Sari la conținut

cine are scuter de la FB?cum va merge?probleme?


soriyn17
 Share

Postări Recomandate

TOT AUD PERSOANE CARE SE PLANG DE SCUTERELE DE LA FB DAR VREAU SA AUD SI OPINIA CELOR CARE AU ASEA CEVA!!DAK ARE CINEVA????? :bounce:

197132[/snapback]

 

Mai sunt vreo 3 topicuri deschise despre aceste scutere...in care gasesti "certuri" din ambele parti...adica uni spun ca sunt bune alti ca nu....vezi mai detaliat in acele topicuri. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

e vb ca e chinezesc ... acum m-am intalnit in stadion cu un baiat cu un scuter in 4t chinezesc motor de 125cc ... intr-adevar fuge bine... dar un scuter de 125cc 2t.. il face praf .. ! si E CHINEZESC!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vb ca e chinezesc ... acum m-am intalnit in stadion cu un baiat cu un scuter in 4t chinezesc motor de 125cc ... intr-adevar fuge bine... dar un scuter de 125cc 2t.. il face praf .. ! si E CHINEZESC!!

225805[/snapback]

nu sunt reusite sa nu punem o gilera runner de 125 in 4timpi hai sa zicem ca este mai mica si fuge mai tare

da un Piaggio X9 de 125cmc il face paket

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
nu sunt reusite sa nu punem o gilera runner de 125 in 4timpi hai sa zicem ca este mai mica si fuge mai tare

da un Piaggio X9 de 125cmc il face paket

228343[/snapback]

 

 

daca gandeai un pic inainte sa vb nu pareai atat de penal alea au 15 cai maa :crack: astea au 11 ca daca vrei punele langa un skipper si ai sa vezi. daca v-ati uita mai bine pe net si in taloanele lor ati vede ca motorul este sub licenta honda si sunt fabricate in japonia. din curiozitate daca iesiti din tara ati observa ca sunt destul de multe si de 50 si de 125 cc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca gandeai un pic inainte sa vb nu pareai atat de penal alea au 15 cai maa  :crack:  astea au 11 ca daca vrei punele langa un skipper si ai sa vezi. daca v-ati uita mai bine pe net si in taloanele lor ati vede ca motorul este sub licenta honda si sunt fabricate in japonia. din curiozitate daca iesiti din tara ati observa ca sunt destul de multe si de 50 si de 125 cc.

235746[/snapback]

 

 

Asa e. Ai dreptate. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca gandeai un pic inainte sa vb nu pareai atat de penal alea au 15 cai maa  :crack:  astea au 11 ca daca vrei punele langa un skipper si ai sa vezi. daca v-ati uita mai bine pe net si in taloanele lor ati vede ca motorul este sub licenta honda si sunt fabricate in japonia. din curiozitate daca iesiti din tara ati observa ca sunt destul de multe si de 50 si de 125 cc.

235746[/snapback]

la ce te referi"din curiozitate daca iesiti din tara ati observa ca sunt destul de multe si de 50 si de 125 cc" am iesit din tara si nu am vazut chinezarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce te referi"din curiozitate daca iesiti din tara ati observa ca sunt destul de multe si de 50 si de 125 cc" am iesit din tara si nu am vazut chinezarii

236717[/snapback]

unde ai fost cumva prin moldova??

dute prin germania austria si dupa aia sa mai vorbestii k?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am niste vecini care si-au luat - unul scuter si alalalt "moto" FB 125 si singurele sunete pe care le produc de asta primavara sunt piuielile alarmelor! Stiu doar ca amandoi au fost cu ele la garantie in prima sapt si in cele din urma le-au surubarit singuri, iar cel cu moto a venit de 2 ori cu ea de coarne pana acum (are 500 km parcursi cu totul, cred ca numara si cand mergi pe langa ea).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai fost cumva prin moldova??

dute prin germania austria si dupa aia sa mai vorbestii k?

238595[/snapback]

Da ........ am fost in ungaria-austria-germania-olanda si tu te refereai cumva la chinezarii de 50 sau 125 da nu am vazut am vazut alte scutere firme cunoscute......parerea pea esti cam ......... :) :eek: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ........ am fost in ungaria-austria-germania-olanda si tu te refereai cumva la chinezarii de 50 sau 125 da nu am vazut am vazut alte scutere firme cunoscute......parerea pea esti cam ......... :drink:  :lol:  :ok:

238903[/snapback]

 

 

o mica cercetare pe mobile.de!!! nu prea sunt chinezarii in numar mic, ci foarte multe!!!! :) :eek: :P

 

 

DAELIM

 

 

KYMCO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI eu am un Sprinter de 50 de cc si e super misto merge f bine al meu prinde chiar 80 acum nu stiu cum a lui lucian merge mai incet va salut si cred ca faceti o alegere potrivita cu un fb sunt ieftine si performante cei care vb ori au mopeduri si sunt gelosi ori au rable sh numai bine si multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba mie nu mi se pare excelente, dar fiecare cu posibilitatile sale! Eu am avut moped de la ei .. care mi-a placut foarte mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da sunt f bune nu stiu ce tot va luati de Fb dak nu va comvine luati alceva mai vechi strain cu motor in 2 timpi si sa partaie ca un trabant ati face cea mai buna afacere si ati lasa in pace Fb cum zicea si bunicu fiecare cu posibilitatile lui si cu gusturile lui Multa bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...