Sari la conținut

Sinteza Dnepr


bubaq
 Share

Postări Recomandate

Mînchaţ-aş.

Poi dacă voi vă plîngeţi de ceva nenorocite piuliţe mai puţine ca dejtele de la o mînă.... ce să mai zic io de Oltcit că are hun kil de şhuruburi mînchaţ-aş? Şi nu la vedere, ca la grup, unde orice prost ştie să strîngă în sensul în care "bate limba" (la ceas).

 

Neica Cristi ţi-o dat soluţia. Eu am folosit Fix-Gewinde şi nu s-au desfăcut. Se cimentează acolo întrre filete de nu-ţi vine a crede ce îmbinare a putut să iasă. Başca că mai şi izolează de pierderi de ulei....

 

A, şi s-au inventat piuliţele autoblocante, sau izolaţia de cablu. Sau, arhaica vopsea.

Tot un drac.

 

Mintea să te ducă......... că dacă te duce mintea, te duce şi motorea. Că dacă nu.... o duci tu... de coarne.

Nu e tocmai coucher sa insinuati ca nu ma duce mintea dar ma rog, insinuati ce doriti dvs ca nu ma deranjeaza.

PS Urmatorul pas era sa bucsez cu conice din fier si sa pun prezoane de auto. Am renuntat insa la a reinventa ce era prost construit.

Succesuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imortalizată ca o fotografie în alb şi negru stă împlinirea visului unei nopţi de primăvară:

 

DSC_3082_bnw4_sharp.jpg

poza mare aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gaseste ...cred,dar nu o sa mearga cu ea...cel putin nu primi 3-4 ani.Baga bani in ea o face de 2000 de euro si o vinde cu 1000 sau chiar 800,cand o sa vrea sa se insoare.Morala:daca esti niprist si vrei sa te insori,ramai asa........niprist!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Nu bre, o auzit şi ei de moda exportului la italea, vre şi el să facă o afacere.

 

PS. Cumpăr vilă, cu piscină. Ofer 1000 euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Poi cam da, că dă pe una cu acte 300 ioro, mai ia una fără acte cu 400, le corceşte şi se duce şi o dă cu 1400.

 

Io cred că cam ştiu cum funcţionează.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,sunt nou pe aici pe la voi ... sunt incepator si caut 1sau 2 dnepr la un pret mai ok ... cine ma poate ajuta .. pot oferi pana in 300 euro pe bucata .. conditia sa aiba acte , nu conteaza starea ... Multumesc mult.

cu 400 euro am cumparat eu dnepru cu acte cu tot. dupa care am mai bagat peste 1000 euro ca sa fie functionala si estetic ok. ar mai trebui bagati inca 500 euro,ca sa poti zice ca nu te lasa la un drum mai lung.dar tot o sa ai surprize.daca vrei iti vand dneprul meu.dar nu la 300 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...