Sari la conținut

Accident Mortal In Timis - Jebel


RIPSON
 Share

Postări Recomandate

niste parinti foarte destepti. recomand si la altii sa faca la fel.

 

 

prioritate avand familiile de rromi sau t.i.g.a.n.i

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, nu asa se pune problema. stiu oameni care lucreaza in italia ori spania, dar care si-au luat copiii cu ei. adica invata la scoli de acolo si devin cetateni ai statelor respective. o alta varianta, ca si cea de fata, e sa lasi copilul acasa pe barba lui si sa-i trimiti bani si ce vrea muschiul lui. muschiu lu asta a vrut motor, motor a avut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pretentie sa ai de la capsunari ? E bine doar ca mai salta economia gri ...

 

Ai impresia ca ai scos o treaba destepta pe gura?

 

SI care e diferenta intre capsunari si tiribombele de Bucuresti care i-au luat aluia RSV de o mie de ziua lui de s-a mucit cu ea pe la Mogosoaia? Ala nu era tot cadou de la niste tampiti? Ca sa nu o mai aduc in discutie pe donsoara de nu a mai nimerit drumul al Posada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai impresia ca ai scos o treaba destepta pe gura?

 

SI care e diferenta intre capsunari si tiribombele de Bucuresti care i-au luat aluia RSV de o mie de ziua lui de s-a mucit cu ea pe la Mogosoaia? Ala nu era tot cadou de la niste tampiti? Ca sa nu o mai aduc in discutie pe donsoara de nu a mai nimerit drumul al Posada.

 

Da, ai dreptate, la ce-am zis eu se incadreaza doar o mica parte a idiotilor care cumpara rachete odraslelor pentru a se fali.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cate unii atat de inconstienti incat si o motoreta cu pedale e mortala pentru ei....d'apoi un FZR !

 

Ce-o fi zis : " Sa vad cat prinde raketa asta k oricum ma inghite gaura neagra peste kteva zile "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca prin absurd reusea sa supravietuiasca prostiei din capul lui si i-am fi spus ca un FZR(chiar si de 600) este prea mare pentru el, acum ar fi urlat pe forum ca el stie sa mearga, a mers pe o multime de RS-uri pana acum si un FZR este doar o unealta in mainile lui cu care ne da lectii de pilotaj.

Luati aminte, pentru ca astfel va manifestati toti. Deocamdata ati avut noroc, dar nici nu v-ati dat seama.

Hai, acum incepeti cu injuriile :laugh:

-=Valabil doar pentru incepatori=-

Editat de categoria"A"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia e ca a "plecat" la o tura cu un prieten-ultima lui tura din pacate-baiatul care conducea il cunossc personal.au bagat doar 2-3 litri de benzina si nu trebuia sa se care "mult" de cat a bagat dar chestia e ca ei au gonit la ora 3 noaptea cu motorul,dar nu cel de 16 ani conducea cum se zice pe la stiri.atunci cum draq sa nu patesti ceva daca mergi noaptea cu viteza?pe un drum neiluminat.eu am muscat-o la fel si Doamne ajuta m-am ales doar cu niste dureri groaznice la coloana-am picat in cap-nu asta e ideea.The f*****g point is---noaptea+viteza = 99% caz de accident grav...Condoleante familiei si prietenilor care l-au cunoscut,pacat-asa de tanar. :laugh: :)

Editat de jaman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sariti-mi in cap ca nu am suflet, banati-ma... injurati-ma ..... dar mie nu imi pare rau absolut deloc dupa astfel de oameni!Astfel de topicuri sunt pentru cei ca ei si comentariile lor jalnice...I-a placut viteza...si alte bla-bla-uri cand la 16 ani ar trebui sa-ti placa scoala si atat!

 

Imi pare rau doar de prietenul lui ca a murit nevinovat...pentru el RIP!

Editat de bang-bang
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sariti-mi in cap ca nu am suflet, banati-ma... injurati-ma ..... dar mie nu imi pare rau absolut deloc dupa astfel de oameni!Astfel de topicuri sunt pentru cei ca ei si comentariile lor jalnice...I-a placut viteza...si alte bla-bla-uri cand la 16 ani ar trebui sa-ti placa scoala si atat!

 

Imi pare rau doar de prietenul lui ca a murit nevinovat...pentru el RIP!

 

Pai si de prietenul lui de ce iti pare rau?Daca e sa continuam judecata ta, si ala e vinovat in aceeasi masura pentru ca s-a urcat pe motor cu unul fara permis...Si-a dat viata pe mana loserului...ghinion de nesansa!In loc sa-l traga de maneca si sa-i dea si un pumn in mecla idiotului sa-l trezeasca la realitate.Atunci i-ar fi fost cu adevarat prieten.Asa...doar carne macra...De ce sa-ti para rau?Zi merci ca nu au mai omorat si pe altii nevinovati! :laugh:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sariti-mi in cap ca nu am suflet, banati-ma... injurati-ma ..... dar mie nu imi pare rau absolut deloc dupa astfel de oameni!Astfel de topicuri sunt pentru cei ca ei si comentariile lor jalnice...I-a placut viteza...si alte bla-bla-uri cand la 16 ani ar trebui sa-ti placa scoala si atat!

 

Imi pare rau doar de prietenul lui ca a murit nevinovat...pentru el RIP!

 

 

la 16 ani cred ca ai fi dat orice sa te sui pe-o vitezana...la 16 ani faceam o grama de rahaturi care ma puteau duce cine stie unde (puscarie, mormant, spital etc)... doar norocul cred ca m-a facut sa ajung la varsta asta. nu e de blamat copilul, ci cei din cauza carora s-a ajuns sa aiba motoreta pe mana.

 

cui la varsta de 16 ani ii place scoala si-atat? maia les azi, cand ai n-spe' mii de alte chestii care sa te atraga... poa tu aveai 16 ani prin 85. pana si atunci erau "rebeli"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...