Sari la conținut

copil de 10 ani


Postări Recomandate

Felicitari, pustiule, ai un noroc imens daca asta e intradevar pasiunea ta si nu au hotarat altii pentru tine. Iti urez tot succesul din lume!

Numai bine!

 

 

PS: Raptore, ai un concurent serios, beware! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mult succes copile .

si acum stam si ne intrebam daca el raminea in tara oare ce facea acum ?? oare cite talente din multe alte domenii se pierd aiurea fara sa stim ???

Aici este raspunsul! /index.php?showtopic=309017

 

Felicitari copile, multi dintre noi nici nu visam asa ceva cand eram mici. Succes si sa castigi campionatul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate Rados are dreptate.CUnosc un copil cam de aceeasi varsta care e mester mare pe kart, si sunt multi.Dar cum in sportul asta se dau bani buni, se uita pe geam si saliveaza la F1 :laugh:

 

Asta e...

 

Oricum, felicitari pustiului, si pe langa faptul ca se da bine, e bine ca e asa de informat...Bravo pustiule :laugh: Se vede pasiunea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, pustiule, ai un noroc imens daca asta e intradevar pasiunea ta si nu au hotarat altii pentru tine. Iti urez tot succesul din lume!

Numai bine!

 

 

PS: Raptore, ai un concurent serios, beware! :laugh:

A fost decizia mea.Tata nu a mers niciodata cu motocicleta.Aici am primit cadou de Mos Cracciun o minimoto cu care mergeam pe unde apucam.Intr-o zi am fost sa vedem o cursa de motoare la un circuit de aici de aproape si de atunci am zis ca eu freau un motor ca astea da tata a zis ca satea nu sint jucarii ca mini chin care o aveam eu ,ca merg mult mai tare si costa multi bani si daca nu pot merge cu ea el nu arunca banii.Asa ca a cautat sa vada cum pot proba un motor ca asat si a gasit probele pe gare le face fedetatia Catalana si ne-am prezentat la probe.Asa a inceput totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta as vrea sa vin la o cursa in tara dar asta depinde de cind are concediu tata si mama si daca ma lasa federatia Romana cu un motor de 70cc cu 6 viteze, ca am vazut ca la 10 ani nu e posibil su motoare cu schimbator de viteza

 

convingei pe ai tai :laugh: bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
si cand te gandesti ca la 10 ani majoritatea dintre noi cautam metode cat mai eficiente de scarpinat in nas.

Mult succes !

exagerezi un pic!

stima si respect si sa ne faci sa fim mandrii de tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Bravo tie am ramas impresionat doar ca am un dubiu in ceea ce te priveste.

 

Tu faci posturile astea?,ca ai un vocabular cam dezvoltat pentru un copil care traieste in alta tara si are 10 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravos pustiu .... altii isi storc creierele cu matematica la varsta ta si nu mai au timp nici macar de bicicleta [ am eu un specimen in casa, prefera PC-ul dupa teme, in loc sa iasa la aer]

 

tot respectu`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...