Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

Oricum ar fi, eu o sa fiu cu meic apu' dupa mine, deci daca ai nevoie de ceva, eu de pe la 7 jumate' pana la 9 ma ocup de spoiala ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Care e treaba cu balurile astea? Sa nu se supi pe mine cineva da nu cunosc :blbl:

 

 

 

Iete ca mai pun anuntul o data, ca reminder ;)

 

 

 

 

Dragii babei, scoateti-va costumele de la naftalina, luati mastile de la copii, luati fardurile nevestelor, mascati-va bine si inarmati-va cu muschi abdominali zdraveni. Hai sa va zic de ce...

 

 

 

VINERI

 

31 OCTOMBRIE 2008

 

ORELE 21:00

 

IRON CITY (adica-n Paw ma)

 

 

 

HALLOWEEN PARTY

 

bonus de mare angajament: SESIUNE DE STAND UP COMEDY CU TIBERIU POPOVICI (CAFE DEKO)

 

Un motiv concret: strangem niste banuti, oameni buni, sa facem o surpriza unui prieten motociclist care vrea sa revina in sha. Pentru a face asta, trebuie sa se repare bine. E pe drumul cel bun, insa mai are mult de luptat. Am zis ca nu va spunem cine-i, decat in seara cu pricina, vrem sa-i facem o surpriza de proportii. Astia care stiti, ciocu' mic 

 

 

 

Asadar, fellow baicari, hopa sus, scoateti ciocatele, palariile de cowboy, mantiile de supermeni, chilotii rosii, chilotii de Tarzan si pijamalele bunicii. Cele mai tari costumatii primesc premii speciale in bere 

 

Si repet, ca sa stiu ca ne-am facut bine intelesi: HALLOWEEN - STAND UP COMEDY CU TIBERIU POPOVICI (e belea rau omu', zau!) - STRANGERE DE FONDURI. S-a priceput? 

 

Boooon, nu va faceti program pentru vinerea ailalta, se anunta un nou episod de mare angajament in Iron City.

 

 

 

Ah da, si cine e curios de fellow biker-ul pe care dorim sa-l fericim si sa-l vedem din nou pe drumurile patriei, va stau la dispozitie via PM. Numa' nu ma bombardati, sunt in carantina si se umple repede inboxu'. Important este ca ne adunam din nou sa ne distram, sa ne radem in hohote si sa ajutam un frate baicar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala am citit anuntu initial, io intrebam de o subtitrare sau traducere nu de alta da chiar nu cunosc, nici macar nu stiu unde vine asta, si intreb pt ca eram interesat de venit la party-uri(daca poate veni asa orisicine sau numa cunoscutii intre voi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala am citit anuntu initial, io intrebam de o subtitrare sau traducere nu de alta da chiar nu cunosc, nici macar nu stiu unde vine asta, si intreb pt ca eram interesat de venit la party-uri(daca poate veni asa orisicine sau numa cunoscutii intre voi)

 

halloweenul este o chestie imprumutata de la americani, ca si valetine's day :blbl:. iar pentru noi va fi un motiv sa facem si un gest frumos pentru cineva, dupa scrie in anuntul postat de ralucone. este binevenit oricine vrea sa se distreze ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala am citit anuntu initial, io intrebam de o subtitrare sau traducere nu de alta da chiar nu cunosc, nici macar nu stiu unde vine asta, si intreb pt ca eram interesat de venit la party-uri(daca poate veni asa orisicine sau numa cunoscutii intre voi)

 

 

 

Pai fii antena. Str. Blanari 21, e chiar vis a vis de club A, intrarea e in gang, pe langa restaurantul care este acum acolo. O sa vezi o parcare cu motoare destule, un afis cu Halloween pe usa. Clubul e in subsol, o sa-l recunosti repejor :blbl: E o ocazie sa strangem bani si sa help-uim un om drag multor oameni, si atunci cand putem combina dixtractia cu chestia asta, impacam si capra si varza foarte frumos. Mai ales ca avem antecedente ;) So, te asteptam, chit ca bei apa plata cu lamaie (aduc eu ulei, in caz de rugina) sau alte fluide ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca nu e halaiunul azi. asa bolnava si in pijamale, nu mai trebe nici make-up, nici costumatie. sigur castigam concursul :blbl: . pisi este in aceeasi stare, deci rezolvam la amandoi problema :D.

