Sari la conținut

Pasionati de fotografie


urzica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poza cu copilul pe banca mi se pare superba, frumoasa, deosebita si tot ce mai vrei tu.

Si restul sunt frumoase insa aceea mi-a atras mie atentia.

Poza cu femeia in varsta dupa acel perete, are ceva putin neplacut. Cred ca acele umbre care sunt prea sterse, neconturate, nu stiu exact, insa esentialul se pierde ...

 

 

Arunca o privire si la situl lui. O sa vezi o gramada de fotografii superbe. Cand mi-a aratat situl prima oara, cred ca m-am uitat la poze cel putin o ora. http://www.laszlo-tibor.ro/

Tibi, mai pune, ca ai de unde. Fa mai mare galeria aia. Prin strainataturi nu ai pozat nimic interesant?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: va salut

Legi am cate ceva si de pe alte meleaguri dar sunt mai de graba poze de concediu (eu nu prea sunt multumit de ele),

cu Anglia o sa am o serie mai ok, dar mai am de scanat, prelucrat la ele (majoritatea au fost facute pe film), si urmeaza inca o tura de Londra peste 2 saptamani, sper atunci chiar sa am o serie de cat de cat ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arunca o privire si la situl lui. O sa vezi o gramada de fotografii superbe. Cand mi-a aratat situl prima oara, cred ca m-am uitat la poze cel putin o ora. http://www.laszlo-tibor.ro/

Tibi, mai pune, ca ai de unde. Fa mai mare galeria aia. Prin strainataturi nu ai pozat nimic interesant?

Stai nu interpretati gresit, a fost numai o parere despre o singura poza. Oricum restul sunt super, se vede ca baiatul e talentat si are cu ce! :friends: Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E doar un simplu macro, parerea mea...Sper sa nu te superi dar uite cum as fi vazut-o eu, incercand sa ii mai adaug ceva special:

Multumesc de critica. De aia i-am si zic ca e un "something". A fost asa pe moment.

Mai degraba ai fi facut focusul pe pixul de jos.

Mi-a sarit mai degraba portocaliul in ochi decat negrul,dar multumesc de idee oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva incercari asa mai neprofesionale.

 

Ce e cu efectele ălea de 2 lei din poza a 7-a Âşi din ultima?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atat pot si eu , ce sa fac daca nu pot sa imi iau un aprat calumea si mai fac si eu cate o poza cu telefonul. macar am incercat si eu .

 

A, e de la camera telefonului, credeam că ai aplicat tu efectele ălea. Scuze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai vin cu una. Nu ii nu stiu ce, dar biserica ii frumoasa :angry:

Hmm...poti mai mult, asta din privinta mea e doar o simpla poza...contrastul e cam aiurea, incadrarea cam la fel...hmmm nush...

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Pasionati de fotografie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...