Sari la conținut

plecare brasov


sacal
 Share

Postări Recomandate

deci nu vrea nimeni sa mearga impreuna cu o Gilera si un Simpson si un Ijh?

plecam simbata dimineatza, cu 60 - 80 km/h

 

drum bun calare

230172[/snapback]

faza cu viteza de croaziera e pana la posada, ca pe urma tot un drac e chiar de-i IJ sau japoneza! trb sa fi tampit sa mergi cu 100 pe serpentine...

oricum se cam pune dop la inceputul urcarii. cred ca acolo ar fi bine sa ne intalnim mai multi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si eu tot sambata, la 7.30-8.00

viteza mare.

dar daca suntem mai multi, merg mai domolit.

plecare de la arc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ma ia si pe mine pasager?

 

sper ca asta e penultima oara cand pun intrebarea asta... in iarna sa-mi iau si io motor, dreq!!!

 

ninja mai esti agentie de voiaj? gasesti un loc pe moto si pt mine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec singur. Am un ritm de mers mult mai bun decat in gasca.  :crack:

230063[/snapback]

 

:crack: :moron: :wink:

m-ai spart tu pe mine , esti lulea!

Drum bun , si dai o bere la camping !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza cu viteza de croaziera e pana la posada, ca pe urma tot un drac e chiar de-i IJ sau japoneza! trb sa fi tampit sa mergi cu 100 pe serpentine...

230207[/snapback]

 

Aaaaaa noi chiar mergem. Dealul negru l-am facut min 80, max 140.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai sa facem intr-un fel sa ne strangem mai multi sambata dimineata ori la petrom la ploiesti, ori la comarnic inainte de posada, ori la timish... ar fi bine de stabilit neshe ore... am inteles de 8-9 din bucuresti... ar fi cam 9-10 la ploiesti?

eu as zice 9.30 la petrom ploiesti si cine nu-i gata...il luam cu lopata :crack: asta e!

ar fi super sa facem o mini-parada pana la BV! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pana aku suntem cam asa astia cu sambata dim.

wolf4wolf

andrei cristian

laur balaur

doro 75- cu 2 motoare

eu- cu inca 2 motoare

si ne intalnim in ploiesti cu traian si compania

hai sa ne vedem la 8.00 la arc si asteptam pana la 8.30

la 8.30 plecam si pe la 9 suntem la petrom in ploiesti.

ramane asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaa noi chiar mergem. Dealul negru l-am facut min 80, max 140.

230507[/snapback]

 

Chiar ca mergeti.

 

Problema pe Valea Prahovei este ca se lucreaza si pe anumite bucati de drum se merge alternativ. Deci ai de depasit o coloana de citiva km iar in acelasi timp din sens opus vin non-stop masini carora li s-a dat drumu sa mearga. Evident cei care asteapta opresc motoarele, se dau jos din masini, asa ca nu prea merge decit trecut usurel pe linga ca pe linga coloanele de pe Stefan cel Mare sau Magheru si ochii mari la portiere, etc.

 

Situatia asta era valabila pe 12 august, cind m-am intors din concediu. Poate intre timp s-a reparat, desi au mai fost inundatii saptamina asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe drumul spre Brasov nu mai exista nici-o problema. Am fost eu week-end-ul trecut, cand a fost concertul Europe. Plecare 8:30-9 de la Arc e bine... ne vedem acolo. Daca plecati mai devreme, va prind eu pe drum :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma care plecati vineri ca vin cu suzuki bandit 650s. Acum cand vreau sa merg si eu cu motociclistii ati schimbat ziua si ora?Am inteles.Va este frica ca va fac :crack: Oricum merg singur (pe moto).Cine vrea sa mearga,ne intalnim vineri la arc pe la 17.00-17.30.Sper ca nu am uitat sa merg pe moto :crack: Oricum banditul nu este pe gustul meu dar stiti cum este ; calul de dar..........Preferam gsxr 600 :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma care plecati vineri ca vin cu suzuki bandit 650s. Acum cand vreau sa merg si eu cu motociclistii  ati schimbat ziua si ora?Am inteles.Va este frica ca va fac :crack: Oricum merg singur (pe moto).Cine vrea sa mearga,ne intalnim vineri la arc pe la 17.00-17.30.Sper ca nu am uitat sa merg pe moto :crack: Oricum banditul nu este pe gustul meu dar stiti  cum este ; calul de dar..........Preferam gsxr 600 :moron:

230838[/snapback]

 

sunt 2 grupuri.. unul pleaca vineri la ora 17.00 de la arc iar cel de-al doilea sambata la 9.00 din acelashi loc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca sunteti seful grupului.Ma pot alatura si eu?Mai vin sorinake si doru.Poate facem si un filmulet pana la Brasov :crack:

sunt 2 grupuri.. unul pleaca vineri la ora 17.00 de la arc iar cel de-al doilea sambata la 9.00 din acelashi loc..

230846[/snapback]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma inscriu si eu + inca 2 motoare pt sambata dimineatza la arc, dar va rog.... 8.30 :crack:

230842[/snapback]

 

k lizuka. la 8.30 plecarea.

suntem pana aku 10.

si la ploiesti luam brigada a 2-a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma care plecati vineri ca vin cu suzuki bandit 650s. Acum cand vreau sa merg si eu cu motociclistii  ati schimbat ziua si ora?Am inteles.Va este frica ca va fac :crack: Oricum merg singur (pe moto).Cine vrea sa mearga,ne intalnim vineri la arc pe la 17.00-17.30.Sper ca nu am uitat sa merg pe moto :moron: Oricum banditul nu este pe gustul meu dar stiti  cum este ; calul de dar..........Preferam gsxr 600 :wink:

230838[/snapback]

 

 

vorba lu' Huidu: "esti foarte tare, domnule...!" :friends: :friends: :lol:

Eu plec din Ploiesti pe la 18:00. Poate ne intalnim pe drum. Dai o bere la BV ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca sunteti seful grupului.Ma pot alatura si eu?Mai vin sorinake si doru.Poate facem si un filmulet pana la Brasov :crack:

230850[/snapback]

 

eh acu daca ma faci vedeta poate te las sa vii ... numai sa nu intarzii mai mult de 2 ore :crack: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei interesati , nr de telefon de la campingul in care se tine intrunirea este 0268/337886 . daca va mai pot ajuta cu ceva , sunati-ma la 0745042427

230918[/snapback]

 

 

Tocmai am vorbit cu un fax!

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei interesati , nr de telefon de la campingul in care se tine intrunirea este 0268/337886 . daca va mai pot ajuta cu ceva , sunati-ma la 0745042427

230918[/snapback]

 

Te rog, daca se poate sa comunici si nr de telefon al motelului (motelul petromului parca) aflat vis-a-vis de camping.

Merci mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat si eu la camping, nu la ei se fac rezervarile.

 

Poate va ajuta cu ceva. Eu am facut rezervare pentru o casuta la 0722-575757

Doamna/domnisoara Carmina

 

MULTUMESC domnului Dan Bujoreanu ptr. "intermediere".

 

Preturi diferite pentru conditii diferite intre 60 RON- xx RON / EVENIMENT :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...