Sari la conținut

Se Doreste In Romania Un Mc De Genul Ha "1%"?


florin_diliul
 Share

Postări Recomandate

inainte sa foloseasca anumite semne, sa stea sa se gandeasca putzin, daca are cu ce!!!

 

daca nu ma jignea shi se incadra in limitele bunului simtz, nu reactzionam deloc

 

:cheers:

 

 

Cand o sa fi si tu motociclist o sa afli daca romanii sunt pregatiti.

Pana atunci stai pe margine si aplauda,acolo este locul fanilor.

 

 

de acord!!!! :D

nu am vrut sa fiu asha dur in limbaj ca dup-aia iar se plang incepatorii ca sunt lasatzi deoparte!!! :banana: :D :) :) :)

 

 

karnaj io zic sa-tzi iei lopatzica shi galetusha shi sa postezi in alte sectziuni ale forumului

lasa choperishtii intre ei sa discute!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu propun sa-l faceti de 0.1 %, ca sa fiti cu adevarat doar elita, si sa se cheme heaven's devils, e mai original.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog sa va respectati in acest topic daca se poate .

cu totii gresim dar asta face sa ne corectam cu bun simt.

dati dovada macar in discutii de respect si bunavointa in a-ti ajuta aproapele.

L&R

:cheers:

 

:banana: asta suna parca-i citat din biblie, cu conceptii de astea vrei sa intri tu in HA ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fii bun si da tu exemplu cam cum e mai bine!

tocmai era vorba sa ne corectam ,

poate am gresit in a ma exprima.

:banana:

 

 

:cheers: asta suna parca-i citat din biblie, cu conceptii de astea vrei sa intri tu in HA ?

ce stii tu despre HA?

ce stii despre respect?

inca nu putem scapa de conceptia de a impune respectul??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ce stii tu despre HA?

ce stii despre respect?

inca nu putem scapa de conceptia de a impune respectul??????

 

Cum crezi tu ca si-au castigat H.A. respectul?

Prin faptele bune pe care le-au facut? :cheers:

Acei 1% sau ocupat numai de actiuni caritabile, :banana: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum crezi tu ca si-au castigat H.A. respectul?

Prin faptele bune pe care le-au facut? :banana:

Acei 1% sau ocupat numai de actiuni caritabile, :D :)

TU STII CINE RASPUNDE LA O INTREBARE CU O INTREBARE?

:cheers:

ce stii tu despre HA?

ce stii despre respect?

inca nu putem scapa de conceptia de a impune respectul??????

Editat de florin_diliul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa nu hai ca nam cicit absolut nimi9c inafar de tittlu da nu cred ca ar fi oamebni si stiti voi oi fi eu pe dinafara dea nu crread sa se faca un mc in tara in urmatorii doi ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca ma bag da' nu m-am putut abtzine....

 

de cand mersu pe scooter te face chopperist? :cheers:

 

 

de atunci de cand ai un ij modificat ( putzin ce-i drept ) shi de atunci de cand visezi sa-tzi faci un old school chopper cand oi avea bani sau de atunci de cand itzi faci timp sa faci o pagina web despre choppere ( www.dead-man-walking.4t.com ) sau de atunci cand itzi pierzi timpul pe forumuri straine aratandu-le ce modificari pot face romanii la motoare cu bani putzini etc :banana: :D :) :)

 

oricum, nu faptul ca ai un dnepr proaspat vopsit te face chopperist :) :D :ok:

 

 

de ajuns??? sau sa mai scriu motive :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule biscuit hipiot va rog sa reveniti aici dupa ce faceti dovada ca ati postat poze cu motoare romanesti pe forumuri straine si dupa ce va creati un site despre choppere. Retineti va rog, ca un Nipru frumos vopsit nu va da dreptul de a fi chopperist. Pana in momentul prezentarii dovezilor va rugam sa nu mai postati aici, pentru ca noi, chopperistii, sa putem discuta in liniste. Trebuie de asemenea sa faceti dovada ca visati la un old school sau "new school" chopper.Alegerea va apartine. Fara aceasta ultima conditie nu aveti dreptul de a ne interpela pe acest subforum. :banana: :D :) :)

 

Dead man walking cred ca iti scapa esenta "definitiei" pentru chopperisti. Mai incearca totusi sa pui niste motive si poate il nimeresti pe cel corect.

 

On topic: probabil se doreste si cu siguranta se poate "aduce" un club 1% in Romania daca se renunta la partile ce implica activitati impotriva legii sau impunerea de reguli pentru celelalte cluburi care deja au traditie in Romania. A se crea un club 1% suta la suta romanesc ar fi de rasul curcilor din motive lesne de inteles. Respect si prietenii adevarate sunt sigur ca exista deja in cluburile din Romania, nu cred ca se simte nevoia unui club 1% pentru a rezolva asta.

 

bafta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

oricum, nu faptul ca ai un dnepr proaspat vopsit te face chopperist :banana: :D :)

 

 

nici macar proaspat vopsit nu e :)

lasa ca poate torn niste acid de baterie pe ici pe colo si il fac un rat frumos.

hai ca ma duc sa ma uit la site-ul tau acum.

numa bine!

 

si nu stiu ce se ataca connex asa...

 

P.S. old school :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu stiu ce se ataca connex asa...

 

nici eu nu shtiu!!! cand o sa intre data viitoare pe aici, poate ne spune!!! shi sa adauge shi singurul shi unicul motiv, precum shi adevarul absolut ( pe care da impresia ca-l detzine ) despre ce e aia chopperist

 

am folosit eu greshit formularea "choperishti" acolo unde m-ai citat tu prima oara, da ma enervasem pe karnaj ca vorbea despre ceva despre care nu avea habar ce inseamna!!!

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand mersu pe scooter te face chopperist? :cheers:

 

Am vazut niste scutere ce aduc a choppere.Unul d'asta are si Ilie Nastase.Asa ca poti fi chopperist si pe scooter. :banana:

 

Scuze Connex@ ca ma bag in sectiunea chopperisti,eu deocamdata n-am decat un nipru frumos vopsit.insa e in curs de transformare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI OAMENILOR DE CE VA ABATETI IN HALUL ASTA DE LA SUBIECT????.....CRED CA AR FII CAZUL SA INCEP SA MODEREZ CUM TREBUIE IARSI, GRUPUL CHOPPERISTILOR

 

L&R roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...