Sari la conținut

Bastybikes Comming Soon Shop ,custom,


fhchth
 Share

Postări Recomandate

SALUTARE AM PUS TOPICUL CA SA STIU CUM SA IMI IMPART TREBURILE SHI CA SA VA EXPLIC CAM CUM STAU TREBURILE

 

INCEPIND DIN IANUARIE CEL TIRZIU 15 IANUARIE VOI INCEPE PRODUCTIA DE CADRE FURCI SHI REZERVOARE LA CEL MAI PROFESIONAL STANDARD

 

FURCI SPRINGER LA 250 EURO

CADRE INCEPIND CU 350 EURO

REZERVOARE INCEPIND CU 200 EURO

 

POT FACE ORICE FEL DE CADRU AVETI GARANTIA CA NICI UNUL NU ARE ABATERI SAU ERORI MAI MARI DECIT UNUL FACUT DIN FABRICA

 

+ACUM MAREA SURPRIZA E CA CRED CA VOI PUTEA OMOLOGA PRODUSELE LEGAL DUPA CUM SE ARATA PROBLEMA

 

+ UN CADRU POATE FII GATA INTRE 3 SHI 8 ZILE FARA OMOLOGARE

 

PRETZUL UNUI CADRU OMOLOGAT POATE FII CHIAR DUBLU FATZA DE UNUL NEOMOLOGAT

 

!! ATENTIE FAC REDUCERE DE 30% PT CADRE FURCI SAU ORICE CE VINE PUS PE URMATOARELE MARCI DE MOTOCICLETA

 

DNEPR URAL M72 SIMSON ...ORICE MOTOCICLETA MAI VECHE DE 35 ANI IN 4 TIMPI ( NORTON..TRIUMPH MATCHLESS NSU ETC)... HARLEY SHI INDIAN

 

DIN CITE VEDETI INCURAJEZ F MULT CUSTOMUL PE MOTOCICLETE VECHI

 

UN ALT PLUS ESTE CA POSED APARATURA CU CARE SA POT REPARA RECONDITIONA MOTOCICLETE VECHI GEN SIMSON DNEPR ETC POT REGLA MOTOARE LUA COMPRESII ETC SHI POT OFERI GARANTII CHIAR SHI PT 10.000 DE KM SAU JUMA DE AN DACA PUNETI IN MOTOR CE VA SPUN EU SHI DACA IL REGLATI LA BASTYBIKES

 

ACEST LUCRU IL FAC PT A LE DA PESTE NAS CELOR CARE SPUNEAU CA CU O VECHITURA NU SE POATE MERGE

 

ASTEPT ALTE PROPUNERI

BASTY

 

 

 

O SA POSTEZ AICI CAM TOATE LUCRARILE PT CA VAD CA SITE-UL SE MAI LASA ASTEPTAT DIN CAUZA CA TOTI BANII INTRA INCA IN SCULE

 

 

ASTEPT OPINII ...

 

CUM TREBUIE SA FIE IN OCHII VOSHTRII UN ATELIER DE CUSTOM IN RO ?

 

CE VA DORITI DE LA EL ?

 

M-AM GINDIT CHIAR SA FAC UN FEL DE SERVICE DE DRUM ADICA: DACA OMU RAMINE IN PANA PE O RAZA DE 100 DE KM DE BV SA VINA CINEVA LA EL SHI SA II REZOLVE PROBLEMELE ( ASTA INCA NU CRED CA O VOI PUTEA APLICA ANUL ASTA )

 

ASTEPT PROPUNERILE VOASTRE !!!

BASTY

 

APROPO DACA AVETI VREO IDEE DE MODIFICARE SHI VRETI SA O PUNETI IN PRACTICA PUTETI

FEEL FREE : 0722682227- BASTY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BASTY te salut,ar fii cazul sa incepi sa pui poze cu atelierul chiar asa cum este acuma...lumea vrea sa vada tot ce este pe la tine,nu sunt de ajuns doar niste cuvinte dupa cum bine stii....

 

pune poze mai basty....ca tot ce spui tu suna bine dar vrem sa si vedem ce e pe la tine pe acolo

 

te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

cu furca eu i-am explicat ca va dura mult chiar pina la 6 luni pt ca nu am avut dispoziytivul pt a o produce

 

omul a fost super de cuvint shi m-a ajutat cu aun avans ca lumea ...

 

pt intirzierea mea ..cu care l0am anuntzat din timp i-am oferit reducere pt orice alt produs de 30 la suta + axul rotii prindere riesere chiar shi riesere gratis

 

te respectam f mult pt intelegerea shi rabdarea pe care ai dovedit-o faraonule

 

furca putrea fi gata de mult daca nu ma interesa asha mult alineamentul pe care pun pariu ca 80 la suta nu il pbserva . pina acum nu am avut dispozitivul meu de indoire profi shi nu puteam face indoitura necesara shi am facut la altcineva tin sa iti zic ca am returnat pina acum de trei ori aceeashi piuesa

 

basty

 

Daca vreau una, in cat timp e gata?

