Sari la conținut

Rs 2006


The Hammer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce va mai tot certati atata? Cea mai buna motocicleta e cea pe care te simti tu cel mai bine. Daca iti place, da-i bataie! SI NU UITA DE ECHIPAMENT!!! Capitolul fiabilitate cred ca e prea putin important pentru cei ce vor un motor pentru un an si dupa aia il schimba.

 

Bafta in exces!

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic? Desi nu ma omor cu vitezanele... pot sa zic ca super frumoasa! Si, intr-adevar aduce a rsvu' de 1000! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata prea mult a Rsv si ma mir daca chiar este modelul rs125 pentru 2006...sincer...arata ca unu de 1000 de la o posta!!imi ziceti si si mie de unde aveti informatia plz?

Costy si Reverse sunt in aceeasi situatie ca voi...dar daca e adevarat despre modelul acesta..parca as mai astepta un pic...

:crack:

:P Bafta!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va mai tot certati atata? Cea mai buna motocicleta e cea pe care te simti tu cel mai bine. Daca iti place, da-i bataie! SI NU UITA DE ECHIPAMENT!!! Capitolul fiabilitate cred ca e prea putin important pentru cei ce vor un motor pentru un an si dupa aia il schimba.

 

Bafta in exces!

:P

corect! :crack:

 

Arata prea mult a Rsv si ma mir daca chiar este modelul rs125 pentru 2006...sincer...arata ca unu de 1000 de la o posta!!imi ziceti si si mie de unde aveti informatia plz?

Costy si Reverse sunt in aceeasi situatie ca voi...dar daca e adevarat despre modelul acesta..parca as mai astepta un pic...

:lol:

:baldy: Bafta!!!!

informatia am vazuto la www.aprilia.it sa vdm mie imi place mult rs2005 alb.....nu paule(reverse) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si eu mai multe cercetari si m-am convins ca este adevarata informatia!

Din pacate nu se stiu detalii despre pret ,ci doar ca pe la ei va aparea in martie 2006,nu stiu daca se merita sa stau pana atunci...voi ce ati face:(

Bafta!!!!

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu gasesc si eu topicu...e superb RSu asta nou, dar nu cred ca o sa ma dau in vant dupa el la anu...ca as vrea sa-mi iau ceva mai mare de 125.

 

 

si eu, daca as vea 18 ani, mi-as lua ceva intre 40 si 60 de cai (dar nu mai mult :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

parerea mea e ca o s fie cam scump pt 125...dar stiu ca sunt multi sub 18 ani...care au posibilitatea sa`si ia.....am trecut si eu prin asta....

e frumoasa nu am ce sa comentez dar....sa vedem si mito 2006 :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator <-BlacK_Killer->

Arata foarte bine si imi place spatele ca nu mai e ca la precedentul , lasat, arata mult mai bine asa :ok:

 

Asteptam pareri de la viitorii posesori :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratii mei dar seamana rau rau rau d tot cu derbi

parca sunt gemene

uitativa la bot.la rezervor.la coada motoclicletei,si alte chestii

am impresia sau e si asta din plastic?

ca rezervorul ala parca asa imi da senzatia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc sa latrati atata daca vreti intradevar o informatie sigura incercati sa sunati la united motors?

nu cred ca va fi cu mult mai scump pentru ca altfel nu s-ar vinde asa bine

Asta am facut...si ceea ce am postat mi-au zis! :ok:

Editat de soriyn17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...