Sari la conținut

Va Place?


motorman35
 Share

Postări Recomandate

E urata cu spume.. cu bolboci, chiar.. Nu stiu nimic despre specificatii, parerea mea se refera doar la design..

 

Sincer, chiar daca mi-as permite-o, nu mi-as lua-o.. am alte gusturi.. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, raportul calitate(specificatii)/pret nu e unul chiar ff bun, avand in vedere gusturile majoritatii motoLoverilor din Romania, dar poate , intr-adevar, in America s-ar vinde.

Designul.. Se putea si mai bine :( Dar e ceva nou si ca orice lucru de acest gen o sa aibe parte de destul de multe critici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

tipic pentru japonezi, si in special ptr honda...sa mearga pe cilindree mica la ditamai magaoaia. va aspect este interesanta...

cum dracu' sa pui motor de 650 pe asa ceva? mai degraba puneau motorul de la vtx 1800...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah da nimic nu stiti, este in ton cu moda, nu stiati ca mai nou se poata movul ? :D

 

Mie sincer imi place, daca te apleci un pic pe fata, chiar daca stai pe loc, dai senzatie de viteza :P

Din punctul meu de vedere este geniala, saua pare foarte pufoasa, pintenul este bine pus, nu ai avea probleme cu el pe drumurile de la noi, designul este super :laugh:

Editat de Black_horse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai honda putea sa scoata o asemenea insulta la adresa motociclismului.

 

Perfect de acord cu colegul de mai sus.

 

Ce gunoi de scuter! Scopul cred ca este acela de a da acces la "motociclism" celor care nu au oo sa mearga pe o motocicleta adevarata,fetelor mari si pensionarilor trecuti de 90 de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...