Sari la conținut

Caut sa inchiez (vara viitoare) o motocicleta frumoasa cu atas!


dragos_corneliu
 Share

Postări Recomandate

Va salut pe toti!

Vreau pentru nunta mea sa inchiriez un motor fumos cu atas, de preferat oldtimer. Caut de pe acum ca sa fiu sigur ca gasesc.

Cu aceasta motocicleta vreau sa-mi duc consoarta da la primarie la biserica si de la biserica acolo unde vor fi felicitarile masa si dansul...

Proprietarul ne poate urma daca vrea caz in care e si invitat la nunta!

Pot oferi garantie, pot face contract daca vreti, numai sa ma ajutati.

 

Sper ca se intelege ca sunt motociclist si am condus suficient cat sa nu-mi fac probleme ca se va intampla ceva! (exeptand neprevazutul)

 

Va multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai condus solo sa inteleg, cu cat mergi solo mai mult cu atat iti vine mai greu sa prinzi mersul cu atas. Trebuie sa inveti sa conduci cu atas. Pentru asta ai nevoie de o zi-2 de mers. Propun sa-ti cumperi moto cu atas, daca tot iti place ideea.

E altfel cand motocicleta e a ta :lol:

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti!

Vreau pentru nunta mea sa inchiriez un motor fumos cu atas, de preferat oldtimer. Caut de pe acum ca sa fiu sigur ca gasesc.

Cu aceasta motocicleta vreau sa-mi duc consoarta da la primarie la biserica si de la biserica acolo unde vor fi felicitarile masa si dansul...

Proprietarul ne poate urma daca vrea caz in care e si invitat la nunta!

Pot oferi garantie, pot face contract daca vreti, numai sa ma ajutati.

 

Sper ca se intelege ca sunt motociclist si am condus suficient cat sa nu-mi fac probleme ca se va intampla ceva! (exeptand neprevazutul)

 

Va multumesc!

succes..va fi ceva inedit...dar nu esti primul( :lol: )..eu anul asta in septembrie am avut nunta..initial am vrut trike,dar nu am gasit..asa ca am apelat la un prieten si mi-a imprumutat o panonia humoto de luxe...dar mai bine pun cateva foto..fac cat o mie de cuvinte..daca vrei,iti dau nr.de tel.dar amicul e din cluj.si e cam mare distanta :laugh:

post-21797-1227297014_thumb.jpg

post-21797-1227297035_thumb.jpg

post-21797-1227297050_thumb.jpg

post-21797-1227297062_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti!

Vreau pentru nunta mea sa inchiriez un motor fumos cu atas, de preferat oldtimer. Caut de pe acum ca sa fiu sigur ca gasesc.

Cu aceasta motocicleta vreau sa-mi duc consoarta da la primarie la biserica si de la biserica acolo unde vor fi felicitarile masa si dansul...

Proprietarul ne poate urma daca vrea caz in care e si invitat la nunta!

Pot oferi garantie, pot face contract daca vreti, numai sa ma ajutati.

 

Sper ca se intelege ca sunt motociclist si am condus suficient cat sa nu-mi fac probleme ca se va intampla ceva! (exeptand neprevazutul)

 

Va multumesc!

 

 

keep in touch, pana la vara mai e destul...timp sa mai punem pe picioare o motoreta-doua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc prntru raspunsuri! Intr-adevar nu am conduc moto cu atas pana acum dar din fericire pana acum prudenta m-a salvat de la evenimente nedorite.

Oricum, va fi o plimbare linistita si nicidecum o cursa.

 

 

Mihai, vad ca esti din dristor. Eau sunt din ambrozie! Poate bem o bere cand ai timp sa ne cunosatem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

....incearca la circ....pe bune !

candva foloseau in arena si moto cu atas.

 

....si mai poti incerca la un club de ciclism - foloseau ural cu atas si puneau biciclete pe atas; de obicei erau destul de putin folosite motocicletele alea si erau bine intretinute.

 

bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Nimeni? :)

Iti pot oferi simsonul meu cu atas.Nu e chiar asa de aratos(inca nu-mi permit sa-i fac o vopsire )dar motorul nu te va lasa in drum.Am

si parbrizul iar astea sunt singurele poze.Inafara de semnalizari si imbracamintea seilor totul este original(inclusiv sabotii de frana).

De asemenea ,ti-as putea oferi si alte motociclete nerestaurate ,pentru decorul locatiei(un dkw,o ifa,un mz,un k-au,un touren,alt

sport cu atas,un triumph...)

 

Iti pot oferi simsonul meu cu atas.Nu e chiar asa de aratos(inca nu-mi permit sa-i fac o vopsire )dar motorul nu te va lasa in drum.Am

si parbrizul iar astea sunt singurele poze.Inafara de semnalizari si imbracamintea seilor totul este original(inclusiv sabotii de frana).

De asemenea ,ti-as putea oferi si alte motociclete nerestaurate ,pentru decorul locatiei(un dkw,o ifa,un mz,un k-au,un touren,alt

sport cu atas,un triumph...)

post-27549-1243513544_thumb.jpg

post-27549-1243513630_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...