Sari la conținut

Acccident Calea Dorobanti int. cu Str. I. Bogdan


vladdygo
 Share

Postări Recomandate

Salut,

cand ma intorceam de la birou am vazut politie in locul mentionat si cateva motoare in preajma, unul rosu carenat era avariat.

Sper ca n-a fost nimic grav, cel putin asa mi s-a parut, n-am putut opri din cauza traficului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nimic din care poti invata doar sa fii atent la neatentia altora . Nu vreau sa se nasca polemici aiurea motiv pentru care daca baiatul care a facut accident vrea sa detalieze ok , daca nu ura si la gara.

 

Seara buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da , daca vrea raiderul sa explice daca nu nu.

 

motoristu a avut viteza apropiata de viteza sunetului , a vrut sa decoleze si cind isi alegea el tacticos galaxia spre care sa se indrepte nu a mai apucat sa bage a 4 a sa atinga viteza luminii caci poc un pezevenghi de alien de pe contrasens a intors naveta lui la stinga si sa interpus pe traiectoria de zbor motoristului . aceste lucruri au fost confirmate de o gasca de astronauti ce sunt la virsta senectutii si avind radare incorporate in creier sunt colaboratori de vaza ai serviciului circulatie interstelara .

 

e si acum sa aud eu comentarii ca a avut cauciucurile reci , ca nu a apreciat corect traseul de zbor si alte aberatii pe care unii userii ce nu au nici carnet si nici motor au bunul obicei sa le abereze pe aceasta sectiune a forumului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este stai linistit , dar sunt unii oameni ce parca se hranesc cu durerea altora , sunt niste ulii ce vor sa afle tot de parca asta ar fi baza alimentatiei lor . iar cele scrise mai sus este adresat lor .

Editat de rados
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este stai linistit , dar sunt unii oameni ce parca se hranesc cu durerea altora , sunt niste ulii ce vor sa afle tot de parca asta ar fi baza alimentatiei lor . iar cele scrise mai sus este adresat lor .

 

 

auzi ma Rados da tu stii cine e ala de a avut accident? cica e un cunoscut de-al tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai normal ca stiu cine ,dar na stii ca sunt un domn si nu dau din casa poate nu vrea omul sa se stie , acum sper sa lase asistentele in pace sa nu le alerge pe acolo ca il stiu in stare ;) o sa trec miine pe seara pe la el cu magnetul la mine sa il verific daca are suruburi :wave: ca tare mi-e teama ca o sa declanseze alarma la imbarcare pe aeroport ;) . lasa ma ca se face tataia bine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai normal ca stiu cine ,dar na stii ca sunt un domn si nu dau din casa poate nu vrea omul sa se stie , acum sper sa lase asistentele in pace sa nu le alerge pe acolo ca il stiu in stare ;) o sa trec miine pe seara pe la el cu magnetul la mine sa il verific daca are suruburi :wave: ca tare mi-e teama ca o sa declanseze alarma la imbarcare pe aeroport ;) . lasa ma ca se face tataia bine :D

tata! iti zic eu, care am suruburi in mine,pana cel tarziu la anu... ca nu declanseaza nimic, pt ca totul e facut din aliaj si nu se simte la aeroport. s-a dus era fiarelor...

all hail to riders from entire world!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tataia e in parametri. ;)

E cam lesinat, da-i trece. Face injectii in c.u.r. si sta cu mana dreapta in repaus- deci nu se sterge la c.u.r si nici gioco di mano nu poate...

I-am dat ;) si la revedere!

Rados, engage! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa-mi spuna cineva prin PM spitalul si camera? I-am pierdut numarul de telefon. Si da, stiu cine are VTR, numarul ala si mi-a vandut un DR :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah, RAHAT!! Acu m-am prins despre cine e vorba!! The Duck, Rados - il mai tin la spital?! Mai are alte probleme in afara de mana dreapta?!

 

Edit: Si eu as vrea sa stiu ce vrea sa stie si uzunu. Daca-i da cineva PM, puneti-ma si pe mine in "cc" , va rog! :laugh:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor ptr ca v-a fxxxt grija de mine , sunt deja acasa cu ceva fier in plus ,o mobra in minus (mancai-as ciocu ei de fata frumoasa , acu' e ruina ) si doar o mana intreaga cu care sa continui cele doo lucruri asa de necesare vietii : halba si tigara .

