Sari la conținut

Petrecere In W-end


joee_cretz
 Share

petrecerea la curte la indianu' sau la balta cu peste Naipu  

56 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 129
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dak a ramas sa mergem la balta spun sa punem la punct micile detalii. la cat ne intalnim sambata? avem destule corturi? nu cred ca e cazul sa intreb de destula BR :cheers: :baldy: :baldy:

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manca-v-as gratarul vostru,

 

pana la ora asta au votat 13 pt Laba Iute si 20, pentru pescuit. Daca aceste la 33 de persoane se adauga inca doua treimi, o puneti rau de tot! Faceti-va un credit, ca o sa se manance si o sa se bea la greu! :cheers: :baldy:

 

Nu ne putem baza pe pescuit. Oricum, daca va place, fata va face saramura d-aia reaua :) Ca doar nu degeaba-s fata de marinar, nu? :baldy:

 

@evribadi: Faceti bine si cumparati (vedeti voi cum) 2 kg de faina, 4 litri de lapte si 4 cuburi (mici) de drojdie proaspata. Face fata si clatite rusesti :crack: (Nu glumesc!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multzumim si asa vom face :cheers:

Sper ca nimeni nu se asteapta ca masa sa tzina de sambata cand ajungem pana duminica la plecare :baldy: .

Gratarul cu mici, porc si ce o mai fi + lazile de bere se dau doar o data adeca seara :) . Nu va imaginatzi acum ca dam 2 mici si o bere. Va fi destula bautura dar nu cred sa reusim sa-i imbatam pe totzi :crack: .

 

:baldy:

 

PS: in caz de nevoie facem si credit :crack:

Editat de joee_cretz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

si daca vin si eu chiar ca nu se mai imbata nimeni! :cheers:

glumesc, eu la petreceri daca nu vin cu cel putin o lada de bere inseamna ca mi-e rau si nu pot sa beau! :baldy:

pacat ca am declarat jawa decedata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Cretzule: am pus-o: ne vin cam 40 de oameni  :cheers:

244258[/snapback]

Fratilor, v-ati facut-o singuri. Daca si iese bine petrecerea, la anul o sa figurati in calendarul intrunirilor publice oficiale in locul intalnirii de la Snagov. Ar fi trebuit sa va ganditi la consecinte mai devreme :baldy:

Va doresc cea mai faina petrecere de ziua voastra! Best ever!

Editat de f_zoltan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, v-ati facut-o singuri. Daca si iese bine petrecerea, la anul o sa figurati in calendarul intrunirilor publice oficiale in locul intalnirii de la Snagov. Ar fi trebuit sa va ganditi la consecinte mai devreme :baldy:

Va doresc cea mai faina petrecere de ziua voastra! Best ever!

244411[/snapback]

 

Multumim pentru urari! :baldy:

cat despre calendarul intrunirilor de la anul, cred ca vom figura ca intrunirea de la Naipu (parca-i un catun din Vietnam) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...