Sari la conținut

Accident mortal Rontz


Thomas
 Share

Postări Recomandate

Vizitator ninja_kat

trist ... mi-au dat lacrimile la filmuletul ala ... mare pacat

am citit pana acum post cu post...si toti au scris numai lucruri extraordinare..chiar nu merita ..(desi eu nu l-am cunoscut)

 

Odihneste-te in pace! :disappointed:

Editat de ninja_kat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 630
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

scuze ca revin...dar am o rugaminte la cei cu motoare de viteza...lasati-le mai usor prin oras cel putin, probabil k si eu as face lafel daca as avea un motor de viteza..dar....poate acest eveniment atat de nefericit are sa va puna sa ganditi de cateva ori inainte sa dai drumu' la gaz.. :disappointed: serios..nu vreau sa mai aud ca moare vreun frate!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt momente cand lacrimi fierbinti iti siroiesc pe obraji desi tu in sinea ta stii ca s-ar vrea un zambet de la tine.

A fost - ce a fost - cine a fost - amintirea lui e vie in sufletul tuturor ce l-au intalnit.

El a ales, cred, mereu libertatea - si poate acum chiar e trist ca v-a pierdut pe voi care il faceati sa se simta liber - dar poate in curand va gasi libertatea adevarata.

 

A plecat intr-o calatorie, prea devreme sau la timp - toti avem firul nostru de ata pe care crede uneori ca il jonglam cum vrem - unii reusim - altii nu. El cred ca a reusit chiar daca a ajuns la capat. A stiut uneori sa aiba puterea de a trece peste noduri. Cei ce i-au fost alaturi fara sa vrea ii continua drumul de acrobat in lumea asta mica.

 

Nu cred in Dumnezei si culturi - cred in viata asta mizera, iar pentru asta cu totii confirmati ca el a reusit : SA FIE OM !

 

Adio ...

Editat de Inger`Albastru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o pereche de genunchere pentru ziua de mâine, promit să le returnez safe & sound maxim a 2-a zi! Anyone?

Mulțam! :disappointed:

am eu...dar maine la 6juma plec la facultate...de dim..so...adica nu pe moto, dar nush dc ne sincronizam sa ti le dau

Editat de G0055
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o pereche de genunchere pentru ziua de mâine, promit să le returnez safe & sound maxim a 2-a zi! Anyone?

Mulțam! :disappointed:

ale mele iti sunt mici ca le-as fi dat cu placere . mobra mi-e inca in service...(asirom sucks big time)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o pereche de genunchere pentru ziua de mâine, promit să le returnez safe & sound maxim a 2-a zi! Anyone?

Mulțam! :disappointed:

 

am si eu .....zii o vorba ...plec pe la 7.30 din pantilimon .............

alea mici ...pe care poti sa le bagi pe sub pantaloni.........

Editat de Rotila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulțam fain! Doar că văd la tine locația: Slobozia... :disappointed:

FACULTATE nu e in slobozia:)la 6dim si jumatate plec din ap patriei si la 7 ajung in romana...sunt in bucuressti, nu postam degeaba:)am tot echipamentul in masina....geaca, casca..etc:)so,cum iti vine mai usor...vad ca mai are lumea pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi văd că Âşi tu vii la BraÂşov, le poți lua cu tine? Nu te alături grupului la Otopeni la Bikers? :(

Mulțaaaaam! :(

 

Vin ..dar plec mai devreme...solo :disappointed: ...zii un loc sa ne vedem sa ti-le dau............

pm pls ...... nu e loc de barfa

Editat de Rotila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza de 1 mai la mare in 2005. E al doliea din randul din fatza, de la dreapta la stanga! (am sapat ceva prin calculator dupa ea)

:disappointed:

 

Am dormit in acelasi cort atunci. Cortul lui, ca eu eram "musafir". Ma bagasem la un moment dat la somn

primu, si n-aveam nici sac de dormit ci doar hanoracele si jaketa de pe mine, si era atunci un frig naparznic noaptea. A venit si el mai tarziu (aproape adormisem, dar destul de greu cu frigu) si a scos din rucsac o pilota mai mare, cu care n-am invelit amandoi.

post-3218-1224103784_thumb.jpg

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica 3 ar mai fi. Daca se aduna inca 4, sunt dispus sa cedez locul meu (vorba nukai, mi-e greu sa vin, sa-l vad asa.... :disappointed: ). Dar maine dimineatza ma arat acolo. Asa as vrea!

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...