Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asadar. Jawasaki-ul are un nou proprietar, pe numele lui Dan, cunoscut drept Marocanu'.

Ieri, 24 decembrie m-am deplasat eu si Kesu (bykerkess) sa incarcam cehoaica.

Va spun ca am ramas mai mult decat placut impresionat, arata brici. Vintage!!! E rupta parca din filmul Easyriders (parca asa se numea filmul ala cu Marlon Brando, nu?). Vopseaua de pe rezervor s-a deteriorat in cel mai fain mod cu putiinta. Superba.

A, si motanul lui Mircea un dement, nu voia sa se mai dea jos din masina noastra.

 

Noi cei din Valah garantam ca atunci cand Marocanu' nu va mai avea nevoie de ea, sa fie tot donatie.

 

super....sa il stapaneasca sanatos si sa se bucure de ea....e super marfa :finger: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti. am si eu cateva donatii de facut. singura chestie e sa va platiti voi taxa de posta ca nici pe mine nu ma dau banii afara din casa :finger:

 

Cauciuc spate Bridgestone Trial Wing 140/80 r 17

Cauciuc spate Bridgestone trial wing 130/80 r 17

Cauciuc fata Avon HKM 100/80 r 16

Cauciuc spate Bridgestone Hoop 150/70 r 14

1 buc oglinda stanga rotunda cromata

2 buc semnalizatoare plastic dreptunghiulare

Janta spate Yamaha xs 400 pe 18 fara disc de frana si pinion pt cauciuc maxim 130

 

Va astept dragilor sa vi le trimit :banana:

 

Mi-ar cam trebui mie semnalele pătrate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag si eu ceva la bataie cuprins fiind de spiritul sarbatorilor ... O pereche de pantaloni imitatie de piele neagra , purtati , f subtiri , ideal de purtat vara . Marime aproximativa 50-52 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un cauciuc Metzeler 110/80/18.

Nu are nici un defect ( galme, vulcanizari samd) doar ca nu mai are viata prea lunga.Totusi pentru cineva care nu are posibilitati de unul nou cred ca mai poate circula cu asta vreo 2000 de km pana ajunge la semnul de limita!

Doreste cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un cauciuc Metzeler 110/80/18.

Nu are nici un defect ( galme, vulcanizari samd) doar ca nu mai are viata prea lunga.Totusi pentru cineva care nu are posibilitati de unul nou cred ca mai poate circula cu asta vreo 2000 de km pana ajunge la semnul de limita!

Doreste cineva?

EDIT: 0721.846.049

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

telescoape furca nipru, rezevor orig. nipru, scarite orig. nipru, comenzi electrice nipru si alte cheshtii mai mici. hai ca fac curatenie la pese. care vrei zi repede ca le dau la fer vechi :crack:

pai mai vreau si io cate ceva:telescoape, comenzi electrice.vb pe mess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

telescoape furca nipru, rezevor orig. nipru, scarite orig. nipru, comenzi electrice nipru si alte cheshtii mai mici. hai ca fac curatenie la pese. care vrei zi repede ca le dau la fer vechi :crack:

 

Vezi ca am trimis PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TATA.... sarumana:D am rezervor!!!!

 

A ajuns cu bine!!! Mersi mult!!!

 

Poti sa faci o poza la carcasa de far shi la aripa de fatza??? shi vezi te rog daca ai pe acolo cabluri de frana fatza,.. shi cablu de vitezometru:D!!! Mersi anticipat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut...

am doua oglinzi de vtx 1800 stock...care ma incurca pe aici...cine vrea...adresa,etc si le pun la curier...

poze nu am...nu am aparat...de fapt nu am cablu...dar cine vrea cauta modelul si isi face o idee...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...

am doua oglinzi de vtx 1800 stock...care ma incurca pe aici...cine vrea...adresa,etc si le pun la curier...

poze nu am...nu am aparat...de fapt nu am cablu...dar cine vrea cauta modelul si isi face o idee...

 

 

 

salut!pai,as indrazni eu...toader marian,str n.titulescu nr 1,oras bals,jud olt,cod 235100...multumesc,ramane doar sa dau eu berea...in cazul in care voi fi eu alesul... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...