Sari la conținut

Editii Speciale


Pijama
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 141
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1870.jpg

 

BMW F 800 R Chris Pfeiffer Edition

 

1868.jpg

 

1924.jpg

 

Yamaha FZ1 Abarth Assetto Corse

 

"... un model FZ1 preparat special cu suspensii Ohlins, jante Marchesini, discuri de frana Braking actionate de etriere monobloc Brembo, anvelope slick Pirelli Superbike si sistem de evacuare conic Akrapovic din titan. Editia mai are un capac monopost si este vopsita in culoarea alba cu o grafica rosie in stilul Abarth.. "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am vazut hannspree-ul de 600, asa ca mam gandit sa il postez,mai ales ca e al meu ,eu normal am fost fan zuzuki am cam avut toate modelele,si cand lam vazut pe asta am renutat la k7 le meu (tot 600) desii ca dotari suzi e mai tare ,dar mia placut la honda asta f mult designul.cer scuze pozele nu sunt de cea mai buna calitate

post-23264-1226732145_thumb.jpg

post-23264-1226732204_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Cu ocazia aniversarii a 50 de ani, Honda a comercializat VFR-ul 800 urmator :

post-3763-1226734549_thumb.jpg

post-3763-1226734556_thumb.jpg

 

Tot din categoria VFR, citeam acum ceva timp despre un model pictat in culorile primelor Interceptor (superb). Nu stiu insa daca acest proiect s-a materializat:

post-3763-1226734687_thumb.jpg

 

Tot din categoria editiilor speciale (desi, de aceasta data, cam off-topic):

- Honda XL600V Transalp 50 th anniversary

post-3763-1226734851_thumb.jpg

 

- La 10 ani de existenta a clasei GS, Bmw a produs in serie limitata GS Basic si GS Kalahari, copii aproape fidele ale modelelor G/S din anii `80:

post-3763-1226734859_thumb.jpgpost-3763-1226734865_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima data cand am vazut VFR-ul in doua culori (rosu, gri) pe moto.it am zis "asta sigur a fost busita" avand carenele alta culoare :drink: ulterior am aflta ca era vorba de o editie speciala.

 

Interesant si Transalpul, stiam modelul dar nu ca a fost editie speciala; iar BMW-urile mi se par pentru nostalgici sau cei pasionati de old school :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve All ! cea mai noua aparitie este GSXR 1000 Special , 201 cai , motocicleta de strada, am sa revin si cu fotografii mai clare decat cele de acum ! Anuntul a fost publicat in SuperBike Italia nr 1. Pe internet nu am gasit nimic ,motocicleta costa 40.000 EURO, are in prezentare si lista cu optiunile de pe ea , este criminala , nu stiu daca exista ceva mai frumos pe piata decat acest model ! :lol: Este preferata meu ! Gsx R 1000 Special

post-41960-1227361512_thumb.jpg

post-41960-1227361534_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesant topicul. Personal cel mai tare imi place ducati 1098 :lol:. Nu stiu cum ati uitat de vtr, dar l-am gasit eu :laugh: Am mai gasit si alte cateva motociclete cum ar fi 600 RR movistar Gsxr600 movistar si cbr600 nastroazzuro

post-2725-1227368546_thumb.jpg

post-2725-1227368581_thumb.jpg

post-2725-1227368620_thumb.jpg

post-2725-1227368644_thumb.jpg

post-2725-1227368872_thumb.jpg

Editat de Bogdis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve All ! cea mai noua aparitie este GSXR 1000 Special , 201 cai , motocicleta de strada, am sa revin si cu fotografii mai clare decat cele de acum ! Anuntul a fost publicat in SuperBike Italia nr 1. Pe internet nu am gasit nimic ,motocicleta costa 40.000 EURO, are in prezentare si lista cu optiunile de pe ea , este criminala , nu stiu daca exista ceva mai frumos pe piata decat acest model ! :lol: Este preferata meu ! Gsx R 1000 Special

 

Tind sa cred ca e o editie limitata de prin Italia si mai cred ca te-ai entuziasmat cam tare. Nu vad nimic spectaculos la editia aia.

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tind sa cred ca e o editie limitata de prin Italia si mai cred ca te-ai entuziasmat cam tare. Nu vad nimic spectaculos la editia aia.

este special .... optiunile de pe ea o fac speciala :laugh: ! plus ca are o nuanta de culoare aparte !am sa postez si optiunile sa te convingi , Toma necredinciosul ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati-l pe suzukilifeanddanger, el culege fructe de sezon in Italia de pe gixxeru' lui:)

 

Suzuki GSXR 1000 "Special" probabil n-a auzit de 1098R de Desmosedici RR, de MV Agusta + de celelalte modele prezentate pe threadul asta destul de interesant. La el totul se masoara in 'cai putere':lol: (la roata ajutatoare eventual)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati-l pe suzukilifeanddanger, el culege fructe de sezon in Italia de pe gixxeru' lui:)

 

Suzuki GSXR 1000 "Special" probabil n-a auzit de 1098R de Desmosedici RR, de MV Agusta + de celelalte modele prezentate pe threadul asta destul de interesant. La el totul se masoara in 'cai putere':laugh: (la roata ajutatoare eventual)

 

 

:lol: Doarme cata rautate ...!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati-l pe suzukilifeanddanger, el culege fructe de sezon in Italia de pe gixxeru' lui:)

 

Suzuki GSXR 1000 "Special" probabil n-a auzit de 1098R de Desmosedici RR, de MV Agusta + de celelalte modele prezentate pe threadul asta destul de interesant. La el totul se masoara in 'cai putere':laugh: (la roata ajutatoare eventual)

tu chiar vrei sa devii din nou (cuvant urat) .... apropo ai luat pemisul ! (cuvant urat) !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...