Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Adrian

stiu,calitatea asfaltului si a drumului, overall, e f misto acolo.... n-ai cum sa nu te dai sportiv... De fapt cred ca-i cam singura zona din Moldova unde se poatea da mai tare...

 

Sper sa nu fu.ta vreo ninsoare asa pe la inceputul/jumatatea lui martie :(

 

Georgel cam cat de frustrant a fost in masina, la 60 la ora ?:))))))))) mureai,recunoaste :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu,calitatea asfaltului si a drumului, overall, e f misto acolo.... n-ai cum sa nu te dai sportiv... De fapt cred ca-i cam singura zona din Moldova unde se poatea da mai tare...

 

Sper sa nu fu.ta vreo ninsoare asa pe la inceputul/jumatatea lui martie

 

Georgel cam cat de frustrant a fost in masina, la 60 la ora ?)))))))) mureai,recunoaste

Adrian, ai cam fugit de la orele de geografie. :D

Mesteacanul e de la Dej la Baia Mare iar Mestecanisul e de la Vatra-Dornei la Campulung Moldovenesc. :rolleyes:

 

post-28093-0-07934600-1392635627_thumb.jpg

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu,calitatea asfaltului si a drumului, overall, e f misto acolo.... n-ai cum sa nu te dai sportiv... De fapt cred ca-i cam singura zona din Moldova unde se poatea da mai tare...

 

Sper sa nu fu.ta vreo ninsoare asa pe la inceputul/jumatatea lui martie :(

 

Georgel cam cat de frustrant a fost in masina, la 60 la ora ?:))))))))) mureai,recunoaste

Adriane...Mesteacanul nu e in Moldova...ala e Mestecanis:) Filmarea mea e pe MESTEACAN,la 35km de Baia Mare(Maramures) :)

E distractie cu masina la 60-100kmh acolo...sta pe rosu turometru in a doua si a treia si ma distrrez foarte tare:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

My bad :(

 

Mesteacan/Mestecanis....fi-r-ar :))

Da, eu confundam cu traseul ala cum vii de la CJ spre Iasi ( Cluj , Dej , Bistrita, Tihuta, Vatra, Mestecanis, campulung etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

My bad :(

 

Mesteacan/Mestecanis....fi-r-ar :))

 

Da, eu confundam cu traseul ala cum vii de la CJ spre Iasi ( Cluj , Dej , Bistrita, Tihuta, Vatra, Mestecanis, campulung etc)

Cluj-Dej....dreapta Bistrita(aprox 70km),la vreo 30km dupa BN incepe Tihuta

Cluj-Dej...stanga Baia Mare(aprox 90km),la vreo 45km incepe distractia(Mesteacan):P

 

a incurcat ma. am patit-o si eu sa incurc mesteacanul cu mestecanisul.

Daca incurcai si pe asfalt(nu doar geografie teoretica) era si mai distractiv:))

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baia Mare..5 grade...decapotabila...coafura rezista:))

 

This is it:P

a rezistat prea mult fara sa se afirme. e ca si noi cu motoarele. cum a dat un ranjet de soare, cum jap motorul afara. doar ca la el e alta lume :))

 

ce are de se vede asa prost. adica se blocheaza ca si cum as incerca sa ma uit la el cu un 3310

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

JAGI a zis-o bine: foarte rar asa noroc. Daca era o masina sau un tir sau orice in acel ''gap'' pe unde au iesit aia.....cuvintele erau de prisos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...