Sari la conținut

Halloween Beibi!


Ralucone
 Share

Postări Recomandate

comenzi pentru dorinte la party, nu?! si ca sa nu mai zici ca se plange lumea: Shine on you crazy diamond :( ce glume proaste starneste munca asta

 

 

Io zic mai bine sa-ti faci lista aia si sa mi le spui repede vineri, pana nu vin vrajitoarele, vampiroaicele si "hamsterii cu scotch" sa te praduiasca. Oi fi tu dulapior, da' astea-s mici si-afurisite :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 433
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si daca nu ajung totusi,mai e si Mihaela care o sa vina cu globul de cristal sa va ghiceasca si cartile de tarot...apoi cel mai interesant o sa fie borcanul cu dorinte....numai surprize pregatesc matrimoniacii astia :(

si nu numai :(

 

Dya are dreptate - I-am prezentat planul meu aseara si a fost de acord cu tot ce am spus :lol: Plus: daca vreti ca dorintele sa se indeplineasca in timp record - DONATI!!!!

 

Eu o sa fiu Ghicitoarea - o sa ma recunoasteti usor, mancavas ochisorii vostrii! Ca m-a facut mama farmazoana si cant si descant de de putut si de neputut, si de bani si de sanatate! La multi ani!

 

Asta asa ca sa aveti o mostra de "pielea personajului" ;)

 

Si ma tot laudam singura pe Matrimoniaci cu talentele mele. Altul pe care o sa il pun in aplicare joi la karaoke - sculptat dovleci! Si tin si un tutorial pentru incepatori :lol:

 

A .... si inca ceva - apropos de sclipici - am acasa sabloane, lipici si fairi dast negru pentru tatuaje semipermanente - in conditii normale tin si 3 zile. Asa ca o sa imi aduc si trusa asta!

 

Dar cuvantul de baza este: DONATI!!!!

Editat de Phaniske
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce va mai arde de glume...faraonilor care esteti. raluca cred ca vom avea un stand up comedy generalizat. va asteptam cu mare drag pe toti. si sa nu uitati, cat de putin, conteaza. asa ca bagati mare, costumati necostumati. astept cu interes sa transformam bostanul in caleasca. nu uitati nu e doar party. e party caritabil deci nu ne suparam daca veniti, cotizati si mergeti la alte partyuri. e nevoie de voi si nu se stie niciodata cand putem ajunge si noi in locul celui pe care incercam sa il ajutam. pups. am fugit acasa ca mai am si eu copil si de munca m-am saturat azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bon, a trecut si miercuri, mai e joi si ba-bum! Halouiiiiin! Am decis ca vineri imi iau liber, ca sa-mi fac costumatia de Zana. Presupun ca pregatirile pentru costumul Zanului merg conform planului :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca o tineti si maine asa, MA BUCUR CA VINERI AI TREABA.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, asa ne recastigam popularitatea... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu...bolnav? tu si cu doctorii ce mai sustineti asta, dar voi sunteti prea putini. Vocile imi spun sanatos si cum ele is mai multe, le cred pe ele. In alta ordine de idei, n-am fratiori...am avut niste surioare, dar le-am amanetat ca sa imi cumpar eu mobra :(

 

io vin costumat intr-una din vocile lui. aia care zice bea, bea, bea ca viata e grea :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum, vocea lui interioara, adica io, il imping de la spate sa faca toate prostiile de pe lumea asta. io l-am pus sa renunte la scoala, io l-am impins catre o viata viciata... adica i-am spus, cand te trezesti gol pe o banca intr-un parc, invelit in ziare, tinand in brate un catelus, si ultimul lucru pe care ti-l amintesti e ca te duceai la munca, e cazul sa-ti pui niste intrebari. el nimic domle. vineri vedeti si cine-i face atata "bine" baiatului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum, vocea lui interioara, adica io, il imping de la spate sa faca toate prostiile de pe lumea asta. io l-am pus sa renunte la scoala, io l-am impins catre o viata viciata... adica i-am spus, cand te trezesti gol pe o banca intr-un parc, invelit in ziare, tinand in brate un catelus, si ultimul lucru pe care ti-l amintesti e ca te duceai la munca, e cazul sa-ti pui niste intrebari. el nimic domle. vineri vedeti si cine-i face atata "bine" baiatului

 

 

ti-am zis sa nu mai bei apa in care se fecundeaza pestii, dar tu nu: batman, batman...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum, vocea lui interioara, adica io, il imping de la spate sa faca toate prostiile de pe lumea asta. io l-am pus sa renunte la scoala, io l-am impins catre o viata viciata... adica i-am spus, cand te trezesti gol pe o banca intr-un parc, invelit in ziare, tinand in brate un catelus, si ultimul lucru pe care ti-l amintesti e ca te duceai la munca, e cazul sa-ti pui niste intrebari. el nimic domle. vineri vedeti si cine-i face atata "bine" baiatului

si ce legatura are chestia asta cu subiectul topicului?

 

Raluca, cind mai zicvi ceva pe aici, reia programul party-ului, cu ce noutati au mai aparut pe linga eventurile anuntzate initial.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai povesteam despre costume, nu? eu vin imbracat in vocea lui interioara.

 

Stau-de-6 o sa stea la colturi de 6 (cum sta si pe topicul asta de juma de ora)

 

Povestim domle, povestim, ca de-aia e topic. Si e topicul unui party (indiferent de motivul party-ului, admirabil de altfel)

Editat de Symbolic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu maine e vineri sau tu abia astepti mahmureala de dupa :(

 

 

ma scuzati, nu m-am trezit inca :( .... deh, unii nu beau cafea de fel, se trezesc mai greu :lol:.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...