Sari la conținut

Pasionati de fotografie


urzica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o mica vizita la muzeul piaggio..

 

pregatiri

post-890-1224016894_thumb.jpg

start

post-890-1224016631_thumb.jpg

Dali vespa

post-890-1224017921_thumb.jpg

muuuuu vespa

post-890-1224016613_thumb.jpg

alte vespe

post-890-1224016663_thumb.jpg

si uite asa elimina piaggio competitia :disappointed: post-890-1224016690_thumb.jpg

gillera.. o victima a lui piaggio, aici e expusa o moto extra- full carenata :( cu ajutorul careia s-a reusit media de 300km/h.. acum in muzeul piaggio :(

post-890-1224016587_thumb.jpg

..buh bye..

post-890-1224016647_thumb.jpg

 

baieti, upgradez scula foto.. daca va intereseaza pe careva: Body Canon EOS 350D (6000 cadre) + ob kit + 2 gb CF = 350 eur .. dati un PM

 

bafta & asfalt uscat!

 

..@Trumansky .. super faine pozele cu luna, ai folosit un tele sau chiar un telescop cu adaptor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mica vizita la muzeul piaggio..

 

pregatiri

post-890-1224016894_thumb.jpg

start

post-890-1224016631_thumb.jpg

Dali vespa

post-890-1224017921_thumb.jpg

muuuuu vespa

post-890-1224016613_thumb.jpg

alte vespe

post-890-1224016663_thumb.jpg

si uite asa elimina piaggio competitia :disappointed: post-890-1224016690_thumb.jpg

gillera.. o victima a lui piaggio, aici e expusa o moto extra- full carenata :( cu ajutorul careia s-a reusit media de 300km/h.. acum in muzeul piaggio :(

post-890-1224016587_thumb.jpg

..buh bye..

post-890-1224016647_thumb.jpg

 

baieti, upgradez scula foto.. daca va intereseaza pe careva: Body Canon EOS 350D (6000 cadre) + ob kit + 2 gb CF = 350 eur .. dati un PM

 

bafta & asfalt uscat!

 

..@Trumansky .. super faine pozele cu luna, ai folosit un tele sau chiar un telescop cu adaptor ?

 

Salut,

Am folosit un tele 70-300 de la Nikon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place ssi mie sa fac poze , doar ca deocamdata le fac pe telefon ( SE k810i , camera de 3,2 MP), dar sper sa imi iau si eu candva un aparat mai bun , am avut unul , dar s-a stricat .

aceste poze sunt cu telefonul, dar am sa pun si cateva facute cu aparatul.

post-14351-1224256700_thumb.jpg

post-14351-1224256733_thumb.jpg

post-14351-1224256769_thumb.jpg

post-14351-1224256795_thumb.jpg

post-14351-1224256839_thumb.jpg

post-14351-1224256871_thumb.jpg

post-14351-1224256903_thumb.jpg

post-14351-1224256928_thumb.jpg

post-14351-1224256953_thumb.jpg

post-14351-1224256975_thumb.jpg

post-14351-1224257012_thumb.jpg

post-14351-1224257104_thumb.jpg

post-14351-1224257135_thumb.jpg

post-14351-1224257199_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traiasca poporul pozar. am nevoie de ajutorul vostru intr-o chestiune. se poate sa dati un vot si pentru fotografia mea de la concursul motoflash. sunt aproape de podium si vreau sa sparg dominatia familiei Fazekas, care detine nici mai mult, nici mai putin, decât primele 5 pozitii din top. daca domniile voastre ar binevoi sa acorde un vot pentru pozica numita "Depasire", semnata de Cumpat Liviu, tare s-ar mai bucura ralucone si bulibasha, protagonistii fotografiei. ultima asertiune era o gluma, evident, nu de alta o sa imi sara astia in cap si o sa-mi ceara parale pentru ca le-am furat sufletele prin pozare.

 

de votat se poate vota aici: http://www.motoflash.ro/galerii/motophoto_...rdonare=punctaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traiasca poporul pozar. am nevoie de ajutorul vostru intr-o chestiune. se poate sa dati un vot si pentru fotografia mea de la concursul motoflash. sunt aproape de podium si vreau sa sparg dominatia familiei Fazekas, care detine nici mai mult, nici mai putin, decât primele 5 pozitii din top. daca domniile voastre ar binevoi sa acorde un vot pentru pozica numita "Depasire", semnata de Cumpat Liviu, tare s-ar mai bucura ralucone si bulibasha, protagonistii fotografiei. ultima asertiune era o gluma, evident, nu de alta o sa imi sara astia in cap si o sa-mi ceara parale pentru ca le-am furat sufletele prin pozare.

