Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bre night rider eu sunt maimutyica dupa nick si daca ma iau dupa tine si la propriu. ba daca stau sa ma iau dupa aspirantele de aici bibelou. ce ar fi mai bine sa veniti cu plasticele si sa mai lasati apelativele. ramy maica si tu esti bibelou.... :lol:

 

--- Mesaj completat în 16 Sep 2007 08:09 -------------
ba daca tot sunteti asa de hotarate invatati sa mai schimbati si un ulei, sa mai surubariti oleaca ca deh daca va luati moto, e bine sa stiti si asta. eu de cand cu bebe prefer sa ma dau la munte off road decat sa nu mai ajung acasa la copil si sa ies pe strada unde e plin de dobitoci. unele bibelouri stiu cu ce se mananca motocicletele si unele chiar stiu sa mearga pisi, asa ca mai de vara...sau daca vrei te iau la o tura off road pe ktm sa veyi ce poate un bibelou vechi ca mine. :) am ceva praf de acum o luna cand am fost la costila dar ma deymortesc eu repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maimutzica, umbla la control panel si seteaza tastaura "in english" nu in germana ca apare "y" in loc de "z" la tine-n post! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre night rider eu sunt maimutyica dupa nick si daca ma iau dupa tine si la propriu. ba daca stau sa ma iau dupa aspirantele de aici bibelou. ce ar fi mai bine sa veniti cu plasticele si sa mai lasati apelativele. ramy maica si tu esti bibelou.... :)

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Sep 2007 08:09 -------------</small><br/>ba daca tot sunteti asa de hotarate invatati sa mai schimbati si un ulei, sa mai surubariti oleaca ca deh daca va luati moto, e bine sa stiti si asta. eu de cand cu bebe prefer sa ma dau la munte off road decat sa nu mai ajung acasa la copil si sa ies pe strada unde e plin de dobitoci. unele bibelouri stiu cu ce se mananca motocicletele si unele chiar stiu sa mearga pisi, asa ca mai de vara...sau daca vrei te iau la o tura off road pe ktm sa veyi ce poate un bibelou vechi ca mine. :lol: am ceva praf de acum o luna cand am fost la costila dar ma deymortesc eu repede.

 

 

 

Scumpa,se pare ca nu prea ai inteles despre ce bibelouri e vorba...dar din moment ce ai continuat subiectul,afla draga,ca bibelourile de obicei stau in spate,nu conduc mobra...Din cte am inteles tu o conduci deja.Bv tie si tot inainte fata!!!Asfalt uscat!

Iar despre schimbatul uleiului.. ;) Toate astea se invata in timp..asa ca lasa fetele sa-si ia moto,dupa aceea invata ele sa schimbe si motoru'

 

--- Mesaj completat în 16 Sep 2007 09:40 -------------

Nu stiam ca exista aceasta PASIUNE, de a fi bibelou :)

 

 

 

Sunt si d-astea..sunt..Oricum,frumoasa motocicleta ...Doamne ajuta sa am si io una d-asta.

S-o stapanesti sanatoasa!!

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai alexutza, eu conduc mobra la munte. plastic nu am inca asa ca oficial sunt bibelou. de aia m-a si deranjat postul tau. daca citeai cu atentie te si prindeai.si ramy e la fel de bibeloupe mobra aia. noroc ca e fata de nota 20 si mult mai calma ca mine. :) lt navarro eram somnoroasa. sorry. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba daca tot sunteti asa de hotarate invatati sa mai schimbati si un ulei, sa mai surubariti oleaca ca deh daca va luati moto, e bine sa stiti si asta.

