Sari la conținut

VALAH MOTOR PARTY - Targoviste 2005


ValahBiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 115
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

distractie placuta si multa :) ....dar nu inaninte sa va urcati pe motor

mi-ar fi placut sa fiu si eu acolo dar din pakte nu intrunesc nici una dintre conditii

anyway....il cunosc pe coolbike si stiu ce poate face( k si organizator) si sigur va iesi k totul

poate la anul o sa pot participa si eu.....have fun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deducem, la o analiza mai atenta, 3 lucruri:

 

1. Exclusivitatea de care da dovada aceasta respectabila intrunire este de fapt o dovada ca suntem "cu nasul pe sus".  (Fapt confirmat dealtfel de mai toti cei ce au renuntat la titlul de "simplu pieton")

 

2. O alta parte (mai nostradamica) a acestei "vorbe",  prezice ca vom cadea.

Si anume, vom cadea cu nasul in nisip. Vai noua, posesorilor de permise A, sau A1.

 

3. Interesant este deasemenea faptul ca nasul celor ce vor cadea, "se afunda mai mult" - rezulta deci de aici, ca si cei fara permis vor cadea, cu toate ca nu asa de tare!!! Aviz viitorilor posesori...mandri si ingamfati!

 

238053[/snapback]

 

:) Faina analiza de text!

Acum serios,... n-am vrut sa starnesc o polemica gratuita, dar nah... normal ca mi-ar fi placut sa ajung pe acolo (la TGV )si sa mai stau de vorba cu cativa dintre voi dar... uite ca unii nu au fiare inca si nici permise.... asta e, tre' sa mai astepte - ergo: frustrare

DMW man... mea culpa, nu vazusem topicurile alea... insa dupa cum poti vedea si tu, la topicul asta /index.php?...30entry237830 nu prea a negat nimeni ca asa stau lucrurile ( ca "motociclistii sint o grupare de oameni care au aceeasi pasiune=motoarele, inchisa si elitista"), singurul raspuns/argument dat de catre voi acestei stari de fapt fiind bagaciosii care pun intrebari stupide. Pai atunci de ce nu dati ca argument si "afro-americancele" care vand seminte si porcarioare, pustii de 5 ani care se agatza de cracul pantalonilor lui tati, etc.

 

Ca sa trag o concluzie si sa va las sa va vedeti linistiti de intalnire:

- mai sunt si oameni inca fara motoare si fara permise care cunosc destul de multi dintre voi ( fericiti posesori de motoare) si care ar vrea ca inainte sa-si ia o jucarie din asta ar vrea sa stea printre voi, sa afle chestii etc

- e de inteles ca vreti o intalnire fara bagaciosi,.... dar asta se poate rezolva in multe alte feluri, nu neaparat cu restrictii de genul "intra doar cei cu permis sau motor" ( pentru ca pun pariu ca pirandele cu seminte tot or sa intre, chiar daca e nevoie sa se urce pe motor pentru asta) :P

- pisigri - well said girl ! :eek:

 

Hai, am terminat cu asta, ride safe si ne vedem sometime!

Editat de mantheone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa facem un topic separat! Si eu as vrea sa plec tot sambata dimineata! Sau vineri la pranz! Seara.... nu prea imi vine sa merg pe un drum necuoscut, fara cine stie ce experienta!

 

Topic plecare sambata: /index.php?showtopic=26865

Editat de gogu007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca se imbulzeste lumea dinspre centrul tarii de ma ingrijorez..oare voi gasi loc pe DN1 sa ajung si eu ?

Acum serios vorbind, ceva plecari dinspre Brasov spre TGV? nimic? nici vineri , nici sambata..nimeni nu pleaca sau trece pe aici ?

Sper sa fie lume multa, nu vad f multi anuntandu-si prezenta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Bucuresti pe unde se merge ? Eu ma gandesc ca cel mai bine ar fi pe autostrada pana la Gaesti, apoi din Gaesti spre targoviste, pe la Dragodana. Cred ca e mai lung un pic decat pe drumul vechi pana la Gaesti, dar autostrada e mai safe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Bucuresti pe unde se merge ? Eu ma gandesc ca cel mai bine ar fi pe autostrada pana la Gaesti, apoi din Gaesti spre targoviste, pe la Dragodana. Cred ca e mai lung un pic decat pe drumul vechi pana la Gaesti, dar autostrada e mai safe.

239114[/snapback]

 

Merge si asa!

Pe bune. Pleaca cineva vineri? MIELU????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge si asa!

Pe bune. Pleaca cineva vineri? MIELU????

239120[/snapback]

Din pacate noi nu cred sa ajungem :drink:

239253[/snapback]

 

 

shi-a luat mielu purtator de cuvant!!! :) :eek: :P

 

reinnoiesc invitatzia: hai baiazide cu 60 la ora sa vezi shi tu peisajul!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, voi ati vazut vreodata ce femei sunt in targoviste? asa aglomerare de femei pe metru patrat nu am vazut pana acum....e ceva de groaza..:)

rectific un pic...mai mult pustoaice decat femei dar buneeeeee...........

 

poate ajung si eu odata acolo..( nu zic unde) :eek:

 

numa' bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, voi ati vazut vreodata ce femei sunt in targoviste? asa aglomerare de femei pe metru patrat nu am vazut pana acum....e ceva de groaza..:P

rectific un pic...mai mult pustoaice decat femei dar buneeeeee...........

 

poate ajung si eu odata acolo..( nu zic unde) :drink:

 

numa' bine

239441[/snapback]

:eek: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parada simbata la ora 10,00 ne obliga la plecarea din Bucuresti in jurul orei 8,30.

Rugam pe cei din Tirgoviste sa faca precizari;

1. locatia exacta in Tirgoviste si cum se ajunge de la intrarea dinspre Bucuresti

 

2. Se mai tergiverseaza cu inceperea Paradei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, mah, le baga la congelator sa fie proaspte cand ajungi tu!!! :drink:  :lol:  :ok:

in cazul in care ajungi shi nu cedeaza cadrul la guzzu'!!!  :)  :eek:  :P

239886[/snapback]

 

 

Invidiosule :drink:

 

Ludics tau rulz,a rezistat.Sper sa reziste si guzzi...e mult pe jos pina la tgv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...