Sari la conținut

Cine Pleaca Spre Targoviste Sambata Dimineata?


bogdan.marinescu
 Share

Postări Recomandate

Mie imi convine si la 19 fix. Oricum trebuia sa plec de la serviciu ca sa ajung la arc la 4. Nici o ora in minus :P . Mai mult, am timp sa ma gandesc daca vin sau nu... nu prea mai am chef :drink: . dar daca ar fi ca aici: http://www.iron-moto.cz/srazy-ironmoto-weekend-2005.html nu cred ca as mai sta pe ganduri :lol:

 

 

 

 

PS: poate vrea careva sa mearga :eek: sambata viitoare undeva la munte (fara tinta) cu cortul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ora 4-5 (chiar 6) e ok! 19 e f.f. tarziu! Ajungem pe un intuneric bezna acolo... (sincer n-as vrea asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre eu plec sambata dimineatza. Care mama draq vine? Si de ce pana mea postati la topicul asta daca plecati vineri... faceti un topic 'care draq pleaca vineri' !

239766[/snapback]

 

izact! si eu tot sambata si nu stiu pe unde s-o iau.Care mergeti spuneti o ora dar decenta sa ma bucur de plimbare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-avem loc nici ora, ma gandeam la Arc pe la 9:30. Dar mi-e ingrozitor de teama ca nu cumva sa se repete episodul Brasov, cand ai mers ca babele, cu V2=V1+V0 ... buhahaahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-lor, parada este la ora 10,00.

Pe Bdul 1 Mai, Chitila, Tartasesti, Tirgoviste se face cel putin 1 ora.

Locatia in Tirgoviste ( la 3 km de centru) nu este clara; mai bijbiim pana o gasim.

Ne mai trebue informatii cu locatia si daca pot amina parada.

Sa ne raspunda un organizator.

 

Altfel ar trebui sa plecam simbata la ora 8,30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-avem loc nici ora, ma gandeam la Arc pe la 9:30. Dar mi-e ingrozitor de teama ca nu cumva sa se repete episodul Brasov, cand ai mers ca babele, cu V2=V1+V0 ... buhahaahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

239846[/snapback]

imi pare rau, dom' sef, astea's posibilitatile! si maine daca vin si cu pasagera, sa moara viata mea daca sar de 100, merg frumos cu cracii in sus si cu masaj duios pe ceafa. choppareala 100%! :) fara e emite pretentii de a fi asteptat pe drum de catre vitezomani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vin si cu pasagera, sa moara viata mea daca sar de 100, merg frumos cu cracii in sus si cu masaj duios pe ceafa.  choppareala 100%!

239942[/snapback]

 

 

:eek: mda! Asa imi placxe si mie ...dar eu ma sprijin binisor pe spate ca am 2(doua) airbag-uri marime XL :P :drink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu merg sambata de dimineata. Stabiliti ora si locul si am venit.Mie imi pare ok orice ora din zi sau noapte.

Eu unul as vrea sa prind parada si la fel ca si altii de aici vreau sa ma intorc sambata seara, noaptea si cred ca la intoarcere mai ales dc e noapte as prefera autostrada, faza lunga si dai bice, nu vreau carute si betivani noaptea.

Pe deasupra @BD de ce nu mai vi?

faci acolo enduro, noi pe drum si tu o iei pe langa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul nu stiu dc ajung la Etrusco asa ca as sta mai linistit dc stabilim o ora de azi pana termin programul de serv (ca pensionarii la 4.30).

Hai atunci sa ne intalnim la 9.15 la Arc stam 10-15 min si la 9.30 am decolat.

Va bagati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haiditi bueiii ce mai asteptati?? Baiazidu deja a ajuns! Voi ce paziti? :drink:

240009[/snapback]

 

 

da' ce mah! tu ai net-ul in camping? :drink: transmitzi in direct? :lol: :ok: :drink:

Ia vezi pe mine nu m-ai zarit pe acolo? :eek: :P

 

La ora 17 plecam si noi din Alba Iulia si dupa toate calculele pe la orele 20-21 ajungem si noi, totul depinde de cat de usor gasim locatia : BAZA DE AGREMENT "CRIZANTEMA"

parca am intzeles ca-i zice... astept confirmarea!

In cazul ca n-o gasim usor vezi ca te sun

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...