Sari la conținut

Targul De La Negreni


sergiulica_2
 Share

Postări Recomandate

mah yzule...ce ai cu mine? tot de mine te legi.... :D

Doamne fereste,prietene,cum poti sa crezi ca am ceva cu tine? Dar,na',asta e,tre' sa ma leg si eu de viata cuiva,nu? :D Doar nu crezi ca iti dau reply-uri pe buna dreptate,exagerez eu...nici pe departe gandul ca as avea intr-un fel sau altul dreptate,nu? Dar daca doar tu scri corect,iar ceilalti sunt "pe langa",ce ai vrea sa fac,sa ma apuc sa-i corectez? :rock:

Las' ca pove maine...somn usor,puisor! :unsure:

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 438
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

alesd - negreni - 35 km,dupa piatra craiului 10 km

ai o camera pe sensul tau la tinaud in rest liber(atentie la radar mobil in auseu,borod si cornitel)

ce poti sa faci aici:

-iti holbezi ochii printre vechituri - si tarabe cu haine de piata

-gasesti mincare si bauturi cit vezi cu ochii

-sunt si ceva linghispir sau din astea pt distractie,nu le-am vaz numai de departe nush exact

 

 

Multzam fain, o sa fiu pe traseu ... mie ciuda pe dn1- pe drumul asta ca timpu am patit-o (si mai si vreau sa verific ambreiajul la fireblde)

Pe la 11 o sa plecam din Alesd, daca ne intersectam ar fi fain, am de facut maxim 100 km toata sambata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Mersi fain ca m-ati luat cu voi a fost excelenta iesirea. Bai fratilor pai acolo trebe sa stai 1 saptamana intreaga sa vezi toate tarabele, nu imi imaginam ca este chiar in halu ala de mare :unsure: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Mersi fain ca m-ati luat cu voi a fost excelenta iesirea. Bai fratilor pai acolo trebe sa stai 1 saptamana intreaga sa vezi toate tarabele, nu imi imaginam ca este chiar in halu ala de mare :unsure: .

 

da...intodeauna e o placere sa iesi la plimbare cu motoarele in grup, mai ales cu oamnei asa faini cum is cei cu care am fost la negreni. pacat ca vine iarna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super,asa week-end superb de mult timp n-a mai fost.Dar sa lasam pozele sa vorbeasca de la sine....

O mica completare,noi(adica eu,Nadya,Dan si Delia) am continuat pe la Belis(cazare),Fantanele(plimbare cu barca,deasupra fostei biserici din Belisul vechi),Marisel,Tarnita,Garbau,Cluj.

Poze..

post-36079-1223832738_thumb.jpg

post-36079-1223832765_thumb.jpg

post-36079-1223832799_thumb.jpg

post-36079-1223832815_thumb.jpg

post-36079-1223832835_thumb.jpg

post-36079-1223832857_thumb.jpg

post-36079-1223832896_thumb.jpg

post-36079-1223832932_thumb.jpg

post-36079-1223832954_thumb.jpg

post-36079-1223832982_thumb.jpg

post-36079-1223833046_thumb.jpg

post-36079-1223833066_thumb.jpg

post-36079-1223833192_thumb.jpg

post-36079-1223833214_thumb.jpg

post-36079-1223833227_thumb.jpg

post-36079-1223833241_thumb.jpg

post-36079-1223833257_thumb.jpg

post-36079-1223833278_thumb.jpg

post-36079-1223833291_thumb.jpg

post-36079-1223833332_thumb.jpg

post-36079-1223833348_thumb.jpg

post-36079-1223833375_thumb.jpg

post-36079-1223833410_thumb.jpg

post-36079-1223833447_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super,asa week-end superb de mult timp n-a mai fost.Dar sa lasam pozele sa vorbeasca de la sine....

O mica completare,noi(adica eu,Nadya,Dan si Delia) am continuat pe la Belis(cazare),Fantanele(plimbare cu barca,deasupra fostei biserici din Belisul vechi),Marisel,Tarnita,Garbau,Cluj.

Poze..

