Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un credincios se duce sa se confeseze. Intra in confesional si gaseste acolo un minibar: absolut, jack, cinzano, bomboane fine si pe pereti postere cu femei "dotate". Iese si da nas in nas cu popa:

-grozav confesionalul parinte, ati tras un upgrade serios de cind nu am mai fost aici

-(cuvant jignitor)! n-ai intrat pe partea care trebuie! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Draga mea, spune-mi te rog, eu sunt primul tau barbat?

- Off, ma intrebi deja a zecea oara. Ti-am zis, ai fost, esti si vei mereu primul!

- De fapt, e prima oara cand te intreb!

- A, scuze Ioane!

- De fapt, ma cheama Gheorghe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e unul dintre comentariile unui articol despre o bataie in troleu dintre un batran si un tanar la Cluj:

 

 

"Mergem cu 4 spre gara si au urcat la regionala o gasca de batrani inarmati cu sabii ninja si au obligat niste tineri obositi de la stat pe Facebook sa ii lase sa stea pe scaune. Tinerii saracii nu au vrut sa se ridice ca erau foarte obositi de la sala si mai si avusesera o zi grea de cumparaturi de ochelari de soare in Piata Marasti si atunci ce sa vezi dom-le batranii criminali au vrut sa loveasca cu sabia dar era prea grea si nu au putut sa o ridice de jos. In consecinta m-am speriat si am coborat la Sora jos din troleu. Am auzit dupa aia ca s-au rafuit gasca de batrani, foarte violenta de altfel, cu alti coilasi nevinovati la Obsession, tot de la niste scaune, in seara de muzica retro."

E mortal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai faza e petrecuta in Romania. Pe la noi n-a aparut nimic? Ca rusii vad ca s-au sesizat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sa fi fost vreo sarbatoare azi dar plaja era plina de elevi , prescolari , cupluri. Gagicile de la 12 la 20 de ani se cracanau languros pe stabilobozi in timp ce prietenele le pozau chircindu-se profesionist in nisip , gagii se fotografiau la bustul gol inainte ca briza sa-i oblige sa-si acopere patratelele lucrate in iarna iar copchii de gradinita aveau mobile cat salariul educatoarei de-i plimba si ghiciti ce ? ; se pozau. Pana si cei in cuplu , in loc sa se mozoleasca , sa-si recite versuri din Parazitii sau ce sloboz fac cuplurile , se scalambaiau la obiectiv ca niste saltimbanci dementi. In marea asta de actori fara de public mi-am dorit un tsunami.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sa fi fost vreo sarbatoare azi dar plaja era plina de elevi , prescolari , cupluri. Gagicile de la 12 la 20 de ani se cracanau languros pe stabilobozi in timp ce prietenele le pozau chircindu-se profesionist in nisip , gagii se fotografiau la bustul gol inainte ca briza sa-i oblige sa-si acopere patratelele lucrate in iarna iar copchii de gradinita aveau mobile cat salariul educatoarei de-i plimba si ghiciti ce ? ; se pozau. Pana si cei in cuplu , in loc sa se mozoleasca , sa-si recite versuri din Parazitii sau ce sloboz fac cuplurile , se scalambaiau la obiectiv ca niste saltimbanci dementi. In marea asta de actori fara de public mi-am dorit un tsunami.

 

 

 

este saptamana "scolii altfel",asa cred ca se cheama programul "educational"...le da liber la copii,chipurile sa viziteze muzee,gradini botanice,gradini zoologice...e ok :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este saptamana "scolii altfel",asa cred ca se cheama programul "educational"...le da liber la copii,chipurile sa viziteze muzee,gradini botanice,gradini zoologice...e ok :baldy:

 

 

Apoi chiar ca-i "scoala altfel". Piata muzeului era plina azi de "studiosi". Noroc ca sunt multe mese acolo. Doar tigari n-aveau. In 45 min cat am stat acolo la o masa, vreo 4 dintre ei au venit sa ceara tigari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sa fi fost vreo sarbatoare azi dar plaja era plina de elevi , prescolari , cupluri. Gagicile de la 12 la 20 de ani se cracanau languros pe stabilobozi in timp ce prietenele le pozau chircindu-se profesionist in nisip , gagii se fotografiau la bustul gol inainte ca briza sa-i oblige sa-si acopere patratelele lucrate in iarna iar copchii de gradinita aveau mobile cat salariul educatoarei de-i plimba si ghiciti ce ? ; se pozau. Pana si cei in cuplu , in loc sa se mozoleasca , sa-si recite versuri din Parazitii sau ce sloboz fac cuplurile , se scalambaiau la obiectiv ca niste saltimbanci dementi. In marea asta de actori fara de public mi-am dorit un tsunami.

 

:bounce: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...