Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Virago imi place foarte mult, imi plac chopperele ;)

Am zis ca pt inceput e numai bine si capacitatea motorului e perfecta pt mine. De cand am vazut pe net prima data virago am zis ca asta vreau si nici nu m-am mai uitat la altceva.

Nu am mai condus alta moto decat honda rebel de 150 pe care am facut scoala, pe altceva am fost numai pasagera. Acum sunt incepatoare si virago se descurca cu mine foarte bine :lol:

Tu ce vrei sa-ti iei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Uff... nu prea stiu... cred ca totusi un kawasaki gpz500. mi se pare ca e mai jos decat suzuki gs500, si asta conteaza destul de mult pt stabilitate. oricum vreau ceva naked/touring, timp de sport e mai incolo. hm... sau pina prind eu experienta o sa am o varsta potrivita de harley ;) virago e foarte frumos, sa-l stapanesti sanatoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HI EVERYBODY!SUNT NOU-NOUTZA PE FORUM.....MOTOR..INK NU AM..E PROMIS UNDEVA PRIN TOAMNA.PROBABIL O SA FIE CEVA DE 125..NU CRED K MI-AR STRIK O APRILIA.... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HI EVERYBODY!SUNT NOU-NOUTZA PE FORUM.....MOTOR..INK NU AM..E PROMIS UNDEVA PRIN TOAMNA.PROBABIL O SA FIE CEVA DE 125..NU CRED K MI-AR STRIK O APRILIA.... :lol:

 

Bun venit in mod oficial pe forum! ;) Hope you enjoy your stay here :P Please lose the chat language :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit in mod oficial pe forum! :lol: Hope you enjoy your stay here :rose: Please lose the chat language :P

 

ok...ok...sorry pt chat language....nu e 'chat".....E SMS..... ;)

 

PROMIT CA NU MAI FAC...... :rose: MERCI PT "BUN VENITURI"! :ok:

 

AAAA......SI NU RASPUND LA "DUDUIE".... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Codrina,25, Tm. Motor ?? Inca nu, vara asta cred ca nu mai sunt sanse, cealalta sigur ma veti vedea "calarind" unul. Ce? Pt inceput ceva de 125. Nu sunt inca hotarata. Apoi .. progresam. :ok: Oricum, sper si la vara asta, ca deh, speranta e pe gratis,nu? ;)

 

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Codrina,25, Tm. Motor ?? Inca nu, vara asta cred ca nu mai sunt sanse, cealalta sigur ma veti vedea "calarind" unul. Ce? Pt inceput ceva de 125. Nu sunt inca hotarata. Apoi .. progresam. :P Oricum, sper si la vara asta, ca deh, speranta e pe gratis,nu? :ok:

 

 

:P

 

Sa dea doamne,doamne sa-ti iei ce-ti doresti ca stiu din plin cum e sa iti doresti si sa nu ai! ;)

Numa bene... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dea doamne,doamne sa-ti iei ce-ti doresti ca stiu din plin cum e sa iti doresti si sa nu ai! ;)

Numa bene... :lol:

 

 

Sa dea! Oricum, fac pe "dracu-n patru" si tot imi iau :P O sa muncesc de o sa "imi sara capacele" si tot o sa "calaresc" unul ! Bafta si tie.. sper sa ne vedem reciproc pe cate unul

 

 

Uelcome :ok:

 

 

and long lasting ..huh?

Thanks

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!sunt laura din galati.pasionata de rock de cand ma stiu,iar de motoare de curand,mai precis de cand am facut cateva drumuri la vama cu niste prieteni cu motoarele lor ;)

motorul e pe vine...deocamdata il va conduce prietenul ca eu nu am inca carnet... :lol:

poate la anul....deocamdata astept sa ne luam motorul :ok: si sigur nu o sa ma mai dau jos de pe el... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit fetelor, va urez navigare placuta pe forum, o sa va gasiti aici prietenii, dusmanii, iubitii, o lume intreaga.

 

Cereti sfaturi, ajutor, ori de cate ori aveti nevoie, cititi tot ce este scris la "incepatori" aveti grija ce motocicleta va luati, si mai ales echipament.

Sa ne vedem cu bine in trafic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello

eu sunt Simona, nou noutza pe forum...ma bucur ca suntem atat de multe fete pe-aici...;)

caut parteneri de drum spontani, tineri si fara obligatii...motor nu-i nevoie, ca am...il cheama Kawasaki ZX-4R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome :ok: ! Si felicitari pt mobra, am si eu una la fel. Sint super misto verdeturile astea de 400 ;) . Pune si ceva poze cu Kawa ta.

Asfalt uscat si plimbari placute!

 

P.S.

Si cu plimbarile...de unde esti?! Daca esti de prin zona de vest, ma plimb eu cu tine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti, scriu pt prima data aici pe forum. sunt incantata de cunostinta. inca nu am motor dar ma straduiesc sa-mi strang bani sa-mi iau, sper sa ne intalnim pe 2 roti cat de curand.

 

am uitat salut si fetele si sa ma descriu putin: am avut un scuter 5 ani de zile si acum m-am cam plictisit de el vreau ceva mai mare, prea normala nu sunt, permisul il am si pericol pe drumul public nu prea sunt si daca vreti sa stiti mai multe cautatima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e...uite ca dupa o zi de miercuri agitata si ffff lunga, a venit momentul sa scriu si eu aici :)

salut, sunt laura, 22 ani, din bucuresti....am luat permisul miercuri 24 mai si intr-o saptamana voi fi posesoarea unui suzuki gs 500. :ok:

va salut pe toate si sper sa ne cunoastem cat mai repede!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, iar am intrat pe vechiul user din obisnuinta"tristan". l-as sterge...dar nu stiu cum... nici nu cred ca se poate

Salutare fetelor! Nu poate decat sa ma incante o fata pe o motocicleta. Cu casca in cap si parul in vant mi se par chiar sexy, cu atat mai mult daca chiar EA este la comanda calutilor putere.

Apropo: m-a incantat zilele trecute un par blond pe o sportiva neagra pe langa piata centrala din Bacau; era singura pe motor. Daca te recunosti, prezentati-va va rog (tu si herghelia de sub tine).

Numai de bine si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hy sunt Catalina din is. 17 anisori pasionata de motoare evident...si incurand propietara unui motor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Nu poate decat sa ma incante o fata pe o motocicleta. Cu casca in cap si parul in vant mi se par chiar sexy, cu atat mai mult daca chiar EA este la comanda calutilor putere.

Apropo: m-a incantat zilele trecute un par blond pe o sportiva neagra pe langa piata centrala din Bacau; era singura pe motor. Daca te recunosti, prezentati-va va rog (tu si herghelia de sub tine).

Numai de bine si asfalt uscat!

ce te faci daca sunt fetele tunse scurt, scurt si nu observi acea sexy, blonda pleata ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...