Sari la conținut

Intrunire SIBIU


ZORRO
 Share

Postări Recomandate

cineva cu o viteza medie de 100-120 merge? nu de alta dar sa ma tin si eu de motor  :crack:

211219[/snapback]

 

 

Vreau sa vin eu. am un marauder de 250.

Dar tre' sa-i gasesc un loc si sotului meu, ca ne-am busit masina, iar eu nu pot

sa-l iau pasager.

Pe bune, se ofera cineva sa-l ia pasager?

Editat de CRIS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 174
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

plec si eu maine dar nu stiu la ce ora... si nu stiu nici pe unde..

 

ca idee as vrea sa plec pana in ora 15-1600.. iar traseul va fi ori pe transfagarasan ori pe valea oltului.. dar as prefera pe transfagarasan, iar daca termin treaba mai tarziu prefer sa plec sambata dimineata dar tot pe transf.

 

care mai ai idei din astea lasati un mesaj...

 

@ ianachim: daca plec sambata, vom calatori impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: deci nu mai are nimeni comuniste cu care sa se incumete la drum lung din Bucuresti ?

211626[/snapback]

Io ma incumet la drum lung, dar al dreaq' fier nu vrea cu rezervorul gol :crack:

acu serios, mergi cu hell biker, ca te tii lejer de papuc si scapi si de bagaje.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pleaca cineva mai pe dupa amiaza? Sa zicem intre 12 si 16? Mergem pe traseul Buc-Ploiesti-Brasov-Fagaras-Sibiu

 

Ry.

212028[/snapback]

Drumul BraÂşov-FăgăraÂş-Sibiu este rău mergeți mai bine pe BraÂşov-SighiÂşoara-Sibiu

Editat de M I G
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hell biker se pare ca mergem fro 3 mai incet maine dim la ora...

zidule daca vin maine dimineata la tine imi pui claxonu :crack: ?

212168[/snapback]

da mah, nu dureaza montaju

 

@NAEL

 

Io nu merg mai mult de 90-95 km/h.

 

O iau pe Brasov.

212169[/snapback]

da tu cu cat crezi ca merge nae? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce i-am pus k68 si mi le-a reglat nicu profesoru rupe :crack:

maine pe la 14 se pleaca tot pe valea oltului de la lujerului - viteza 80-90

 

p.s. mai am un loc de fro 50kg liber :crack: :crack:

Editat de NaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi pleca Vineri in jurul orei 14:30 ~ 15. Voi merge pe Valea Oltului. Vit de croaziera: 100 ~ 120Km/h. Daca mai sunt doritori, sa mergem in grup, sa se anunte aici, si vom stabili un punct de intalnire.

212263[/snapback]

 

Nu te tenteaza totusi mersul pe DN 1? Am inteles ca pe Buc-Pitesti e prost rau drumul... Pe la 15 plecam noi, 2 motoare. Ne strangem? :crack:

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te tenteaza totusi mersul pe DN 1? Am inteles ca pe Buc-Pitesti e prost rau drumul... Pe la 15 plecam noi, 2 motoare. Ne strangem? :crack:

 

Ry.

212295[/snapback]

 

Salut

Autostrada e proasta doar pana la km35~40, apoi e buna. Pe valea Oltului nu stiu cum e acum drumul. posibil sa exista cateva mici gatuiri, dar nu mai mult.

Pe DN1, intre Brasov~Fagaras~Sibiu, drumul e cam plictisitor si nici nu e stralucit.

Daca merg prin Sighisoara, ocolim un pic cam mult (mai ales ca plecam cam tarziu).

Da-mi un tel la 0722.556.196 sa vorbim.

sau msgYahoo: dange0rge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti linistiti pe autostrada si Valea Oltului ca e bun drumul......cu mici portiuni pe Valea Oltului unde se circula pe o banda.L-am facut si we-ul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZX-6R & CBR1000F astazi la ora 17.00 plecam pe pitesti-valcea. sunt 2-3 semafoare pe valea oltului deci nu pierdem mult timp cu ele.

 

auzii ca la intrarea in sibiu pe partea pe unde mergem noi e criblura. dar cu caldura asta sper sa fi intrat in asfalt ... :crack:

 

 

viteza de croaziera mi-e teama sa o spun ... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZX-6R & CBR1000F astazi la ora 17.00 plecam pe pitesti-valcea. sunt 2-3 semafoare pe valea oltului deci nu pierdem mult timp cu ele.

 

auzii ca la intrarea in sibiu pe partea pe unde mergem noi e criblura. dar cu caldura asta sper sa fi intrat in asfalt ...  :crack:

viteza de croaziera mi-e teama sa o spun ...  :crack:

212597[/snapback]

 

 

Nu sa pus criplura numai pe benzile de langa bordura si pe cele doua benzi de langa axul drumului nu sa pus nimic.

 

Insa oricum au pus criplura si pe margine au batucit-o cu tasatoarele si nu e nici praf de la ea asa ca se poate merge fara griji.

:crack: :crack: Va asteptam cu drag!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai super tare intrunirea, una din cele mai misto de pana acum :crack: .Felicitari crazy bike! Ne-am simtit fain. :crack:

 

Sar'mana Baiazid k m-ai ajutat cu cablu. Ai o bere d la mine, doua, trei,.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

va astept la sibiu pe weekend.asfalt uscat fratilor.

 

E UN TOPIC DIN 2005!!!!!! :) mai uita-te si la ultima data la care s-a postat !!!!!!

 

Chiar cred ca ar trebui blocate posturile care au depasit 1 an .... macar la intalniri si accidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Autostrada e proasta doar pana la km35~40, apoi e buna. Pe valea Oltului nu stiu cum e acum drumul. posibil sa exista cateva mici gatuiri, dar nu mai mult.

Pe DN1, intre Brasov~Fagaras~Sibiu, drumul e cam plictisitor si nici nu e stralucit.

Daca merg prin Sighisoara, ocolim un pic cam mult (mai ales ca plecam cam tarziu).

Da-mi un tel la 0722.556.196 sa vorbim.

sau msgYahoo: dange0rge

 

ala nu ii DN1...

 

DN 1 ii buc-brasov-tg. mures-cluj-oradea-bors

pe acolo e E 60, E 574 si E 68 !!!

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...