 

scriu deci cu stanga si mi-e oarecum dificil , ideea e ca mergeam spre intalirea de miercuri de la Arc si , pana in St. cel Mare venind dinspre hotel Dorobanti, omu vine si taie linia continua sa faca stanga sau sa intoarca si ma infig in el direct,undeva in roata sau partea din spate a masinii .

restul sunt amanunte .

ptr a-mi pune clavicula la loc mi-am tras o pixda de cca 15 cm pe umar si ceva fier ptr sustinere .

 

grija mare cum va dati , desi nu intentionam sezonul meu s-a incheiat .

multumesc prietenilor ptr discretie si ptr ca au iesit cu totii la numaratoare la spital , va rog cocosii , poftiti de va umflati in pene cu sfaturi si explicatii .

 

 

 

ciortanul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor ptr ca v-a fxxxt grija de mine , sunt deja acasa cu ceva fier in plus ,o mobra in minus (mancai-as ciocu ei de fata frumoasa , acu' e ruina ) si doar o mana intreaga cu care sa continui cele doo lucruri asa de necesare vietii : halba si tigara .

 

scriu deci cu stanga si mi-e oarecum dificil , ideea e ca mergeam spre intalirea de miercuri de la Arc si , pana in St. cel Mare venind dinspre hotel Dorobanti, omu vine si taie linia continua sa faca stanga sau sa intoarca si ma infig in el direct,undeva in roata sau partea din spate a masinii .

restul sunt amanunte .

ptr a-mi pune clavicula la loc mi-am tras o pixda de cca 15 cm pe umar si ceva fier ptr sustinere .

 

grija mare cum va dati , desi nu intentionam sezonul meu s-a incheiat .

multumesc prietenilor ptr discretie si ptr ca au iesit cu totii la numaratoare la spital , va rog cocosii , poftiti de va umflati in pene cu sfaturi si explicatii .

 

 

 

ciortanul.

 

 

Data viitoare sa belesti ochii tare de tot, sa iti incalzesti cauciucurile cu autogenu' inainte sa pleci d-acasa, sa-ti pui girofar si eventual sa mergi pe langa ea impingand-o de coarne. Cel mai bine ar fi sa iei cu tine un prieten care sa mearga pe jos in fata ta si sa-i intrebe pe toti participantii la trafic ce intentioneaza sa faca in urmatoarea ora, cat poarta la pantof, numele de fata al mamei si ce-au facut in ultimii cinci ani. Si sa le dea pliante, tricouri si stickere cu atentie la motociclisti.

Oricum, e clar pentru oricine ca accidentul se putea evita. Trebuia doar sa consulti horoscopul dimineata si nu se mai intampla.

 

Sanatate maxima, bere, tutun, si rabdare iti dorim, satanistule care te dai cu 200 la ora printre masini pe-o roata. Aia din fata.

Editat de Wolfman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde o fii Categoria A ??? ne baga el acum niste teorii si niste explicatii....

Sanatate si recuperare usoara

 

dadaddadada sa vina cu aia " virsta prea mica si motorul prea puternic ptr experienta lui " asta ar fi cea mai "potrivita " ptr tataia boby . daca nu spunea tataia boby " nu ai tupeu sa te bagi la scoala sa iei carnetul de motor" nu ma mai suiam eu pe motoreta , ramineam doar cu b ul . mare om si mare vorba a avut atunci .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dadaddadada sa vina cu aia " virsta prea mica si motorul prea puternic ptr experienta lui " asta ar fi cea mai "potrivita " ptr tataia boby . daca nu spunea tataia boby " nu ai tupeu sa te bagi la scoala sa iei carnetul de motor" nu ma mai suiam eu pe motoreta , ramineam doar cu b ul . mare om si mare vorba a avut atunci .

Inteleg ca aici e relativ OK si in afara de "suruburile" suplimentare accidentatul e OK si doar face pauza de motociclit pana la primnavara... Cred ca e topicul cel mai fericit de aici de la accidente pe anul asta (sigur vorbind de topicurile serioase pe aceasta tema). Ii doresc insanatosire grabnica "impricinatului"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...