Sari la conținut

inca o mini-tura pana in Veliko


MihneaRatte
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 196
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Baieti!!!!

Cine vine cu mine in seara asta pana la Alexandria intr-o plimbare? Vreau sa-mi iau imputernicirea de la proprietarul mobrei, ca sa pot veni si eu in Bulgaria maine.

As vrea sa plec din Bucuresti pe la 6.30. Pana in Alexandria sunt vreo 80-90 km (nu stiu exact). Anybody cu chef de plimbare? Pleeeaaaaassseeee!!!

 

Eu ar trebui sa merg azi sau cel tarziu maine dimineata pana la Alexandria. Dar la ora aia e cam tarziu ptr ce am eu treaba. Ideea e ca drumul e f aglomerat, plin de sate.....si cred ca sta si de-o ploaie. Si inainte de 10 nu te vei putea intoarce in bucuresti....asta inseamna poate si ceva ceata...si pe zona aia...se aseaza repede si e destul de densa. Daca mergeai pe zi...ma bagam si eu..ca oricum o aman..de ceva vreme. In afara de faptul ca nu are nici o groapa, nu va fi deloc fun drumul la ora aia...si pe vremea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ar trebui sa merg azi sau cel tarziu maine dimineata pana la Alexandria. Dar la ora aia e cam tarziu ptr ce am eu treaba. Ideea e ca drumul e f aglomerat, plin de sate.....si cred ca sta si de-o ploaie. Si inainte de 10 nu te vei putea intoarce in bucuresti....asta inseamna poate si ceva ceata...si pe zona aia...se aseaza repede si e destul de densa. Daca mergeai pe zi...ma bagam si eu..ca oricum o aman..de ceva vreme. In afara de faptul ca nu are nici o groapa, nu va fi deloc fun drumul la ora aia...si pe vremea asta.

 

Eu ies de la serviciu la 6. Mai devreme n-am cum sa plec. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ies de la serviciu la 6. Mai devreme n-am cum sa plec. :drink:

 

Atunci ai grija.....ca e un drum cu probleme. Mai ales vineri seara....si vezi prognoza, ca m-am uitat eu....si din ce tin minte....ziceau ceva de ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alti motoristi in afara de posesorii de virogi se mai baga?

 

Bai satanistule vrei sa mergi cu 200 pe la bulgari ha :drink: . Hai ca ne bagam si noi ca mi-am facut si rost de manusi mai groase. Desi daca nu ne congelam am putea sa reinviem ideea /index.php?showtopic=284761 ... mai ar fi amatori?

Editat de BigDuke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiala mea este ca pana la Giurgiu o sa ne scuturam de vreo trei randuri de tzurtzuri. Sper sa reziste coafura...

 

Lasa ma ca la bulgari se schimba climatronicul ... o sa fie ceva mediteranean , ceva frumos :drink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se imbarliga situatia... cam mult de mers pentru niste amarati de incepatori...

Lasa-i mah, aia sunt alt grup... Noi o tinem pe a noastra cu Veliko. Pana acolo sunt sub 200 de km, si fara serpentinele de pe DN1 sau Cheia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jesus! Cate pagini la o excursie! :drink:

Maine la 9.15 FIX la OMV Eroii Revolutiei (fost Pieptanari), langa City Mall (langa cimitir Belu).

Hai ca s-a incalzit bine de tot afara fata de zilele trecute. Vine vara! :moto:

Folositi cu incredere PM-ul pt. conversatii particulare.

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16okm pana in Veliko si inca 4o pana in satul acela.

Mai oameni buni, 16okm sunt pana in Brasov. Asa ca e floare la ureche pana in Veliko pentru ca nu sunt munti (dpdv al incepatorilor).

 

Purghy,

:drink:

Editat de BogdanSHA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercati sa ramaneti ON TOPIC

 

Maine la 9.15 FIX la OMV Eroii Revolutiei (fost Pieptanari), langa City Mall (langa cimitir Belu).

 

citez de la purghy

 

NU INTARZIATI ca mai mult de 10 minute nu stam sa asteptam, cei care au intarziat sambata trecuta au vazut ca eram pe picior de plecare cand au ajuns si nici nu au mai apucat sa dea jos casca de pe cap.

 

Traseul ramane stabilit VELIKO si eventual ARBANASI(super privesliste), oricum avem doua zile sa le vedem pe toate.

 

Mult prea scump ce a scris baiatu ala cu 50 de euro pe camera dubla, in veliko e 20 de euro ce zice el acolo.

 

E soare si frumos si duminica va si mai cald, sa va luati si pantalonii scurti :drink:)

 

Numai bine si ne vedem maine, repet, NU INTARZIATI!

Editat de MihneaRatte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 175 km bucuresti veliko. Drumul Giurgiu-veliko este mult mai liber decat orice din romania si as zice eu mai bun calitativ. Nici nu o sa se simta. Singura portiune naspa este iesirea din Buc dar trece repede.

Editat de BigDuke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercati sa ramaneti ON TOPIC

 

 

 

 

Traseul ramane stabilit VELIKO si eventual ARBANASI(super privesliste), oricum avem doua zile sa le vedem pe toate.

 

Mult prea scump ce a scris baiatu ala cu 50 de euro pe camera dubla, in veliko e 20 de euro ce zice el acolo.

 

 

Numai bine si ne vedem maine, repet, NU INTARZIATI!

 

 

alo..nu stiu le ce te referi..eu am spus 55 LEVA camera dubla

lahotel de 3 ( trei ) stele

in Triavna :drink:

 

evidnet ca sunt si mai ieftine..

 

si ..eu doar am postat o varianta la traseul propus de voi , , regret daca s a inteles altceva

 

deci , EU NU MERG LA VELIKO,n am nici o treaba cu GRUPUL RESPECTIV

am informat de traseul meu si de conditiile de cazare,

 

( capsul nu reprezinta "tipete":moto: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foxbat-ule sa ne cerem scuze ca am intrat peste grupul de Veliko. Ne vedem la benzinaria din Jilava la 9.30.

Am facut propaganda pt traseul tau si astept decizia celorlalti, 2-3 motoare. Eu merg sigur cu Claudia. La intoarcere ne oprim la METRO Ruse sa luam muraturi si ardei copti ca a venit toamna. Te sun diseara la tel. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...