Sari la conținut

Pasionati de fotografie


urzica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am mai facut si eu... una-alta asa...

Radule tata, din ciclul ruinelor pozate de tine, lasa-ma sa ti-o prezint pe....Joiana :scratch:

 

post-12624-1232979232_thumb.jpg

Casa aia era intreaga candva, un magazin, dar dupa regimul vechi, a ramas epava, asa ca ne-am gandit noi copii prosti si fara ocupatie cand eram mici, sa o daramam...si uite ce-a iesit :D

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ripson,primele 7 sunt facute prin Austria,prin Alpi....numai stiu exact locatia la toate!!!!

 

Si una in genu pozei lu Serbi

 

Ripson,primele 7 sunt facute prin Austria,prin Alpi....numai stiu exact locatia la toate!!!!

 

Si una in genu pozei lu Serbi

 

mda nu a aparut...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai facut si eu... una-alta asa...

HDR-uri primele doua nu? prima imi place. si a doua, dar firele alea de telegraf nu prea-mi plac si mergeau scoase. oricum, prima imi place foarte mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HDR-uri primele doua nu? prima imi place. si a doua, dar firele alea de telegraf nu prea-mi plac si mergeau scoase. oricum, prima imi place foarte mult.

Din pacate, in orase, abia mai vedem arhitectura cladirilor, frumusetea lor, de atatea fire...era o casa undeva pe langa Mantuleasa, cica sa ii fac o poza.Ferestrele nici nu se vedeau de atata matzaraie :laugh:

 

Sa speram ca odata cu legea ingropatului cablurilor, o sa avem ocazia sa pozam frumos niste constructii frumoase, fara a ne trezi cu fire peste arhitectura lor, si fara fotosopeala :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, in orase, abia mai vedem arhitectura cladirilor, frumusetea lor, de atatea fire...era o casa undeva pe langa Mantuleasa, cica sa ii fac o poza.Ferestrele nici nu se vedeau de atata matzaraie :laugh:

 

Sa speram ca odata cu legea ingropatului cablurilor, o sa avem ocazia sa pozam frumos niste constructii frumoase, fara a ne trezi cu fire peste arhitectura lor, si fara fotosopeala :laugh:

Poate sunt pesimist,dar cred ca pana atunci o sa cada multe dintre cladirile istorice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt pesimist,dar cred ca pana atunci o sa cada multe dintre cladirile istorice.

 

sad, but true....

 

Vad ca e liniste, asa ca mai pun eu una. E tot din "sesiunea foto" cu umbrela, e unul din cadrele stricate de un caine. :laugh:

post-10458-1233299124_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Pasionati de fotografie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...