Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

sper ca la anul sa adaugam pe lista din topicul asta ori adancata, ori mures ring,

 

:makeout:

 

cica adancata va putea fi parcurs in ambele sensuri... f interesant, e ca si cum ai avea 2 circuite! :grinbandit:

practic orice circuit se poate parcurge in ambele sensuri. asta tine de organizator sau cine e responsabil de el.

 

 

Adancata va fi cu adevarat misto. si muresul doar ca pare mai tehnic adancata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

practic orice circuit se poate parcurge in ambele sensuri. asta tine de organizator sau cine e responsabil de el.

 

 

Adancata va fi cu adevarat misto. si muresul doar ca pare mai tehnic adancata.

 

 

Nu e chiar asa, ca sa poata fi parcurs in ambele sensuri trebuie de la inceput prevazuta posibilitatea asta, adica, locuri de degajare largi. Multe circuite nu permit mersul in sens invers din cauza lipsei de securittate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e chiar asa, ca sa poata fi parcurs in ambele sensuri trebuie de la inceput prevazuta posibilitatea asta, adica, locuri de degajare largi. Multe circuite nu permit mersul in sens invers din cauza lipsei de securittate.

da, uite ca nu ma gandisem la asta. acum mi-am dat seama la chestii de securitate/siguranta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e chiar asa, ca sa poata fi parcurs in ambele sensuri trebuie de la inceput prevazuta posibilitatea asta, adica, locuri de degajare largi. Multe circuite nu permit mersul in sens invers din cauza lipsei de securittate.

 

corect!

 

mereu m-am intrebat de ce naiba nu se fac toate circuitele din start pt a putea fi folosite in ambele sensuri.

 

e o intrebare retorica..nu va obositi :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect!

 

mereu m-am intrebat de ce naiba nu se fac toate circuitele din start pt a putea fi folosite in ambele sensuri.

 

e o intrebare retorica..nu va obositi :grinbandit:

ideia nu e rea, mai ales daca sensul spre ex, s-ar decide inainte antrenamentelor.

asa toti stiu ca anu trecut in curba asta intram cu gazu maxim, aici franam....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

plm

 

am facut si eu tihuta anu' asta cu un preten.

duminica, liber, casto...

tb c a ie maxime sa te dai pe curbele alea...pe mine unu m au speriat.

 

ala nu e loc sa iei la tranta cu flacaii....ca s curbe de 200 pe acolo. brrrrrr

e altfel fata de padurea bogatii, meses, cheia, e cu totu alta mancare de peste. e singurul drum de la noi cu curbe de viteza si cu vizibiliatate care l am gasit pe la noi.

da senzati tari rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Daca viespea/moto25/gabriel85 si-a luat ban, postez eu un filmulet de pe Padurea Bogatii. Tind sa cred ca sunt baietii de la Mures. Poate ne ridica ceata Otto.

 

 

Mie-mi place cum merge baiatu' de la 04:27.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca viespea/moto25/gabriel85 si-a luat ban, postez eu un filmulet de pe Padurea Bogatii. Tind sa cred ca sunt baietii de la Mures. Poate ne ridica ceata Otto.

 

 

Mie-mi place cum merge baiatu' de la 04:27.

sa-mi bag p....a, cred ca a prins 300 la un moment dat. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut si eu! :D Frumos a mers, imi place. :rolleyes: Florine, mie mi s-a parut ca tu ai filmat. :P

Musai sa ne dam la vara impreuna. Facem un schimb de experienta. Veniti voi pe Tihuta si vin eu dup-aia pe Bogata. :transport-040:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tot un Florin a filmat doar ca noi il stim ca doctoru'. Chiar azi am fost la Bistrita si sa sti ca daca avanseaza lucrarile de pe drumul dintre noi chiar o sa vin la primavara si cu motorul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moooama ce smecheri sunt baietii din filmare....si apoi mai vor respect....ba nu zic mai faci o ilegalitate mai tai linia continuaa....dar in halu asta ...hmm nu s ce sa zic mi se pare mizerabil si f haotic stilul de mers...oricum bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE fac ei ,e un fel de Isle of Man ..dar cu trafic :crack:Au talent ..dar si cojones.

Intrebare :primul motor din filmare ce marca e ?

 

Si ca sa nu fiu total off ,atasez si eu singura mea poza :)

post-19031-0-72025100-1358618725_thumb.jpg

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam eu ca e un naked.L-am "intalnit" anul trecut la ultima iesire..prin octombrie se intampla asta...

 

Ma plimbam ca tot omu` cand a trecut razant pe langa mine....zic: e rost de o cursa :crack:

Numai ca surpriza a venit pe curbe..cu greu ma tineam dupa el .Si in linie drepata ,accelera incredibil de usor pana pe la ~270 ...ma gandeam :ce naked e asta ? :eek: apoi:al dracu` naked ,nu ma face pe mine un naked :crack:

M-am concentrat mai mult pe curbe sa ma tin cat de cat dupa el si in linie drepata abia pe la (!) 280 am putut sa trec de el...

Dupa ,am ajuns o linie continua si o coloana de masini,el a trecut si dus a fost ...nu m-am mai tinut dupa el...Oricum foarte, foarte impresionant ,foarte rapid si cu siguranta cel mai rapid naked pe acel traseu.Mi-a ramas intiparit in memorie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina poza Sam! pai daca iti face placere la vara ne intalnim la o tura si o sa l cunosti si pe posesorul CB-ului sau ce motocicleta o avea atunci. Acuma se antreneaza de zor cu un ktm 300 2t :)). dar sincer CB ul in sine asa nu i extrem de rapid vorbesc de motocicleta

Editat de rook
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...