 

de votat se poate vota aici: http://www.motoflash.ro/galerii/motophoto_...rdonare=punctaj

sa vada unguru ca romanu e unit :) :) de la mine ai toata sustinerea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traiasca poporul pozar. am nevoie de ajutorul vostru intr-o chestiune. se poate sa dati un vot si pentru fotografia mea de la concursul motoflash. sunt aproape de podium si vreau sa sparg dominatia familiei Fazekas, care detine nici mai mult, nici mai putin, decât primele 5 pozitii din top. daca domniile voastre ar binevoi sa acorde un vot pentru pozica numita "Depasire", semnata de Cumpat Liviu, tare s-ar mai bucura ralucone si bulibasha, protagonistii fotografiei. ultima asertiune era o gluma, evident, nu de alta o sa imi sara astia in cap si o sa-mi ceara parale pentru ca le-am furat sufletele prin pozare.

 

de votat se poate vota aici: http://www.motoflash.ro/galerii/motophoto_...rdonare=punctaj

 

:) Chiar ma gandisem la treaba asta zile trecute si am vrut sa fac propunerea, insa candidata le mine era ravenitza :)

Acum ca matale esti candidatul principal... SA CURGA VOTURILE! :)

 

PS dar promite sa donezi premiul ... :D

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Chiar ma gandisem la treaba asta zile trecute si am vrut sa fac propunerea, insa candidata le mine era ravenitza :blink:

Acum ca matale esti candidatul principal... SA CURGA VOTURILE! :rusinica:

 

PS dar promite sa donezi premiul ... :blink:

wow, multumesc frumos. pentru mine e o bucurie mai mare sa aud pararea oamenilor despre fotografiile mele.

iar cu concursul m-am resemnat de mult, ma bucur insa ca primele 3 locuri sunt date de juriu.

oricum sunt multe fotografii in concurs care merita premii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vada unguru ca romanu e unit :rusinica: :D de la mine ai toata sustinerea

daca l-ai cunoaste pe omul ala personal ai vedea ca situatia e diferita..

si el si toata familia vorbesc o romana mult mai curata decat multi dintre noi ..

 

si daca o luam motociclistic omul tot merita toata admiratia, incepand de la faptul ca are doua motoare, ca ambii copii au fost incurajati sa conduca mobre, ca intretine un site moto fara nici o obligatie.. dar in fine... e mai simplu sa il numesti ungur.

 

zoli chiar merita tot respectul ..

 

desi nu posteaza aici , pe motociclism , sunt multi care au baut o bere cu el ..

 

bafta multa zoli ... meriti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai toate ca toate vad ca prin pol-pozishan deja sunt adjudecate locurile aceleiasi persoane (previzibil) si ravenitza vine puternic din urma cu ambele poze (nush cum vine asta, probabil are preteni multi) da' domnu' Cristian, sa mor daca stiam ca are asa galerie mare :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca l-ai cunoaste pe omul ala personal ai vedea ca situatia e diferita..

si el si toata familia vorbesc o romana mult mai curata decat multi dintre noi ..

 

si daca o luam motociclistic omul tot merita toata admiratia, incepand de la faptul ca are doua motoare, ca ambii copii au fost incurajati sa conduca mobre, ca intretine un site moto fara nici o obligatie.. dar in fine... e mai simplu sa il numesti ungur.

 

zoli chiar merita tot respectul ..

 

desi nu posteaza aici , pe motociclism , sunt multi care au baut o bere cu el ..

 

bafta multa zoli ... meriti

 

Tot respectul fata de Moto-Photo si fata de toti participantii indiferent de nationalitate .. etc etc. Din pacate imi pare ca acest concurs s-a redus mai mult la "cine are mai multi prieteni" sau "cine a reusit sa abuzeze de sistemul de votare mai mult" decat la care poza e mai impresionanta/buna. Fara nici o suparare.. eu am vazut foarte multe poze bune care desi n-au trecut de 5 voturi imi par a fi mai reusite decat unele din primele 10 poze. Partea buna este insa ca s-a facut acest concurs si am vazut ca sunt destui fotografi motociclisti. De asemenea faptul ca primele 3 locuri sunt alese prin juriu intern decat prin votare mie mi se pare foarte bun, avand in vedere ca votarea online e prea putin relevanta. Fara nici o suparare si tot respectul fata de ce face dl Zoli si familia Fazekas, n-am auzit nimic despre ei si nu i-as discredita pentru ce nu stiu... dar parerea mea subiectiva e ca pozele lui nu merita primele 5 locuri.

 

Bafta & Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Pasionati de fotografie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...