Sari la conținut

Se Doreste In Romania Un Mc De Genul Ha "1%"?


florin_diliul
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

se vrea un club de genul acesta in romania?

sant motociclistii romani pregatiti sufleteste sa se poarte si sa se uneasca intr-un club de genul asta?

 

Poate ca nu ar trebui sa raspund eu la un topic asa atita timp cit nu stau in Romania dar asta este parerea mea.

 

Un MC ca HA poate sa aduca o gramada de lucruri bune in Romania. In primul rind influenta si ma refer la construiere de motociclete, cultura si conducere a unui club. In aldilea rind si foarte important ar contrbui la organizarea toatelor clubulori din R.

 

Ca primul club de HA intro tara banuiesc ca trebuie extrem de multa munca pentru ca vor fi primi si HA nu sint chiar bine primiti de goverments in toate tarile. Dar ar deschide o gramada de usi pentru o gramada de lume.

 

Parerea mea este ca e nevoie de un club mare si puternic in toate tarile.

In acelasi timp sint multi care vor vedea o gramada de lucruri negative. Topicul acesta va fi interesant.

 

Daca se doreste, daca cetateni romani vor sau daca sint pregatiti pentru HardCoreClubbing asta trebuie cei care stau in tara respectiva sa raspunda.

Wobble

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumea doreste asemenea club in Romania, dar sincer nu stiu daca romanii sunt pregatiti pentru asemenea club :cheers:

 

de un ai scos limbajul asta de lemn!!! e din vre-un film replica asta!!!

ai apucat sa citeshti ce inseamna cluburile de genul la care se refera florin_diliul

trebuie sa fie pregatitzi viitorii membrii ai clubului, nu romanii, ca nu o sa se faca referendum natzional in legatura cu acest subiect!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de un ai scos limbajul asta de lemn!!! e din vre-un film replica asta!!!

ai apucat sa citeshti ce inseamna cluburile de genul la care se refera florin_diliul

trebuie sa fie pregatitzi viitorii membrii ai clubului, nu romanii, ca nu o sa se faca referendum natzional in legatura cu acest subiect!!!

 

 

 

:baldy: :baldy: :) :cheers: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

binenteles ca stiu !

probabil nu avem suficient curaj unii dintre noi la anumite responsabilitati care imlica un asemenea club.

trebue sa recunoastem cu totii ca vrem acest lucru fiecare de la clubul in care santem activi , sau viitorii membri de la clburile in care vor sa intre!

dar inainte de toate trebue sa ne impunem sa respectam nu sa cerem respect!

 

exista deja in romania asa ceva.. :cheers:

 

@florin_diliul.. tu stii ce implica 1% ala?

probabil toti stim ce implica, sau aproape toti.

SE POATE SA CALAUZIM O FRATIE CU ADEVARAT ADEVARATA?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E dorință, dar nu e putirință.

Off-topic: Bedeule, tu ce dreacu mai cauți la ciopăriÂşitii, vezi că greÂşiÂşi grupul.

 

lupule.. daca am kapra asta nu inseamna ca nu imi plac chopperele..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ar fi dak ar fi HA ceea ce par a fi...........sa nu uitam totusi ca HA este considerata o grupare criminala si inca interzisa in cateva tarisoare........nu am absolut nik cu cei din HA sau ceva de genul asta dar eu cred ca ar trebui sa mai privim si din alt unghi toata treaba asta........la noi ideea de club este cu totul altceva........dar dak bikerii din Romania sunt pregatiti sa faca parte dintr-un club care are treaba cu traficul de droguri si alte chestii sunt binevenitzi baietii din HA.........Oricum HA vor ajunge si in Romania cat de curand.......trebuie doar sa fie cineva care sa deschida o poarta cat de mica.

Chiar as fi curios dak presedintele d la chapterul din Romania ar fi roman........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

H.A. Romania nici nu trebuie sa se numeasca H.A., ca iar se cheama ca ii copiem pe altii. Cum ar trebuii sa fie: FARA DROGURI DAR CU ATITUDINE .

 

Vezi ca la titlul subiectului este "Se Doreste In Romania Un Mc De Genul Ha "1%"?" ... nu a spus nimeni sa deschidem o filiala H.A. ..... intrebarea daca se doreste un club de genul asta !!!

 

de un ai scos limbajul asta de lemn!!! e din vre-un film replica asta!!!

ai apucat sa citeshti ce inseamna cluburile de genul la care se refera florin_diliul

trebuie sa fie pregatitzi viitorii membrii ai clubului, nu romanii, ca nu o sa se faca referendum natzional in legatura cu acest subiect!!!

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar mai fii o chestie...nu se pune problema asa,ca se doreste sau nu se doreste

 

la momentul oportun se va afla sigur cind va aparea primul club PROSPECT H.A. ROMANIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Karnaj - uite aici ce se intelege prin TROLL pe acest forum /index.php?showtopic=8737

 

 

 

@DMW - domnule moderator.. cred ca trebuie sa te mai temperezi putin.. intai suntem motociclisti si apoi forumisti. personal nu i'l conosc pe karnaj dar cred ca nici tu.. incearca sa fii mai ponderat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...