Sari la conținut

Accident liceu autobuzu


tiger4maniacs
 Share

Postări Recomandate

inseamna ca esti genu de persoana ... "decat sa mor virgin..mai bine o pierd pe vacaresti:)) sanatate numai bine, eu nam gesturi de genul cu fetele :P poate decat in timpul actului...

Poi unde ai ai citi tu ca doar am tras-o de tzatze..? Numai ca eu pe nu aveam atunci net sa ma laud ca le facusem te "toate" pana la 16 ani... :friends:

Era Giulesti ,nu Vacaresti,cam tot aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

aoleo de mult nu m-am mai amuzat asa la un asemenea topic

 

in semnatura ta scrie "4 roti sunt pentru cei cu handicap" de ce? :friends: majoritatea ne mai deplasam si iarna pe zapada, adica suntem si noi handicapati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleo de mult nu m-am mai amuzat asa la un asemenea topic

 

in semnatura ta scrie "4 roti sunt pentru cei cu handicap" de ce? :friends: majoritatea ne mai deplasam si iarna pe zapada, adica suntem si noi handicapati?

 

stai linistit am si eu masina; era vorba de pasiune sa iubesti sa conduci masina;)

 

Poi unde ai ai citi tu ca doar am tras-o de tzatze..? Numai ca eu pe nu aveam atunci net sa ma laud ca le facusem te "toate" pana la 16 ani... :drink:

Era Giulesti ,nu Vacaresti,cam tot aia.

 

inseamna ca erai in perioada low cost:)) urat urat...ce sati fac tiai ratat viitorul :P

Editat de tiger4maniacs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: esti la fel de prost ca si pana acum

 

de ce jignesti?ti se pare ca esti prea destept si dai pe afara cascadorule nu ma inveti si pe mine sa fiu ca tine asa destept smecheras :P)

 

de ce sa moara mai? ginta cocalareasca nu tre sa fie si ea reprezentata? tiger4maniacs, ce facultate faci prietene?

 

iar cocalari:) nu stau sa zic ce fac pe ei si pe sunetele care le asculta..ce facultate...nu stiu inca dar ma orientez catre marketing in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca erai in perioada low cost:)) urat urat...ce sati fac tiai ratat viitorul :friends:

Da...chiar asa.Nu era ca acum frate...ajungea un sentiment ,un dans...adica mai nimic..Acum trebuie sa faci investitii grave sa ai parte de-o bucatica la varsta frageda,motor,costum bengos ,casca cu aerograf si aproape obligatoriu sa stii sa produci uilii sau stopi ca altfel ti-o iau altii inainte,c-are multi motoare si risti sa ramai virgin pana te goneste mama de acasa de nevoie. :drink:

Chiar daca mi-am ratat viitorul sa stii ca am incredere in tine c-o sa fii tu un stalp de nadejde al societatii care o sa invete bine ,o sa aiba o cariera de succes ,care o sa aiba un salariu mare,sa plateasca impozite mari ,sa-mi creasca si mie pensia peste 25 de ani ,ce paula mea. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...chiar asa.Nu era ca acum frate...ajungea un sentiment ,un dans...adica mai nimic..Acum trebuie sa faci investitii grave sa ai parte de-o bucatica la varsta frageda,motor,costum bengos ,casca cu aerograf si aproape obligatoriu sa stii sa produci uilii sau stopi ca altfel ti-o iau altii inainte,c-are multi motoare si risti sa ramai virgin pana te goneste mama de acasa de nevoie. :P

Chiar daca mi-am ratat viitorul sa stii ca am incredere in tine c-o sa fii tu un stalp de nadejde al societatii care o sa invete bine ,o sa aiba o cariera de succes ,care o sa aiba un salariu mare,sa plateasca impozite mari ,sa-mi creasca si mie pensia peste 25 de ani ,ce paula mea. :friends:

 

si:))?eu traiesc bine tu nu;) adioooo esti invidios coae si nu e bine iate de mana cu toti comunistii de pe forum si faceti un mars impotriva "la astia care este asa ca mine pe persoana fizica"

Editat de tiger4maniacs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...iate de mana cu toti comunistii de pe forum si faceti un mars impotriva "la astia care este asa ca mine pe persoana fizica"

 

Comunisti? Unde, unde, ca vreau si eu! :moto: Macar comunistii aia aveau primara terminata, marea lor majoritate....Deh!