 

p.s. si totusi ma intreb pe unde s-a ascuns oglinda de la baie...a disparut de dimineata cand m-am uitat in ea... ;)

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haidi bre, ca nu e greu: un cearceaf, o matura la brat, o tigaie pe cap si gata: esti om de zapada

 

 

iar tigaie vezi ca am eu una pe la ralu

 

 

te costumezi in elodia, nah

mere, esti de belea!! ;)

eu ma costumez in roxa Sictirrrr :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre bal si halouin, la cum stiu eu ca se costumeaza lumea, o sa fie mai degraba din ciclul "ori la bal, ori la spital"... sau as putea sa ma scot onorabil si sa zic ca e de fapt "bal mascat de halouin" ;)

spital? a zis cineva spital?? ;)

gixuleeeeeeeeee!!! :(

 

eu zic ca rupeai gura targului daca te costumai in Roxa dreapta-dreapta-lasa ca intoarcem.

iti dai seama cum era??

induceam pe toata lumea in e(O)roare :blbl:

 

buna, corinuta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre bal si halouin, la cum stiu eu ca se costumeaza lumea, o sa fie mai degraba din ciclul "ori la bal, ori la spital"... sau as putea sa ma scot onorabil si sa zic ca e de fapt "bal mascat de halouin" :(

 

spital? a zis cineva spital?? ;)

gixuleeeeeeeeee!!!

 

 

iti dai seama cum era??

induceam pe toata lumea in e(O)roare :D

 

buna, corinuta

 

S-ar putea sa fiu la munca din pacate :blbl: In cel mai bun caz reusesc un schimb de tura ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pensonari primiti? ;)

 

Biensur ca primim. Deci te costumezi in pensionar, am inteles... :blbl:

 

 

 

 

@gixxx, poate nu esti prezent, sa vezi cate piercing-uri iti mai trag eu pe langa actualul ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa fiu la munca din pacate :blbl: In cel mai bun caz reusesc un schimb de tura ;)

 

ia vezi si tu cum faci sa vii :D

pensonari primiti? ;)

primim si pensionari, mai ales daca vin cu tot cu pensii :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma costumez in roxa Sictirrrr

 

eu zic ca mai te costumezi in asistenta sexi ;) . ai tot ce trebuie in acest sens :D .

 

S-ar putea sa fiu la munca din pacate. In cel mai bun caz reusesc un schimb de tura

 

pai ian vezi cum faci sa fii prezent la datorie de halauin (adica in paw :( ).

 

pensonari primiti? :blbl:

 

tocmai pe dvs sa nu va primim? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde se gasesc costume?

 

http://www.halloweenparty.ro/

 

http://cadourihaioase.ro/halloween-costume...e23492fe954f4a8

 

http://jokeshop.ro/produse/154-costume-adu...uler-152cm.html

 

 

 

http://www.brunofunnyshop.ro/

 

a, si cate am auzit, au inceput sa bage diverse chestii si pe la cora, poate si pe la carrefour.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.halloweenparty.ro/

 

http://cadourihaioase.ro/halloween-costume...e23492fe954f4a8

 

http://jokeshop.ro/produse/154-costume-adu...uler-152cm.html

 

 

 

http://www.brunofunnyshop.ro/

 

a, si cate am auzit, au inceput sa bage diverse chestii si pe la cora, poate si pe la carrefour.

merci ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu te machesti....aaaaa....scuze machezi mai dubios si broblema rezolvata.

 

offtopic: pfuai ce chef de munca n-am lunea...si nici in rest, dar lunea e mai greu.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...