Sari la conținut

Poze Cu Supermoto


sil3nt_control
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 575
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ne omoara blue night wish...cred ca o sa devin idolu motoretei tale :rolleyes: nu mai pune frate poze vrei sa ne imbolnavesti ?

Ma vad nevoit sa ma despart de motoreta mea,asadar,o vand !

 

Imi calc pe inima si renunt la fiabilitatea DRZ-ului ,in favoarea KTM-ului consumabil la 10 ore,dar care-mi va oferi posibilitatea sa particip la etapele de hard-enduro pt anul viitor.

Exc-ul nu-i de strada. Ma gandesc si la o remorca.

 

Fericit va fi cel care-l va cumpara DRZ-ul,caci va avea mai tot timpul zabetul pe buze si buzunarul gros,pentru ca-i o motoreta care nu cere surubareala si bani...

As prefera s-o vand unui prieten ,pentru ca a fost o motocicleta ingrijita de cum am luat-o de noua.

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am dat cu EXC pe strada un an si nu am avut probleme de fiabilitate. Sau a ta nu este inmatriculabila ?

pai . .poate vreau s-o tin la 45 tot timpul .. si nu e de strada :nono:)

nu mane ,. .. o iau ca sa imi limitez si iesirile pe asfalt ( nu se mai merita la traficul asta infect) si ca sa am si posibilitatea sa concurez cu ceva la anul :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma vad nevoit sa ma despart de motoreta mea,asadar,o vand !

 

Imi calc pe inima si renunt la fiabilitatea DRZ-ului ,in favoarea KTM-ului consumabil la 10 ore,dar care-mi va oferi posibilitatea sa particip la etapele de hard-enduro pt anul viitor.

Exc-ul nu-i de strada. Ma gandesc si la o remorca.

 

Fericit va fi cel care-l va cumpara DRZ-ul,caci va avea mai tot timpul zabetul pe buze si buzunarul gros,pentru ca-i o motoreta care nu cere surubareala si bani...

As prefera s-o vand unui prieten ,pentru ca a fost o motocicleta ingrijita de cum am luat-o de noua.

 

Hmm..ce coincidenta..Chiar dupa ce am citit topicul asta,si ti-am admirat motorul am iesit 5 minute pe balcon..si pe cine vad eu..PYF-ul..foarte tare motorul..Bafta la vanzare..E O BIJUTERIE!!Si evacuarea cum se aude.. :rolleyes: :X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm..ce coincidenta..Chiar dupa ce am citit topicul asta,si ti-am admirat motorul am iesit 5 minute pe balcon..si pe cine vad eu..PYF-ul..foarte tare motorul..Bafta la vanzare..E O BIJUTERIE!!Si evacuarea cum se aude.. :rolleyes: :X

are db-killer (silencer) pe toba ... ca daca il dau jos nu ma mai inteleg cu vecinii.

unde pe balcon ? :nono: in ce zona ?

 

are db-killer (silencer) pe toba ... ca daca il dau jos nu ma mai inteleg cu vecinii.

unde pe balcon ? :lool: in ce zona ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POZE :rock: arata poze cu el si poze cu ce ai facut cu el :what: bafta si asflat uscat

 

da, corect... credeam c-am pus.. da n-am pus bine link-urile de la picasa.. in fine.. sa incerc sa uploadez vreo 2

post-26122-1226998737_thumb.jpg

post-26122-1226998744_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu cu capra mea :what:

Este nascuta in 2004 si are 6025 km. Merge brici si se apleaca ca o doamna ceva mai mare :rock: Oricum eu m-am invatat cu ea, si imi place foarte mult, plus ca e comoda pt un supermoto.

 

 

E DE VANZARE!!! 4400E

 

/index.php?showtopic=289892

post-11018-1227007916_thumb.jpg

Editat de Baiatu` cu Transalp`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze cu mobra mea :what:

 

 

este pur si simplu o motoreta imaculata nu gasesti o lovitura sau un defect pe ea ffff bine intretinuta (cred ca un sm nu gasesti asa unde cauti)

 

pacat de capra daca avem banii astia o luam eu sper sa faca pe cineva fff fericit si sa aibe grija de ea macar jumatate din cat ai tu

 

bafta la vanzare :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este pur si simplu o motoreta imaculata nu gasesti o lovitura sau un defect pe ea ffff bine intretinuta (cred ca un sm nu gasesti asa unde cauti)

 

pacat de capra daca avem banii astia o luam eu sper sa faca pe cineva fff fericit si sa aibe grija de ea macar jumatate din cat ai tu

 

bafta la vanzare :rock:

thx :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai deci PYF-ul ala sa mor de nu il vad toata ziua. Ba la Iancului pe langa trafic, ba pe la Stefan cel Mare, ba prin centru parcata pe undeva... Sare in ochi oriunde te-ai duce. Bafta la vanzare! Desi lumea acuma si-ar lua DRZuri cu gume de iarna daca ar fi sa-si ia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai deci PYF-ul ala sa mor de nu il vad toata ziua. Ba la Iancului pe langa trafic, ba pe la Stefan cel Mare, ba prin centru parcata pe undeva... Sare in ochi oriunde te-ai duce. Bafta la vanzare! Desi lumea acuma si-ar lua DRZuri cu gume de iarna daca ar fi sa-si ia :lol:

thx man ...dar o vand la pret de nimic :laugh: vreau ceva mai hard cu toate ca-i un pic mai consumabil

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

thx man ...dar o vand la pret de nimic :lol: vreau ceva mai hard cu toate ca-i un pic mai consumabil

frumos drz-ul...impecabil...bafta la vanzare :D

ieri am mai scos si eu pe api din garaj :laugh:

post-12750-1227351228_thumb.jpg

post-12750-1227351306_thumb.jpg

post-12750-1227351342_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motoreta mea drz sm 2007 am ghidon scar negru,frana brembo radiala,conducte racing,evacure cap coada gpr,masca acerbis cyclope,aripa fata scurta...si sparta :laugh:...

incantat sa te primim in clubul supermotarzilor

cat ai dat pe ea ?

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si io cu Katy a mea.

Mari modificari nu a avut, dar dupa al 2-lea set de roti si ceva colant negru, a iesit asa cum am vrut.

 

Varianta initiala

post-4060-1227797451_thumb.jpg

 

Prima modificare

post-4060-1227798323_thumb.jpg

 

Varianta finala

post-4060-1227798338_thumb.jpg post-4060-1227798352_thumb.jpg

 

post-4060-1227798862_thumb.jpg

 

Spor!

Editat de adiviraj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si io cu Katy a mea.

Mari modificari nu a avut, dar dupa al 2-lea set de roti si ceva colant negru, a iesit asa cum am vrut.

 

Varianta initiala

post-4060-1227797451_thumb.jpg

 

Prima modificare

post-4060-1227798323_thumb.jpg

 

Varianta finala

post-4060-1227798338_thumb.jpg post-4060-1227798352_thumb.jpg

 

post-4060-1227798862_thumb.jpg

 

Spor!

 

jentzile asa leai cumparat albastre, sau le`ai vopsit tu ?

un pretz ceva ?

 

bafta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...