Totusi, pentru a fi corecti dpdv istoric, cred ca mai bine suna SECURISTO-COMUNISTI! :P

 

Sa inteleg ca esti din circumscriptia lui Vanghelie "care este" ? :friends: Sper ca ti-ai votat idolul... :pow:

 

RIP :drink:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si:))?eu traiesc bine tu nu;) adioooo esti invidios coae si nu e bine iate de mana cu toti comunistii de pe forum si faceti un mars impotriva "la astia care este asa ca mine pe persoana fizica"

Stai mah oo putin,nu-ti lua adio inca...cum dreaq sa ne suparam?Din contra,trebuie sa avem grija de generatia tanara si sa ne inelegem bine.Dupa cum iti spusei pensia mea este la tine .Si chiar si asa pana atunci cine mai lucreaza pentru astia ca noi care mai suntem pa persoana juridica? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai mah oo putin,nu-ti lua adio inca...cum dreaq sa ne suparam?Din contra,trebuie sa avem grija de generatia tanara si sa ne inelegem bine.Dupa cum iti spusei pensia mea este la tine .Si chiar si asa pana atunci cine mai lucreaza pentru astia ca noi care mai suntem pa persoana juridica? :drink:

 

:P) mor. De ras nu de alta...nu vreti sa castigati niste bani?ma faceti sa rad si eu va platesc:)) adica...tineti-o tot asa

 

Stai mah oo putin,nu-ti lua adio inca...cum dreaq sa ne suparam?Din contra,trebuie sa avem grija de generatia tanara si sa ne inelegem bine.Dupa cum iti spusei pensia mea este la tine .Si chiar si asa pana atunci cine mai lucreaza pentru astia ca noi care mai suntem pa persoana juridica? :moto:

 

niculeeee undee esti :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citind paginile topicului "Accident liceu autobuzu" din care nu inteleg nimic, constat ca userul tiger4maniacs este ocolit de gramatica limbii romane... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citind paginile topicului "Accident liceu autobuzu" din care nu inteleg nimic, constat ca userul tiger4maniacs este ocolit de gramatica limbii romane... :friends:

 

mai nou creier gasesti doar la alimentara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends:) mor. De ras nu de alta...nu vreti sa castigati niste bani?ma faceti sa rad si eu va platesc:)) adica...tineti-o tot asa.

Ti-as recomada ceva management financiar contabil in schimbul facultatii de marketing.Se vede ca nu stii cum se cheltuiesc banii cu folos. Altfel nu te vad bine si nu vreau sa-mi fac pensie privata. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-as recomada ceva management financiar contabil in schimbul facultatii de marketing.Se vede ca nu stii cum se cheltuiesc banii cu folos. Altfel nu te vad bine si nu vreau sa-mi fac pensie privata. :friends:

 

Multumesc de sfat. Pentru acest sfat fii sigur ca voi alege recomandarea ta si te sfatuiesc sa iti faci pensie privata la o banca fantoma sau urmatoarea care da faliment in 20-30 de ani si iti asiguri cea mai frumoasa si scurta viata:)) vei descoperii cat timp faci de pe acoperisul blocului in care domiciliezi si pana la nivelul 0(parter) :P)

 

il iei mai bine de la abator, ca-i pe alese, la prima mana :drink:

 

vad ca stii..ai relatii nu:))?

 

mai nou creier gasesti doar la alimentara...

 

amuzantule:)))))) nu ma inveti si pe mine sa fiu asa ca tine:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre' sa recunosc ca m-ai cam incuiat cu replicile tale. :) Cred ca ai pierde vremea cu management,contabilitate,finante sau alte prostii de genul asta.Ai mare talent si ai vorbele la tine de fiecare data , mai bine incerci ceva la drept sa te faci avocat. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre' sa recunosc ca m-ai cam incuiat cu replicile tale. :crack: Cred ca ai pierde vremea cu management,contabilitate,finante sau alte prostii de genul asta.Ai mare talent si ai vorbele la tine de fiecare data , mai bine incerci ceva la drept sa te faci avocat. :laugh:

 

onorata instanta...:) sa apar ciorile care nu stiu pe cine au taiat/furat/violat :P)? mai bine nu! la puscarie cu ei:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre' sa recunosc ca m-ai cam incuiat cu replicile tale. :crack: Cred ca ai pierde vremea cu management,contabilitate,finante sau alte prostii de genul asta.Ai mare talent si ai vorbele la tine de fiecare data , mai bine incerci ceva la drept sa te faci avocat. :laugh:

 

onorata instanta...:) sa apar ciorile care nu stiu pe cine au taiat/furat/violat :P)? mai bine nu! la puscarie cu ei:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

onorata instanta...:crack: sa apar ciorile care nu stiu pe cine au taiat/furat/violat :))? mai bine nu! la puscarie cu ei:D

 

Uite, vezi?!Cu replica asta ti-ai ucis singurel topicul! :P :)

 

Si ca sa te ajut sa-l mentii pe prima pagina, eu zic ca nu esti bun de avocat.De ce nu incerci la Agronomie?Cica sunt gagici bune pe acolo, fete sanatoase, de la tara... Se multumesc cu putin! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, vezi?!Cu replica asta ti-ai ucis singurel topicul! :P :)

 

Si ca sa te ajut sa-l mentii pe prima pagina, eu zic ca nu esti bun de avocat.De ce nu incerci la Agronomie?Cica sunt gagici bune pe acolo, fete sanatoase, de la tara... Se multumesc cu putin! :laugh:

 

si tu ai relatii:)) deci toti aveti relatii intrun domeniu diferit dar fara profit:) urat urat.. o sa va donez o friptura de craciun in semn de respect pentru cunostintele voastre de clasa a 8-a numai bine sanatate asfalt uscat :crack:) mai zic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...