Sari la conținut

De Ce "fete Motocicliste"


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 497
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa e, vedem doar fustita sau ce e sub...

 

Esti cumva bruneta cu ochii verzi dra kylie?

Daca da te iau la arc si un cico. :lol:

dak tu ai impresia k eu am intrat pe forum k sa ma cert cu tine te inseli. credeam k este un forum pt pasionatii de motoare. nu inteleg care e problema ta. te intereseaza cum arat? de ce ti-ar fi mai usor sa ma iei peste picior? :crack: ei bine afla ca nu mai accept provocarea.

oricum vreau sa fie clar un lucru: intentia mea este sa aflu cat mai multe despre motociclete nu despre fitze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este don'soara Ninja...mai acida! Prea acida! :lol:

 

Mie nu mi se pare acida daca vrea sa intalneasca o alta gagica in vederea...hmm..cum se zice la treaba aia rusinoasa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi se pare acida daca vrea sa intalneasca o alta gagica in vederea...hmm..cum se zice la treaba aia rusinoasa?

Pudicule!!! Ruşinosule!!! Nu măi, vrea să aducă la Arc cât mai multe fete. Ce să facă cu ele nu o să ştii niciodată :lol:

 

De ce 90% din bărbaţi visează la o pereche de fete playing dirty? (De ce restul de 10% nu recunosc că visează şi ei asta e neinteresant).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pudicule!!! Ruşinosule!!! Nu măi, vrea să aducă la Arc cât mai multe fete. Ce să facă cu ele nu o să ştii niciodată :lol:

 

De ce 90% din bărbaţi visează la o pereche de fete playing dirty? (De ce restul de 10% nu recunosc că visează şi ei asta e neinteresant).

 

Pudic nu sunt, rusinos nici atat....cat despre perechea de fete..da, visam cu totii, dar nu la nija schija cu rose..:crack:

Deci la arc mi s-au parut super dragute doar 2 fete sapt trecuta..

Gagica blonda cu baiatul care avea un ducati rosu..era un street, nu stiu ce model era, nu suport ducati.

Gagica bruneta cu ochi frumosi si cu gropita in barbie, era singura cu gropita in barbie..:D

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Get laid. Dar nu cu ale altora, că dai de unul cu mai mulți cai putere Âşi te rupe la cuplu :crack:

 

Oricat de "laid" esti, nu se poate sa-ti para 2 fete frumoase si sa le admiri?...Crezi ca am ajuns acasa si am dat-o la laba? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Făceam schimb de experienţă despre fete motocicliste. E foarte on topic. Cred că vecinul tau_xxx în loc să întindă lanţul la motocicleta lui ar prefera să privească două motocicliste playing dirty, dar să nu fie ninja una din ele, după cum spunea mai sus.

 

Tau_xxx, ai ceva împotriva don'şoarei ninja sau ... ?

 

Olga, numărul WET e pe bune? Dacă da, iată o fată motociclistă udă toată - adică are şi motorul ud ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Făceam schimb de experiență despre fete motocicliste. E foarte on topic. Cred că vecinul tau_xxx în loc să întindă lanțul la motocicleta lui ar prefera să privească două motocicliste playing dirty, dar să nu fie ninja una din ele, după cum spunea mai sus.

 

Tau_xxx, ai ceva împotriva don'Âşoarei ninja sau ... ?

 

Am intins lantu de la motocicleta dar tot se aude ceva in mers...o fi specific transmisiei pe pinioane de la zxr400, ca asa mai vorbeste lumea..

Vecine, n-am nimic cu nija...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia era culmea, sa ai ceva cu mine... ca nu te stiu. Cred

 

 

Adrian, merci de sustinere :lol:

 

 

Dra sensibila, fiecare pasare pe limba ei piere, eu ma oferisem sa te duc la arc.

Care e faza? Ce daca sunt fata nu am voie sa ma dau la tine?

E decizia ta daca accepti sau nu. Doamneeee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia era culmea, sa ai ceva cu mine... ca nu te stiu. Cred

Adrian, merci de sustinere :lol:

Dra sensibila, fiecare pasare pe limba ei piere, eu ma oferisem sa te duc la arc.

Care e faza? Ce daca sunt fata nu am voie sa ma dau la tine?

E decizia ta daca accepti sau nu. Doamneeee.

 

Parca gagica e din bacau(dc am vazut eu bine)..te duci pana acolo dupa ea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia era culmea, sa ai ceva cu mine... ca nu te stiu. Cred

Adrian, merci de sustinere :lol:

Dra sensibila, fiecare pasare pe limba ei piere, eu ma oferisem sa te duc la arc.

Care e faza? Ce daca sunt fata nu am voie sa ma dau la tine?

E decizia ta daca accepti sau nu. Doamneeee.

pt cunostintele tale generale, nu nu ma interesezi. nici tu, nici alta donsoara. nu sunteti pe gustul meu. in orice caz, parerea ta nu ma intereseaza.

se pare k topicul asta avea nevoie de ceva activitate si acum a dobandit-o. voi despre motoare nu stiti sa vb?sau vi se pare mai interesant sa vb despre fete ude pe un forum despre motoare?

demonstrezi de fapt ceea ce spuneam la inceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No more love in the air :lol:

 

pt cunostintele tale generale, nu nu ma interesezi. nici tu, nici alta donsoara. nu sunteti pe gustul meu. in orice caz, parerea ta nu ma intereseaza.

se pare k topicul asta avea nevoie de ceva activitate si acum a dobandit-o. voi despre motoare nu stiti sa vb?sau vi se pare mai interesant sa vb despre fete ude pe un forum despre motoare?

demonstrezi de fapt ceea ce spuneam la inceput.

Iti place FJR-ul???? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...