nu prea inteleg, acuma e ceva de rau daca esti fata si te dai pe motoreta ta? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai mai! maimutica si ramy, ati inteles gresit, in continuare. alexutza nu se refera la perechile de motoristi, fetelor, voi n-aveti treaba cu conceptul de bibelou. ganditi-va altfel, cand zice "bibelou" ganditi-va la fusta scurta sau thong thong, jlapi, tocuri, plete in vant, magheru, bla bla bla :lol: alea sunt bibelouri care stralucesc, si-atat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

mai mai! maimutica si ramy, ati inteles gresit, in continuare. alexutza nu se refera la perechile de motoristi, fetelor, voi n-aveti treaba cu conceptul de bibelou. ganditi-va altfel, cand zice "bibelou" ganditi-va la fusta scurta sau thong thong, jlapi, tocuri, plete in vant, magheru, bla bla bla :D alea sunt bibelouri care stralucesc, si-atat. :lol:

 

 

Super..uite ca cineva a explicat mai bine k mine ce vroiam sa spun. :)

Mda..exact la asta ma refeream..

Poate acum inteleg si persoanele care s-au simtit jignite si n-au de ce.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma jeane vrei sa vada lumea ce baba batrana si obosita sunt? si cu plod cu tot? :) dupa aia or sa faca misto ca sunt blonda ma si nu pot sa dau atata satisfactie. stai sa se mai duca bronzu si imi fac si poze. ai grija de manu si sa ne anunti cand naste. ca daca esti secretos si ne chemi direct la botez te belesc. pupaturi pentru manu si tinem pumnii. ralucone maica m-am prins si eu acu de bibelouri si nu ma incadrez ca la mine tanga e pe dedesubt, cand imi aduc aminte sa o iau. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maimutzica, iti dai seama ca acum, dupa ce ai descris look-ul tau mai sus, nu scapi fara poza aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre night rider eu sunt maimutyica dupa nick si daca ma iau dupa tine si la propriu. ba daca stau sa ma iau dupa aspirantele de aici bibelou. ce ar fi mai bine sa veniti cu plasticele si sa mai lasati apelativele......

 

Simpatic nik.... :lol: ..., dar ma refeream exact la ce a spus Ralucone. :)

 

 

mai mai! maimutica si ramy, ati inteles gresit, in continuare. alexutza nu se refera la perechile de motoristi, fetelor, voi n-aveti treaba cu conceptul de bibelou. ganditi-va altfel, cand zice "bibelou" ganditi-va la fusta scurta sau thong thong, jlapi, tocuri, plete in vant, magheru, bla bla bla :D alea sunt bibelouri care stralucesc, si-atat. :)

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maimutzica, iti dai seama ca acum, dupa ce ai descris look-ul tau mai sus, nu scapi fara poza aici :lol:

eu nu prea stau la poze...nu mi se pare ca as fi fotogenica. nu te lua dupa jean. asa e cand e nevasta insarcinata. creste depresia si imaginile sunt deformate. :) vb de barbati ca femeile fac mai rau.

hai ca stricam topicul asta. deja l-am facut varza. or sa ne traga adminii de urechi. promit ca revin cu poze.

p.s. si off topic. jeaneeeeeeeee raspunde mah la telefon!!!!face uac uac?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumooos GSeu ai!

Si ce mai vad eu? Echipament full, bun de luat exemplu, manusi FLM, combinezon Hein Gericke, touring boots. Piele neagra tot, da foarte frumos cu GS-ul tau. Arati pericolos, nu gluma :)

 

Imi aduce aminte de Guns 'n' Roses, aveau o melodie ei, "Black Leather" (poate o mai am in comp sa o pun aci) ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam mare de tine costumul ala de piele. S-ar putea sa nu te ajute prea mult in caz de cazatura. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

I'm back si va pup pe toti :laugh: pana dau de Thomas si-mi recuperez nick-ul voi scrie cu acest nou pseudonim :wink:

In caz ca m-ati uitat, va salut cu farul din nou pe fejerica, caci am recuperat-o de la Mangalia :laugh:

Azi fusei la Arc, tare bine mi-a priit sa mai ies din pampersi si teme de clasa a I-a :friends:

post-26084-1192043303_thumb.jpg

post-26084-1192043667_thumb.jpg

post-26084-1192043737_thumb.jpg

post-26084-1192043778_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...