Sari la conținut

Care Vrei Obligat?


kombat
 Share

Postări Recomandate

Ia, potoliti-va si hai sa incercam sa facem ceva constructiv! Pana la urma Etrusco este luat sau nu pt. Revelion?

 

Ar fi super fain sa petrecem acolo toti si sa aducem fiecare cate ceva, bunatatiuri de pe acasa.

 

Eu nu inteleg faza cu meniul - adica mai bine dam banii pentru local, cu mancarea rezolvam intre noi si mai ramane bautura sa o luam de la ei. Le convine asa, kombat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Io nu sunt nici in, nici out. Depinde de ceva... Daca e sa "In", si eu merg pe varianta cu mancarica facuta de-acasa. Oricum gatesc cat pt o armata! :lol:

 

 

Pai nu-i asa Kali? Precis sunt bucatari/bucatarese buni/bune prin gramada asta de satanisti si ar fi chiar interesant sa vedem ce le poate pielea (in materie de mancare, ca la bautura cam stim ;) :crack: :baldy: :P ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu sunt nici in, nici out. Depinde de ceva... Daca e sa "In", si eu merg pe varianta cu mancarica facuta de-acasa. Oricum gatesc cat pt o armata! :crack:

 

Kali, eu nu prea gatesc in general dar te ajut cu cea mai mare placere sa gatim pentru armata asta. :baldy:

Chiar ar fi o idee sa punem toti bani si sa facem o masa mare cu de toate pentru toata lumea, in loc sa aduca fiecare cate putin sau dintr-un singur fel de mancare. Orice decizie luati... eu sunt de acord. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali, eu nu prea gatesc in general dar te ajut cu cea mai mare placere sa gatim pentru armata asta. :baldy:

Chiar ar fi o idee sa punem toti bani si sa facem o masa mare cu de toate pentru toata lumea, in loc sa aduca fiecare cate putin sau dintr-un singur fel de mancare. Orice decizie luati... eu sunt de acord. :crack:

 

:P

 

Imi place ideea unui revelion in etrusco.....bai ,da fumati si voi mai putin ca o sa murim asfixiati :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca alta varianta nu va fi, voi accepta si rev la etrusco... io is obisnuit sa fie 3 zile rev-ul si asta ar insemna sa avem unde dormi... sunt de acord cu ideea de facut mancare pt toti si, avand in vedere ca am experiente de gatit cu kaly, o sa ajut si io cand va fi nevoie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revelion la Etrusco, vai ce surpriza, cum e acolo?

 

Daca e frumos vin si eu, ca n-am fost decat fiecare zi de vineri de un an de zile :P

Revelionul in Bucuresti este exact ce visam. Dar voua va urez petrecere buna!

 

 

Pe langa subiect: Cine se ia de Ametist are de-a face cu mine :crack:

Si nu glumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va fi UNICA solutie voi veni si eu, ceea ce SPER sa nu fie, fara suparare, dar m-am saturat de atatia munti de betoane...mai vreau sa fac si eu un "poponeata-viteza" sau o placa din Furnica pana-n busteni telecabina, ca tot nu am mai facut-o lata de anul trecut...o tuica fiarta la un foc de tabara, o chitara in zori de zi, o chetie, o socoteala...

 

Pe langa subiect: Cine se ia de Ametist are de-a face cu mine :crack:

Si nu glumesc

pot sa ma i-au eu de ea?....abia astept sa te iei si tu de mine...macar asa de fantezie... :P :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ma gandisem asa: (aproape) toti facem salate boeuf, fripturi, sarmale etc. Hotaram ce aduce fiecare si gata. Altfel, daca ne adunam 30, gatim ca pentru nunta si e greu, nu pot face asta doua-trei persoane. Oricum gatim pentru acasa, pentru familie. Suplimentam cantitatea, that's all.

 

Si inca ceva: optiuni avem toti. Chiar si eu. Mie-mi plac chestiile neprevazute si niciodata nu stii cum ma urc in masina si dispar in Constanta... Sau la Moeciu... Sau mai stiu eu unde. Cum am facut anul trecut. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RUGAMINTEA MEA ESTE SA VA ANUNTATI PREZENTA , SI NU INTENTIA, PLANURI UNDE AVETI DE GIND SA PETRECETI REVELIONU ,AM ALES ETRUSCO DIN MOTIVE BINE INTEMEIATE,SA NE DISTRAM IMPREUNA CA O GLOATA UNITA(COMUNITATE E PREA POMPOS)

 

VREI SA TE FACI BLONDA NINJA? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din 11 pagini de aberat, doar 5 sunt on-topic. Chiar nu mai aveti limita la atata balaureala ? Repet: exista Yahoo Messenger, MSN, servere de irc, etc. Lasati prosteala aiurea.

 

Aici se discuta despre eventualitatea unui revelion la Etrusco. Atat. Lasati-o naibii de treaba.

 

On topic: duminica trecuta am aflat ca ar fi un grup mare care ar veni sa ia Etrusco de sarbatori, numai ca trebuie sa aduca banii. Deci @kombat, ca tot esti organizator, strange banii sa rezervi, daca vrei sa faci treaba serioasa.

 

Off topic: Ametist si Pastilutza - 10% warn ca nu stiti sa va opriti la timp cu vendetele personale, intzepaturile si alte-alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

S-a confirmat. A venit Mos Craciun... Mi-a adus un Suzuki GSX600f si, probabil, un Tico, daca nu gasesc un Mercedes cobra sau Bot-de-cal, asa cum imi doresc...

 

Totodata, mi-a adus si niste rate de platit, asa ca strang din... stiti voi :baldy: Distractie placuta si sa ne revedem sanatosi anul care vine. Ce Craciun minunat... :friends: :friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INca ceva... e numar limitat de locuri, asa ca cine vrea... sa se intereseze si sa se grabeasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...