Sari la conținut

Diferenta Dintre Gsxr Si Gsxr Telefonica


wtf?
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...

Ca sa continui telefonica movistar are incorporat si sistem wireless.

 

In afara de design..nimic deosebit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum poate????? asa cum a facut-o acuma nu este el de vina ca nu stie poate nu este nimeni cine sa-l ajute de aia s-a indreptat catre forum si a crezut.....repet a crezut ca aici a sa-l ajute cineva dar nuuuuuuuuuu!!!!!!!! aici toata lumea ii desteapta si se crede a tot stiutor......dar frate nu te supara acuma asa ceva...hahahahahahahah ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum poate????? asa cum a facut-o acuma nu este el de vina ca nu stie poate nu este nimeni cine sa-l ajute de aia s-a indreptat catre forum si a crezut.....repet a crezut ca aici a sa-l ajute cineva dar nuuuuuuuuuu!!!!!!!! aici toata lumea ii desteapta si se crede a tot stiutor......dar frate nu te supara acuma asa ceva...hahahahahahahah ????

 

 

 

Are dreptate omu ... chiar nu puteatzi sa`i raspundetzi frumos si civilizat ? ... Frate replica se rezuma la coloritu motorului .. daca te uiti la moto gp observi ca motoarele de acolo sunt vopsite in culorile sponsorilor ! ex. Repsol , Telefonica , Corona , Marlboro etc. ! ce vezi tu pe strada se numeste replica....adiq ...culorile de pe circuit !... nu e diferentza ..decat de vopsea !

 

Bafta ....asflat uscat...si lasa rechinii sa se simta si ei bine pe forum ...ca altceva nu fac...

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Putin ajutor va rog..

Care este diferenta dintre gsxr 600 si gsxr telefonica 600 ??

 

 

 

 

vb celui de mai sus inca 10 cai in plus ......daca o vopsesti repsol mai primesti cativa dar aici cred ca e vb de 15 cai ..... vezi si tu sa nu o vopsesti prea des ca o sa consume mult ....vreo 25 % ....jeje i mai pooti face ceva ....de fiecare data cand vopsesti motoru vinde caiiiiiii putereeeeee....nu fa exces

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca esti intr-o grava criza de identitate. Ia Telefonica ca sa fii bagat in seama. Chiar daca dupa ce spargi carenele, dai cu tunul sa gasesti altele la fel, slabe sanse. Deci, daca omului i se spune nu lua Telefonica, el deaia i-si va lua, 100%.

 

Deci vind Telefonica Suzuki. Glumesc.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba exista o diferenta.

1.Adevarata Suzuki Movistar Replica dupa cate stiu eu are fata de stock urmatoarele.Fata de stock, ma refer ca acest model a fost vandut cu urmatoarele :

1.Evacuare full Arrow

2.Amortizor ghidon

3.Power commander

 

Deci fata de K2,aceasta replica a fost vanduta cu astea pe ea, de noua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate omu ... chiar nu puteatzi sa`i raspundetzi frumos si civilizat ? ... Frate replica se rezuma la coloritu motorului .. daca te uiti la moto gp observi ca motoarele de acolo sunt vopsite in culorile sponsorilor ! ex. Repsol , Telefonica , Corona , Marlboro etc. ! ce vezi tu pe strada se numeste replica....adiq ...culorile de pe circuit !... nu e diferentza ..decat de vopsea !

 

Bafta ....asflat uscat...si lasa rechinii sa se simta si ei bine pe forum ...ca altceva nu fac...

 

Pai atunci n-au avut dreptate cei de mai sus care au zis ca numai actibildurile si vopseaua??

Eu zic ca asa e.....nu mai stiu astia cum sa-si vinda mobrele :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum arunca unu o piatra repede se arunca 10 dupa ea.

 

PENTRU CEI CARE AU PROBLEME DE VEDERE, ACESTA ESTE UN TOPIC VECHI. CEL CARE L-A INITIAT PROBABIL SI-A CUMPARAT DEJA O MOTOCICLETA DECI ORICE RASPUNS (IRONIC SAU NU) ESTE INUTIL...

 

SA INCHIDA CINEVA CHESTIA ASTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...