

deci ce se vede in poze se si vinde, furca completa cu doi etrieri, 2 pistonase pe etrier plus furtun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-2175-1232868517_thumb.jpgMotoGuzzi 1100 Breva 2006 87 cai, 10000 km, cuplu imens, frane Brembo, sunet bestial din tobe MIVV.

Vreau un chopper 800 - 1100 in stare comparabila cu guzza - adica foarte buna.

Guzza sta cam in 5000 euro adica mai putin de jumate din pretul de noua.

9745619619, Adrian

post-2175-1232868760_thumb.jpg

post-2175-1232869006_thumb.jpg

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Yamaha Virago 535 urgent, detalii:

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...997-161401.html

http://www.youtube.com/watch?v=J9B3OU0JyFE&feature

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

ia spune-mi ai facut ceva la tobe

parca se aude altfel decat normal ...

Da i-am facut, i-am scos filtrele! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Kawasaki Vulcan de 900 cmc, fabricat in State(California) in 2006.

Date tehnice:

- 9600 km

- culoare negru

- toate consumabilele sunt noi (incaltari/filtre/curea..etc)

- motorul are actele de provenienta in regula si numerele rosii .

- pret - 6500 eur negociabil.

Alte intrebari si nelamuriri le astept aici pe forum sau la nr: 0726301488 - Bogdan

post-9420-1233050417_thumb.jpg

post-9420-1233050425_thumb.jpg

post-9420-1233050433_thumb.jpg

post-9420-1233050440_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare virago 535 din`94 la 2800 euro,pret negociabil ca e criza :laugh:

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...w&ID=145700

 

 

sant in cele doua finale

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oferta!!! Yamaha Dragstar xvs 650 3590 eur Accesorii incluse:sissy bar(cu emblema live to ride)+suport coburi+coburi+portbagaj.Stare f.buna merita vazuta,Cauciuc spate DUNLOP nou-nout,0 km.(aprox 200 eur)Tinut in garaj.Acte la zi.

 

Detalii:http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-yamaha-dragstar-din-1997-161606.html

post-26723-1233083698_thumb.jpg

post-26723-1233083712_thumb.jpg

post-26723-1233083724_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...