Mi-o trimiti prin posta sau trebuie sa vin pana la Brasov?

salut

 

furca e gata in 2 sapt shi nu trebuie sa imi dai avans decit 1 mil

o pot trimire prin curierat rapid

 

nu pot lua comanda decit din moment ce totul e gata ca sa evit neplaceri de ambele parti

 

asta inseamna cam de pe 1 februarie

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saut basty, spor la treaba, era nevoie de un asha atelier in romania!

in alta ordine de idei, poate shtii tu la cine sa apelez pentru ECHILIBRAREA DINAMICA a unui vibrochen de Dnepr MT10 ?

precizez ca vreau o echilibrare profesionala, facuta la minim 7000 RPM :haha: :D :lol:

numai bine , cosmin aka kerosen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saut basty, spor la treaba, era nevoie de un asha atelier in romania!

in alta ordine de idei, poate shtii tu la cine sa apelez pentru ECHILIBRAREA DINAMICA a unui vibrochen de Dnepr MT10 ?

precizez ca vreau o echilibrare profesionala, facuta la minim 7000 RPM :haha: :D :lol:

numai bine , cosmin aka kerosen

 

salut eu am in proiect un utilaj cu care sa echilibrez ambielaje care se desfac cu shurub anii30

pe rulmenti ...eu fac un dispozitiv care prinde ambielajul cum prinde bacul de la strung cu un micrometru cu care vad bataia lui ...

 

eu fac ceva rudimentar pt motoare rudimentare ( pasiune proprie) tu cauti ceva profi ... pt chestii turate ...

imi place shi ideea de hi-tech in vechituri ....f mult .

 

Lasati oameni buni cearta.

 

Asteptam poze!

 

hmm

 

cam ce sa pozez incaperea?

masa de cadre lucrez intens la ea ... la fel ca shi la cea de strimbat tzevi ...

piese peste piese oricum ma bucur ca am gasit atelier care lucreaza piese cu precizie de sutimi

ceea ce ma incinta

 

oricum masa de cadre o sa faca toata traba .... dupa ce e gata o sa bag poze ...sau daca va intereseaza pot pune shi acum poze cu totul in stadiu in care este ...

 

prefer sa prezint totul cind e gata ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut basty, nu ma intereseaza decat o echilibrare profesionala, daca shtii pe cineva, vreun atelier, vreo fabrica, tu fiind din brasov, poate cunoshti pe cineva, eventual cineva care se ocupa de curse , rally cu mashini, shi care isi prepara singuri motoarele.

futui, suntem in tzara strungarilor shi nu gasesc pe cineva care sa-mi echilibreze un vibrochen?

:haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. kerosen

Fratii Teodorescu

atelier reparatii moto

pistoane, segmenti,camasi, alezare,honuire, reparatii ambielaje, consultanta tehnica

..........................

str. icoanei nr. 107 sect. 2

tel : 211.09.22

 

vezi ca e o stradutape stefan cel mare, e una dintre strazile mari care pleaca din piata victoriei

au toate sculele posibile

 

am bagat adresa asta in caz ca ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

pt. kerosen

Fratii Teodorescu

atelier reparatii moto

pistoane, segmenti,camasi, alezare,honuire, reparatii ambielaje, consultanta tehnica

..........................

str. icoanei nr. 107 sect. 2

tel : 211.09.22

 

vezi ca e o stradutape stefan cel mare, e una dintre strazile mari care pleaca din piata victoriei

au toate sculele posibile

 

am bagat adresa asta in caz ca ajuta

 

adresa nu ma ajuta, nu ai un nr de mobil, ca pe asta de fix nu raspunde nimeni, am sunat cateva zile la rand shi la ore diferite,shi nu shtiu cum sa dau de fratii teodorescu.

cine ma poate ajuta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hello Basty! Mi-a zis Shobolanu' ca ai putea face o furca springer pentru un suzuki savage de 650ccm. E corect? Cat ar face?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io sunt convins kerosene ca la Turbomecanica are cine sa-ti echilibreze dinamic vibrochenul de MT10 pana la ce interval vrei tu. Exact nu stiu cum sa faci, dar uita-te pe net si vezi cum intri in legatura cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello Basty! Mi-a zis Shobolanu' ca ai putea face o furca springer pentru un suzuki savage de 650ccm. E corect? Cat ar face?

salut

eu personal nu mai fac nimic .... in 1 ind pt ca m-am convimvins ce oami\eni sunt motociclistii din ro in general ,

nu e valabuil pt toti , eu acum nu vreau doar sa las loc de bunaziua shi sa inchei tot ce am inceput pt anumite persoane .

cu oferta atelieerului nu mai e nimic valabil . mergeti la bono ca e un om deosebit ... extraordinar .. deschis la orice colaborare ....vi-l; recomand

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

eu personal nu mai fac nimic .... in 1 ind pt ca m-am convimvins ce oami\eni sunt motociclistii din ro in general ,

nu e valabuil pt toti , eu acum nu vreau doar sa las loc de bunaziua shi sa inchei tot ce am inceput pt anumite persoane .

cu oferta atelieerului nu mai e nimic valabil . mergeti la bono ca e un om deosebit ... extraordinar .. deschis la orice colaborare ....vi-l; recomand

basty

cum adica nu mai faci nimic??ar fi MARE pacat dar sper sa-ti shimbi hotararea pt ca iubesti prea mult chopperele.

Nu fi asa radical din cauza io stiu cui...

da-i dreaq si vezi-ti de treaba in continuare cu pasiunea ta

bafta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

eu personal nu mai fac nimic .... in 1 ind pt ca m-am convimvins ce oami\eni sunt motociclistii din ro in general ,

nu e valabuil pt toti , eu acum nu vreau doar sa las loc de bunaziua shi sa inchei tot ce am inceput pt anumite persoane .

cu oferta atelieerului nu mai e nimic valabil . mergeti la bono ca e un om deosebit ... extraordinar .. deschis la orice colaborare ....vi-l; recomand

basty

ar fi pacat,RESPECT,cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...