Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un tip intra in restaurant si cere sa i se aduca o gaina fripta , da sa fie NEAPARAT de Frata. Chelnerul si bucatarul, decid ca sunt mofturi si clientul primeste o gaina "la rand". Cu un aer filosofic, tipul ii baga gainii degetul in "posterior" si concluzioneaza imediat:, asta e de Mociu! Mie sa-mi aduceti gaina de Frata. La fel identifica si urmatoarele 2 gaini, ca fiind de Panticeu si de Feleacu. La care un betivan se apropie de el, isi da jos pantalonii, se apleaca si-i spune:

-Domnu, eu am baut mult, nu ma ajutati si pe mine sa-mi spuneti unde sa ma intorc acasa? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

azi am fost la posta sa cumpar un timbru fiscal de 2 lei

am cerut timbrul si apoi am intrebat-o pe vanzatoare cat costa

E normal, primăvara e de vină.

 

După luni de patimă, bărbaţii se pot în sfârşit bucura de primăvară. Încălzirea vremii a creat condiţiile necesare pentru ca decolteurile să scoată capul de sub haine, spre vădita satisfacţie a bărbaţilor.

 

„Asta cu ghioceii pe post de vestitori ai primăverii e o tâmpenie”, spune reputatul bărbat Decebal Popescu. „Poate în comunitatea gay să fie aşa, dar pentru noi, bărbaţii heterosexuali, venirea primăverii coincide cu apariţia decolteurilor pe stradă. Nu poţi avea erecţie de la ghiocei, ce naiba! Sau, dacă ai, înseamnă că ai o problemă!”

 

Momentul ales de adevăraţii vestitori ai primăverii ca să-şi facă apariţia este cum nu se poate mai bun. „După depresia cauzată de triada groazei, Valentine’s Day, Mărţişor şi 8 Martie, bărbaţii chiar avea nevoie de apariţia decolteurilor pe stradă. E cel mai bun remediu, probabil singurul, la depresia în care ajung bărbaţii din cauza femeilor”, este convins reputatul bărbat.

http://www.timesnewroman.ro/monden/11757-in-sfarsit-prin-bucuresti-au-aparut-adevaratii-vestitori-ai-primaverii-decolteurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie musai sa-i fac si eu nevestei un cont ca numai asa oi putea si eu juca la doua maini :crack:fara sa fie clona :crack: , este legal nu ????

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am vazut intr-o masina. are un opel corsa. si nu purta costumul verde :)

nu cred ca ai vazut bine ...omul verde adica Viorel Has pe numele lui nu are masina si nici permis (este dus cu capul) deci l-ai confundat...:) il stiu bine pe ghertzoi

 

 

poate cu inca un motor tot asa de renumit,bagat undeva in cadru o ajunge

asta-i din ciclul honda-i honda ;)

post-67006-0-70082600-1396465263_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Marie, sa stii ca eu niciodata n-am sa te pot iubi pe cat meriti.
- Pai mai Ioane, atunci de ce nu-l aduci si pe Gheorghe?

 

Intr-o zi ajunge Marie tarziu acasa de la servici. Ion:

- Unde-ai fost, Marie?
- La caminu’ coltoral, e un curs unde invat sa vorbesc elevat.
A doua seara, ajunge Marie si mai tarziu, dupa ora 10 seara. Ion, nervos:
- Marie, unde-ai fost?
- Nu ti-am spus, Ioane, la caminu’ coltoral… Invat sa vorbesc elevat.
A treia seara ajunge Marie acasa dupa miezul noptii. Ion:
- Sa nu-mi spui ca iar ai fost la caminul cultural…
- Ba da, Ioane, nu ti-am spus?
Ion, banuitor:
- Ma, Marie, voi va f**eti acolo!
La care Marie:
- Indubitabil!

 

Ce este acela un impresar?

Radio Erevan: Este acea persoană fizică, de factură artistică, care transformă curvele în lebede...

 

Bulă intră în biroul medicului O.R.L., își descheie prohabul, își scoate ”bogăția” vizibil aplatizată și vânătă, o pune pe masă. Medicul:

- Ooooo…. Ați încurcat cabinetele, dvs trebuie să mergeți la urolog.
- Așteptați un pic, ascultați-mă. Cu prietenii în fiecare săptămână mergem la saună și desigur acolo bem mult….
- Domnule, eu sunt ORL-ist, eu nu mă ocup de tratarea alcoolismului și a bolilor ce survin după el. Mergeți la narcolog.
- Stați un pic, ascultați-mă până la sfârșit, eu sunt sigur că anume la dvs trebuie să mă adresez. Noi facem baie, bem, jucăm în cărți – după asta toți ne punem în jurul mesei și punem ”bogăția” pe masă. Apoi, cel care a câștigat la cărți, ia o tigaie, spune cuvântul ”HOOOOOOOOP”, după care, cu putere, lovește cu tigaia de masă. În acest răstimp, noi trebuie să reușim să ”o retragem”.
- Ohoo… domnule, dar tu ai probleme serioase. Imediat, hai să mergem la psihiatru.
- Nu!! Doar dvs mă puteți ajuta. Problema e că, eu nu aud când el spune ”HOOOP”.



http://adevarul.ro/entertainment/comedy/cat-perversa-esti-nu-intotdeauna-ceea-vezi-ceea-crezi-8_534624020d133766a8a6b255/index.html?utm_source=facebook&utm_medium=postare&utm_campaign=rtv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sotul si sotia pleaca intr-o vacanta la Ierusalim. Sotia are un accident si moare.
Ghidul, fiind amabil, ii explica sotului posibilitatile pentru inmormantarea sotiei :
- V-ar costa 5000 de dolari sa o trimiteti acasa cu vaporul sau o puteti inmormanta aici pentru 150 de dolari.
- Cred ca o sa aleg prima varianta, raspunde sotul.
- De ce, doar puteti sa-i faceti o ceremonie frumoasa aici si este mai ieftin!
- Acesta este locul unde un om a murit, l-au ingropat si dupa trei zile a inviat! Nu vreau sa risc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...