Sari la conținut

Accident Balotesti


woken
 Share

Postări Recomandate

Astazi intre orele 21 - 22 , Balotesti jud Ilfov , accident mortal intre o honda cbr si un fiat dublo parca . baiatu cu cbr-u a plecat din fata unui magazin usor ... a vrut sa intoarca , iar ala cu fiatu a intrat in plin in el ...baiatu cu cbr-u a fost aruncat vreo 5 m , si cel cu fiatu a intrat intr-un gard , Nelutu baiatu cu motoru nu purta echipament , avea doar casca , dar nici casca nu era pusa bine pe cap .. era doar pe frunte si ia zburat de pe cap si a cazut cu capu de asfalt, a murit pe loc .. ! atat stiu , am fost la fata locului dar nu mai era acolo doar motoru si masina ! Nelutu nu mai era acolo :kiss: presupun ca la luat salvare ! ! o sa pun si niste poze ! am vazut ca erau mai multi motociclisti acolo , poate sunt si ei pe aici p forum si stiu mai multe !

R.I.P :D

:lol:(

Editat de woken
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inca unul ?? Doamne , nu iti vine sa crezi ce e in Romanica noastra ! :kiss:

Dumnezeu Sa-l ierte ! RIP :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo, bagami-as! numa ma enervez cand citesc din astea. unu la mana, daca tot porti casca, puneti-o naibii calumea pe capu ala plin de tarate ca altfel nu are efect! doi la mana, cand iesi de undeva, asigura-te ca nu vine nimic sau ca ai timp sa iesi. daca nu esti de 3 ori sigur pe tine, stai naibii si mai asteapta. nu inteleg cum poti sa circuli cu casca pe frunte sau de ce ai face asa ceva. pacat de aia care sufera din cauza lui, ca de "motociclist" nu am ce zice!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze am gresit ! am vorbit acum cu o sursa sigur si mi-a zis ca el a plecat de la magazin si sa dus la benzinaria de la DN a intors acolo si cel cu fiatu venea spre DN si in fata acel magazin a vrut sa intoarca cel cu fiatu si nu la vazut ca vine , si Nelutu a intrat in el , si casca nu o purta deloc , o avea dar o tinea in mana . Scuze , dar am intrebat lumea pe acolo prima data .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@woken: mai multe detalii legate de Nelutu, de motor, se poatesa ne dai?nu de alta, da poate il stia lumea :D

dumnezeu sa-l odihneasca :kiss:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca il cunostea nimeni dupa forumul asta .. decat eu !

spunetimi ce detalii sa va mai dau .. sa ma mai interesez :kiss:

Editat de woken
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca il cunostea nimeni dupa forumul asta .. decat eu !

lumea de aici nu se cunoaste numai cu lumea de aici...in general se cunosc motociclistii intre ei...poate cu ocazia unei iesiri, unui fest, unei plimbari...d-aia ziceam daca ai putea pune datele, ca s-o gasi vr'un cunoscut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai sa fac si eu rost de ele ! ai rabdare :kiss: app nu avea permis :|

 

nu vreau sa vorbesc cu pacat,dar fara permis,cu casca in mana,de echipament nu mai zic nimik,nici chiar asa...pacat de el,ca era om ca noi toti :D R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand pui pozele?! :D

 

:kiss:

Voi va auziti/cititi?

Daca vrei senzatiii tari, intra aici

 

OT: fara permis, fara echipament, fara minte, fara viata. Pacat de familia lui :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand v-am zis ca la tzara gelul de par are fibra de kevlar in compozitie nu m-ati crezut :lol: Am vazut ca basca-casca e super la moda printre racerii de terasa si nu numai...Care e faza cu purtatu' castii pe varful capului>? :kiss: Bine ca avem cele mai trendi casti :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand v-am zis ca la tzara gelul de par are fibra de kevlar in compozitie nu m-ati crezut :lol: Am vazut ca basca-casca e super la moda printre racerii de terasa si nu numai...Care e faza cu purtatu' castii pe varful capului>? :kiss: Bine ca avem cele mai trendi casti :laugh: :D

gixxule,castile in general sunt pt cules mure...de aceea e obligatorie purtarea lor "la brat", iar gelul din par atrage fluturii... astfel individul culege destule insecte in insectarul sau, iar la final, ca recompensa, se ofera chiar el acelui insectar :laugh:

 

no offence, inteleg ca un om a murit, pacat, dar, stim cu totii ca se cheama lucru manual ce ne facem cu mana noastra, din pacate :P

 

alta curiozitate mai am...din ce am inteles, i s-a taiat fata,...acum, ma mir, in urma accidentului, daca avea casca in cap, mai traia?exceptand faptu ca nu avea permis, si deci, nu avea ce cauta acolo

 

PS: in astfel de cazuri, am uitat sa mai specific slapii nike si compiutaru pentium 4 de acasa plin cu hadrian...ciunga, xenoanele si neoanele, si evident, "de puta madre" pe tishart

 

"postul respectiv este un pamflet, si va rog, tratati-l ca atare"

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Muai ce oameni! zicea cineva mai dmult, ca cine nu a gresit sa de primul cu piatra! Norocul nostru ca nu dam cu pietre, ci cu cuvinte!

Dar... :D fara rautate... daca meseriasul nu aavea permis... apoi atunci pun eu primul mana pe piatra! Ca eu nu m-am dat (prea des) fara permis! :lol:

Si nu, nu ma gel, am slapi nike si cont pe hi5! :kiss:)

Dar sunt viu si asa am de gand sa raman muuuulta vreme de aici incolo!

Si ca sa-l parafrazez pe antevorbitorul meu... castile e pentru cules mure, deci... la pamant cu caratorii de casti pe brate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

macar l-a tinut motorul o viatza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am fost prin balotesti pana la moara vlasiei

2 adevarati motociclisti fara casca si cu slapi

cam 5 - 7 scutere idem pusti de pana in 15 ani si vreo 2 mai trecuti la fel slapi si fara casca

 

asa ca o sa mai apara ACCIDENTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...