Sari la conținut

Comentarii Privind Intalnirile Anului 2006


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Habar nu am cand e Targovistea! Pai stai sa ne dezmortim si noi, sa scoatem mopedurile din garaje, de sub prelate, coviltiruri, polate si om vedea.

In principiu noi vrem sa mai facem (eu unul cel putin vreau), dar depindem foarte tare de autoritati (recte Primaria).

Dar daca nu o fi sa fie o intrunire in sensul stiut de toti, o ingramadeala tot facem. Cine o sa vrea sa vina, o sa vina, stiu eu asta (si pup aici o groaza de lume, se stiu ei).

 

Ploiestiul TREBUIE sa se tina. Pt mine nu e inceput de sezon oficial fara Ploiesti. Nici nu discut altfel! Vin de joi!

 

 

Right on :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transilvania Bikers organizeaza cea de-a zecea intrunire, in perioada 26-28 MAI 2006!Aceasta va avea loc in localitatea Marisel(colonie) la baza de agrement a Univ. Tehnice din Cluj Napoca in apropierea complexului de lacuri de acumulare "Tarnita"

Pentru cei care doresc cazare exista 100 de locuri de cazare in camere cu 1,2,3 sau 4 paturi.Pretul unui pat pe noapte este de 200.000 lei vechi.

In cadrul acestui eveniment dupa cum v-am obisnuit,vor fii multe concerte, concursuri,drumetii cu motoarele, multa distractie si surprize pe masura pentru toti motociclistii!!!

 

Vom revenii cu detalii despre locatie(cazare, etc. ), acces(harta) si puncte de interes turistic in zona

 

 

 

Pentru informatii suplimentare sunteti rugati sa sunati la numerele de telefon:

0744 24 85 01 Kabdebo Ocsi

0741 40 57 58 Buia Laurentiu 0745 12 83 85 Morar Dan

sau

e-mail: laurentiu.buia@personal.ro

 

RIDE SAFE!!!

 

COPY/PASTE de aici:

 

/index.php?showtopic=37111

 

 

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Constantenii nu au fost prezenti......iar am fost comozi......este vina noastra.......In consecinta am fost bagati la concurenta cu Aradul si la o saptamana dupa Brasov. O sa vedem....poate facem o intrunire mai mica.

Realitatea este ca s-a observat un apetit pentru intruniri in special in mai - iunie.....De aceea cluburile mari si cu participare activa in UCMR (Cluj, Bacau, Timisoara, Brasov) sunt la deschiderea sezonului. Bravo lor. In iulie si august gasca se cam sparge, motociclistii si-au facut suma de una - doua - maxim trei intruniri, incep vacantele , aglomeratia pe sosele si caldura.....

Noi(ROAD PATROL) nu facem parte din UCMR,doar ca,de cativa ani buni cam aia e data noastra!Si nu a fost nici un mis-mas cum cred ca insinuezi!Daca ai fi fost acolo,ai fi vazut ca discutia a fost foarte O.K. si nu s-a facut diferenta intre membrii UCMR si ceilalti.Intalnirea da la Pecica(arad) se suprapune pt ca e cam politic finantata,si atunci vor 'sefii' sa aiba loc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e mai scump, dat fiind faptul ca euroiul e comparabil cu cel de anul trecut, pe vremea asta. :baldy:

 

E doar o parere. :cheers:

 

Sper ca realitatea sa nu ma contrazica. :D

Editat de Shak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva idee ce invitati (cintareti, formatii,etc) vor fi la aceste intruniri?

 

O sa se anunte cam cu o sapt inaintea fiecarei intalniri.

 

Dar de obicei... Iris, Cargo, daca avem un pic de bafta si Trooper :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietii de la galati ne-au luat ziua dar nu e nimic vara e mare -viceppresedinte VALAH MC TARGOVISTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se tine vreo ingramadeala a Harley-stilor? S-a tinut pana acum asa ceva? Habar nu stiam.

 

si in 2006 aici: 6 - BUCURESTI - Zi "Harley Davidson" (organizator HOG Romania)

 

Scrie la calendar... daca nu cititi :lol:

 

Apropos, pare interesant ca se suprapune cu SMAEB insa, nu-i bai... :cheers:

 

Eu astept intrunirea Enduristilor printr-o padure, munte pe undeva... nu s-a gandit nimeni? :laugh: :laugh:

Editat de Big Trouble
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...