Sari la conținut

Accident Mortal Langa Copsa Mica-smecher Fara Casca


atillas
 Share

Postări Recomandate

am ajuns pe un pod la 1 minut dupa accident..chiar daca ma arde administratorul vreau sa va arat la toti ce inseamna sa nu porti casca..copilul avea 21 de ani si scuter de 1 zi..s-a dus sa faca curse(erau oprite la accident 2 scutere si se vaitau aia grozav) pozele le-am facut cand au venit paramedicii fiindca mi-a fost frica sa nu sara tiganii la bataie..

post-15042-1214238316_thumb.jpg

 

oricum RIP...

 

 

ADMIN EDIT: poze indepartate datorita duritatii excesive.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Numai fi-ti asa rasisti... nu imi pare colorat ... da chiar avea numar inmatriculare pe scuter? aaa da si Insanatosire Grabnica scuteristului (uite d`asta o sa port eu casca pe scuter)

aaa scuzati-ma a decedat ...? Sa-i fie tarana usoara... si parinti lui sa treaca usor peste asta..

Editat de KeeNnT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor ..nu mai avea creier in cap...avea o gaura in craniu de la capul de pod de bagai pumnul inauntru..a fost mort pe loc

 

AVIZ TUTUROR SMECHERILOR CARE SE DAU VITEJI FARA CASCA PE MOTOARE SI SCUTERE..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne in cel hal, n-am vazut asa ceva in viata mea...oricum asa ceva ar trebui aratat tuturor pustanilor...

doamne iarta-ma dar nah....scuteristi ce sa le ceri

R.I.P.

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai fi-ti asa rasisti... nu imi pare colorat ... da chiar avea numar inmatriculare pe scuter? aaa da si Insanatosire Grabnica scuteristului (uite d`asta o sa port eu casca pe scuter)

aaa scuzati-ma a decedat ...? Sa-i fie tarana usoara... si parinti lui sa treaca usor peste asta..

 

SORRY..m-am exprimat gresit..cu celelalte doua scutere erau vreo 4 tiganusi de 18-20 de ani ..intr-o poza se si vede cum se da unu din ei cu capul de pamant..baiatasul asta parea totusi roman de al nostru..ziceau niste oameni care se oprisera in coloana la accident ca erau vecini cu el si ca isi cumparase scuterul cu o seara inainte..

 

admin@ stiu ca pozele sunt socante dar nu stiu cum se pot tempera altfel pustanii astia teribilisti..mii de scuze dar asta e realitatea in care traim...

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui lasate pozele, dar putin cenzurate! O imagine face cat 1000 de cuvinte!

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii chiar n-au leac...mie mi-e frica de pustanii teribilisti" cum le spuneti voi...am si eu un vecin care a avut ceva timp scuter...si-a luat-o grav pt galagia care o facea prin spatele blocului si acum...si-a luat r6 omu` si o arde la fel prin spatele blocului pentru ca nu are permis in schimb nu se oboseste sa-si puna macar casca...m-am luat ca proasta cu el la cearta ca nu poarta casca si replica lui a fost "am o groaza de prieteni care au cazut fara casca si n-au murit" si eu cu poza in buzunar cu robert...care a murit ca n-o avea legata...

 

mai era unu care se dadea pe=o roata in poligon fara casca...pe motiv ca transpira de la ea....so...nici 1000 de POZE nu-i calmeaza pe astia :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne iarta-ma dar nah....scuteristi ce sa le ceri

R.I.P.

nu neaparat, ca sunt multi cu scutere care se si echipeaza, si stiu sa mearga...nu e cazul sa generalizam, parerea mea....pur si simplu, oameni fara minte, care se suie pe un motor fara a cunoaste riscurile si consecintele, si, ajung salam :crack:

 

@Admin: cred ca ar trebui lasate pozele, sa fie reper pt viitorii breji...macar pt cei care frecventeaza forumul si au de gand sa se apuce de sportu asta...parerea mea

 

mai era unu care se dadea pe=o roata in poligon fara casca...pe motiv ca transpira de la ea....so...nici 1000 de POZE nu-i calmeaza pe astia :crack:

e dupa cum ii duce bibilica...vorba lu @drobu in alt topic....se curata handicapatii incet incet....si si-o fac cu mana lor

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt sigur ca pozele alea, odata lasate, convingeau 2-3 manelisti sa poarte casca si poate salvau niste vieti.

oricum, au fost, sunt si intotdeauna vor fi unii care nu pot pricepe ca se moare atat de usor iar multi altii uitam repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred k politia ar tb sa ia fiecare motorist/scuterist neechipat prins...si sa-l OBLIGE sa se uite o ora intreaga numai la poze d genu

 

nu stiu...nu stiu ce solutii ar trebui abordate sa se invete minte...l-am mai vazut pe unu la semafor (motociclist) cu casca ce-i drept..."legata" de-mi intrau 2 pumni de-ai mei intre legatura cu care lega si barbia lui...de nu-i trebuia nici viteza sa-i cada din cap....si baretutza aia tzine de cald frate???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am aratat pozele celor 2 angajati de ai mei pe care i-am prins acum 2 zile venind la munca fara casca.

 

Au ramas destul de socati, am facut bine ca le-am aratat, ca se pare ca de vorba buna ma ignorau.

 

Problema este ca majoritatea "inconstientilor" nu intra pe forumuri sa vada pozele. Si io sunt de acord sa fie lasate pozele mai dure online, fara a fi sterse.. insa ma tem ca nu are nici un efect pozitiv.

 

Cert este ca, asa cum am spus in alt topic cn un scuterist care a intrat prin geamul unei masini, din cauza ca era inapt, nu avea casca, si nu a pastrat distanta regulamentara... ca din cauza acestor scuteristi imbecili, vom apare noi, motociclistii, bagati in aceasi oala cu ei, la statistici, la accidente, victime si cauze ... unde vom iesi destul de sifonati, din cauza acestor retardati, pt ca nimeni nu prea face o departajare intre cele 2 categorii, in acele statistici.

 

Si bineinteles.. inca un caz de S.N.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa sa pateasca toti zmeii, mai ales daca sunt putin colorati... Doamne ajuta!!!

 

tu chiar tastezi cu ratiune si compasiune umana?

 

cum sa urezi moartea cuiva?

 

nu e cazu sa generalizati cu scuteristii......asa pot sa generalizez si eu cu SS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog eu ..sa nu cadem in alte discutii cotradictorii ca era sau nu tigan sau roman..ideea este ca am ajuns acolo si am considerat ca punand aceste poze pot sa linistesc multii din smecherii care se dau fara casca..atat..

 

cine vrea poze in particular cu accidentul id meu este stef_ktm2000

 

imi cer mii de scuze dar nevasta-mea a sters complet pozele si din laptop si din aparat..asa ca cine le-a copiat sa le dea mai departe

 

 

protestez impotriva warn-ului de 10% al admin..am vrut sa dau un exemplu ptr toti teribilistii care se dau fara casti..nu consider ca era necesar...dar e site-ul vostru si faceti e vreti...

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tragedie pe naiba... si-a cautat-o cu lumanarea. nu pot sa zic decat ca o merita cu varf si indesat. daca esti dobitoc si iti iei scooter ca sa ii dai blana din prima zi, nici nu mai porti scasca si te iei la tranta cu "prietenii", care e faza? urmeaza posturile cu: vai ce baiat bun a fost... culmea ca toti is baieti buni cand mor :crack:. da nici unu nu e bun cat traieste. vorbe-n vant! selectie naturala!

 

NEXT PLEASE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...