Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

macar a facut ceva vanzare ? a scos de un parizer taranesc cu vodka ?

 

si de-o palinca...iar asta e doar inceputul ;)

aseara am mai auzit de un magazin misto la Obor; cine nu si-a gasit inca, sa dea o tura si p-acolo :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci.....aseara a fost funny in bruno...parca se strangea lumea la paw. mi-a placut figura omului cand i-am invartit inelele pe batz...am zis ca ma lipeste de pereti. numai ca la mine ploua....in averse. dar deh am vrut unul cu gaura pe centru... ;) dya ii recomand lui laur sa ia chestia aia pe arc...ca il puteti folosi si dupa. :blbl: deci eu m-am costumat deja, dar doar in partea de sus si cea de jos....partea intermediara....ramane de vazut cu ce o acoperim...adica de la adezivi la palarie. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da, cand am fo initial cu pisi si maimu acolo, l-am zapacit de cap pe vanzator, i-am zis insa sa gandeasca ceva simti cand vom pleca de acolo, o pace interioara desavarsita .

 

gandeste-te ca dupa ce am dat dat voi, am dat si de Dya cu Laur... da' eram unii cu spatele la ceilalti, se radea, ne-am intors unii la altii si: wtf?? ;)

 

macar a facut ceva vanzare ? a scos de un parizer taranesc cu vodka ?

 

Pai numai aripioarele si baghetuta mea (care sunt muuuuult prea smechere..) i-au pus-o de-o tuica fiarta ;)

 

deci.....aseara a fost funny in bruno...parca se strangea lumea la paw. mi-a placut figura omului cand i-am invartit inelele pe batz...am zis ca ma lipeste de pereti. numai ca la mine ploua....in averse. dar deh am vrut unul cu gaura pe centru... dya ii recomand lui laur sa ia chestia aia pe arc...ca il puteti folosi si dupa. deci eu m-am costumat deja, dar doar in partea de sus si cea de jos....partea intermediara....ramane de vazut cu ce o acoperim...adica de la adezivi la palarie.

 

Deci soro ferea c-am gasit si ce pun peste tulul ala negru, Zanul o sa fie mandru de "sora" lui :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presimt una dintre cele mai grave caterinci ever, vineri seara. Si culmineaza si cu stand up comedy-ul lui Tiberiu. Va recomand machiaj rezistent la apa, altfel nu vad cum trecem de vineri seara, o sa radem cu lacrimi, am eu asa, o vaga senzatie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Constipata?? :( :lol:

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JJ, ce stii matale si de unde? :lol:

 

 

 

 

:lol:

Nu dam din casa, bre!!

 

 

Hai la helauin, uameni buni!! E pentru niscai scopuri fizice!! abdominale, in principal, pen'ca matrimoniacii "stie" sa se distreze!! :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati, hai sa lasam acest topic pe cat posibil pentru evenimentul de vineri. pentru restul de conversatii exista deja topicul care este la alta sectiune.

 

multumesc. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma scuzati, hai sa lasam acest topic pe cat posibil pentru evenimentul de vineri. pentru restul de conversatii exista deja topicul care este la alta sectiune.

 

multumesc. :(

sunt bune si discutiile astea k tin topicul sus....asa k HAI LA HALOUIN NEAMULEEE!!!! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...