Pai da, vad ca te-ai aprovizionat cu destule curele pentru bondarul tau pina la Negreniul urmator :unsure:

post-4028-1223837683.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da, vad ca te-ai aprovizionat cu destule curele pentru bondarul tau pina la Negreniul urmator :rock:

post-4028-1223837683.jpg

Oare de ce stiam ca vei musca momeala... :D Din momentul in care le-am vazut,am si zis ca tre' sa fac poza cu dealerul Bmw,ca sa se poata lega lumea de 'bracinarii' mei. :D

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare de ce stiam ca vei musca momeala... :D Din momentul in care le-am vazut,am si zis ca tre' sa fac poza cu dealerul Bmw,ca sa se poata lega lumea de 'bracinarii' mei. :D

:unsure:

 

 

ba Marcel, da ce am mai vazut noi in piata azi dimineata in belis legat de motoare? :rock:

 

io-te unde se duc toti tehnicienii si mecanicii buni de la F1 Ferrari:

 

 

post-22404-1223843184_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba Marcel, da ce am mai vazut noi in piata azi dimineata in belis legat de motoare? :rock:

Bine mai,aia erau chiar reprezentanta Bmw :D

P.S: in targ gen 'a la rusi' am gasit semnale cum am eu pe motor,si nu mi-am luat,bineinteles.Al draq pielea pe ei,cand am ajuns acasa am vaz' ca mi-am rupt semnalul stanga spate... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: Noah, am terminat si eu de uploadat ceva selectii din pozele facute in acest raid de aproape 300 km din care o buna parte of-road. Tot felul de amintiri(una cu subsemnatul Paraipan) si in special multe ipostaze cu fericitul Gex care s-a pozat cu mulatre si s-a intors destul de intolit acasa. Dar nu se poate compara cu subsemnatul care a cheltuit toti banii de Felix (din lipsa de aderenti la plan-ramine pe data viitoare) pe un portbagaj de marfa adusa acasa doar prin amabilitatea unor amici motociclisti veniti pe 4 roti. Asa ca m-am multumit doar cu o baie la Boghis. :unsure: Si acu gata cu vorbaria, pozele ca de obicei urcate pe Photobucket http://s237.photobucket.com/albums/ff294/g...%20-%20Negreni/ Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Noah, am terminat si eu de uploadat ceva selectii din pozele facute in acest raid de aproape 300 km din care o buna parte of-road. Tot felul de amintiri(una cu subsemnatul Paraipan) si in special multe ipostaze cu fericitul Gex care s-a pozat cu mulatre si s-a intors destul de intolit acasa. Dar nu se poate compara cu subsemnatul care a cheltuit toti banii de Felix (din lipsa de aderenti la plan-ramine pe data viitoare) pe un portbagaj de marfa adusa acasa doar prin amabilitatea unor amici motociclisti veniti pe 4 roti. Asa ca m-am multumit doar cu o baie la Boghis. :unsure: Si acu gata cu vorbaria, pozele ca de obicei urcate pe Photobucket http://s237.photobucket.com/albums/ff294/g...%20-%20Negreni/

 

 

unde-i poza cu vampirul? ca ti l-am vazut in plasa! :D

 

:rock:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde-i poza cu vampirul? ca ti l-am vazut in plasa! :D

 

:unsure:

Ahaa, Batman! Batman! e pusa bine mascota la mine in birou (atirna de clanta), ma tot intorc din cind in cind sa nu ma pomenesc ca-mi sare la jugulara :rock:

post-4028-1223919725_thumb.jpg Ma mir insa ca atita popor cit a fost nu a mai facut ceva poze si mai mult decit atit nici nu s-a prea cumparat cine stie ce. Batman mi-a purtat noroc. Eu am scanat cum se cade locul, mi-a si luat ceva timp insa m-am intors cu o captura substantiala. Adevaraciune de bocanci noi Catepilar, cizme de motor de vara, cizme de goretex pentru sezonul moto rece, treninguri si o seama de multe altele superutile si ieftine.

post-4028-1223920645_thumb.jpg

Apropo, cine doreste, pun la dispozitie bocancii de anul trecut usori si schemosi, absolut noi (nepurtati) marca Trektex care mi-s putin mici au mariumea reala 42 fix, si costa tot fix 60 lei.

post-4028-1223920882_thumb.jpg

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:unsure: dupa ce era pe acolo cred ca era bine daca mergeam mai de dimineata da bine si asa ,,oricum m-am ales cu p pereche de pantaloni de piele in stare perfecta la 50 de lei deci pana la urma un drum frumos ,, camarazi de drum super ,si vreme buna ce mai o iesire misto ,,pacat ca nu a fost timp indeajuns ,, eh data viitoare toate bune!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari celor care au fost pe vremuri mergeam si eu si era tare frumos, lucrurile s-au mai schimbat dar targu asta e deja traditie printre motociclistii din Cluj. Bravo Peter nu te dezminti. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...