Sari la conținut

Bd Timisoara - 30.07.2008


Postări Recomandate

Salutare,

 

Pentru cei care ati fost aseara pe Bd Timisoara si nu numai :

 

http://picasaweb.google.com/adrian.pop08/PORoata

 

Cam asta am putut alege din ce am facut ( lumina slaba, blitzul de pe aparat, etc.... )

Daca mai are cineva poze/filmulete, va rog sa postati aici.

Din pacate nu am apucat sa fac mai multe deoarece au venit pinguinii aia si ne-au stricat distractia...

 

O zi buna la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare,

 

Pentru cei care ati fost aseara pe Bd Timisoara si nu numai :

 

http://picasaweb.google.com/adrian.pop08/PORoata

 

Cam asta am putut alege din ce am facut ( lumina slaba, blitzul de pe aparat, etc.... )

Daca mai are cineva poze/filmulete, va rog sa postati aici.

Din pacate nu am apucat sa fac mai multe deoarece au venit pinguinii aia si ne-au stricat distractia...

 

O zi buna la toata lumea

Ca sa fii trendy pe vitezana casca se asorteaza "neaparat"cu pantaloni scurti! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e lasa ca si fireturile alea de piele la ciopar sunt de belea , si castile alea cratita ,etc .

toate arata nasparliu ptr ceilalti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar s-au trezit bikerii din spatele monitoarelor!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos aseara , mi-a placut...cati bikeri sau strans..cred ca peste 50, 60 de motociclete, dar sa spart gasca din cauza la militieni...ahh...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma intereseaza ca nu e pielea mea, dar ma intreb de ce ti-ai pune geaca pe tine cand picioarele si palmele-s goale :) Daca esti bun, mergi in lulu gol daca te tine. Daca pui geaca sa te protejezi, de ce nu ai pune si manusi si ceva la gioale ? Faza cu manetele de simtit nu tin, nu ma dau de ieri-de azi :D

 

In rest, decat pe bulevarde circulate, mai bine printre tiruri adormite in capat de Bucuresti sau parcari pustii de supermarketuri ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e fratilor !

 

Sa nu mai comenteze unii aiurea atata timp cat nu avem un circuit pe care sa ne dam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos aseara , mi-a placut...cati bikeri sau strans..cred ca peste 50, 60 de motociclete, dar sa spart gasca din cauza la militieni...ahh...

 

 

 

limba romana la pamant :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

?

 

 

nu am inteles faza cu "nu avem circuit pe care sa ne dam" de aia am pus ?

 

 

eu zic ca avem .. adevarat nu'i mare lucru .. dar macar e tehnic ... si te solicita fizic destul de mult pentr noi .. muritorii

 

 

parerea mea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am inteles faza cu "nu avem circuit pe care sa ne dam" de aia am pus ?

 

 

eu zic ca avem .. adevarat nu'i mare lucru .. dar macar e tehnic ... si te solicita fizic destul de mult pentr noi .. muritorii

 

 

parerea mea .

si eu am avut parerea asta preconceputa despre amckart,pentru ca toata lumea vorbea ca e o alee si ca nu ai ce sa faci.Abia cand m-am dat prima oara am realizat ca e o "alee" care solicita la maxim si cac**u in tine,si ca mai mult de 10 ture sint blana.

Oricum decat sa se dea pe bulevarde mai bine acolo,nu e nici dracu si in afara ca trezesc paznicii din somn nu mai fac nimic,daca nu era moto la doctor veneam si eu.

Drumuri bune la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e fratilor !

 

Sa nu mai comenteze unii aiurea atata timp cat nu avem un circuit pe care sa ne dam.

si eu am crezut la fel ........... dar nu te lasa sa te dai pe-o roata pe circuit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa ne pandim unii pe altii mai bine stabilim o intalnire cu politia rutiera si cadem de acord asupra unei locatii unde sa ne putem intalni macar o data pe saptamana.

 

 

Mi-a placut rau faza cand aia stateau pe marginea strazii incercand sa prinda pe careva cu radarul si apare tipul ala pe o roata cu bicicleta pe langa ei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa ne pandim unii pe altii mai bine stabilim o intalnire cu politia rutiera si cadem de acord asupra unei locatii unde sa ne putem intalni macar o data pe saptamana.

 

 

Mi-a placut rau faza cand aia stateau pe marginea strazii incercand sa prinda pe careva cu radarul si apare tipul ala pe o roata cu bicicleta pe langa ei :D

turcu rulz :)

 

incepusera sa claxoneze aia ;) trebuia sa ii ia carnetu :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adunatura de pusti - care vor sa arate ca se pot da si ei pe o roata...si tot voi sunteti cu curu in sus ca va masoara decibelii la poponeata...chiar nu ma mai mira de ce militenii si raru va tot impung atata...Uite d-asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atata timp cat nu sunt in trafic si nu deranjeaza (sper ca nu erau pe langa vreun bloc) nu vad care e problema sa faca stunt-uri.

 

la mai mare baieti si fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...