Sari la conținut

Accident Sos Voluntari


puya123123
 Share

Postări Recomandate

altu cu 1300, zici ca au permis de vanat mobre; moto e prafulet, daca rider-ul avea echipament, are noroc sa scape lejer

 

my bad, nu am citit; decat m-am uitat la video. insanatosire grabnica motoristului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care martori ??? nici macar nu au fost acolo si isi dau cu parerea !! in videoclip apare prietenul meu tot motociclist si el cu kawa verde !! mosu a intors sunt 4 benzi acolo cu linie dubla continua ... fracturi deschise la picioare este din voluntari !! pe martori nu i-a intrebat nimeni nimic !! masina a fost mutata din loc la impact !! insanatosire grabnica !! a fost fratelui la locul accidentului .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate aveti noutati , nu cred ca tb sa comentam ce a zis altul mai sus !! este vb de sos stefanesti !! voluntari !!

cel mai bine bikeru stie ce s-a intamplat !! am fost acolo ,reporterul a intrebat si el pe cine a vrut sa stea de vb cu el

sunt chiar curios ce porcarii mai apar scrise aici !!

Editat de ANDY_14CON
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum a fost cel mai important lucru este acum starea motociclistului

Multa sanatatea si insanatosire grabnica iar despre 'tataie' cu 'daciana' daca a intors si minte la varsta lui :D

Editat de sebosu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce am observat din filmulet este vorba de un 636 model 2005-2006 ..

mai stie cineva detalii despre starea motociclistului ?

Editat de Cataaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asa cred si eu..dupa ce taranoiu a cumparat la oratanii, a plecat acasa linistit , si a intors pe cele 4 benzi fara nici o treaba! ce fata de vita are!

 

Dupa cum este lovita masina, in partea STANGA spate, sigur aceasta era in miscare(probabil manevrea de intoarcere la 180* peste linia dubla continua, altfel nu se explica nici cum a fost filmata in pozitia aia pe sosea)=>deci mosul minte cand ii spune reporterului ca era in magazin cand a avut loc accidentul si ca alta masina care a iesit dintr-o parcare laterala a provocat accidentul...Sau cineva tocmai ii furase harbul pentru valorificare in cadrul programului "RABLA"...

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nevinovat domne'...a oprit 'regulamentar' sa ia mancare pentru pasari...nu mai exista in Romania nici rusinea!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri dupa-masa m-am intors la locul accidentului si am vb cu 2 martori.intr-adevar dacia era parcata dar in urma impactului puternic ajunsese pe mijlocul drumului. Motociclistul a sarit de pe motor si a ajuns pe contrasens dupa un zbor de 10-12m si s-a oprit in bordura. a avut mare noroc ca nu a trecut nicio masina in momentul acela pe acolo,i-ar fi fost fatal. Drumul e drept, tind sa cred ca intr-adevar ceva i-a taiat fata,a franat puternic apoi a pierdut controlul si a intrat in dacia parcata neregulamentar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...