Sari la conținut

East European Motor Show 2009 la Predeal


paul_biker
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
WRBW se tinea la resita, deci se muta la predeal ?

 

 

se pare ca WRBW se tine la Resita si anul asta...cred ca am gresit eu....am sa solicit informatii.

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la an la an se inmultesc adunarile de motoristi satanisti, ceea ce nu e rau, ba dinpotriva.

Treaba cu genurile muzicale prezentate este indelung discutata de ani de zile, dar deja cei ce imbratiseaza alte stiluri muzicale decat rock au inteles probabila sta si se pare ca sunt intr-o minoritate covarsitoare in ceea ce priveste dorinta de participare pentru ca in caz contrar si-ar face si ei un "disco" motor show..

 

asadar ne vedem acolo, cu satane si benzina, speram la mai multa civilizatie si mai buna organizare.

O a dam si noi cu "zgomot" pe scena, vezi in semnatura trupa, asadar.. rock on dudes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
:eek: Nimic nou? Poze cu locatia, ce e de vizitat in zona, pe ce traseu sa vina lumea din vest, starea drumurilor, (nu trasee enduro, ca de alea e plina tara ) locuri de cazare, mai stiu eu ce.... Nu de alta, dar trebuie sa anuntam concediul din timp.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja imi pregatesc bagajele..!

inca nu stiu exact locatia si nici pe site-ul oficial nu apare nimic...

chiar nu se stie pozitia?!

 

 

starea drumurilor jalnica, ca peste tot in RO

de vazut sunt cateva trasee prin zona sar nu ceva extraordinar : cabana Susai- 1ora de mers pe drum forestier-, cabana Garbova- dela Clabucet plecare 20 min, cabana Trei brazi- 5km pe asfalt sau ce a mai ramas din el....acestea sunt cele mai importante trasee si cele mai cunoscute din zona Predealului

cazare...usor cam scumpa...chiar si la pensiuni....nu prea sunt preturi pentru studenti la hoteluri si pensiuni...dar puteti incerca

Editat de cristian72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, suna bine, dar ce s-a intamplat cu "week"? ... As vrea si eu niste poze sau un plan unde se va desfasura evenimentul / camparea si sa stiu ce conditii vor fi, din moment ce se vrea a fi cea mai tare intrunire a anului, din Europa de Est. Ce costuri ati prevazut de persoana pe intreaga perioada?

Sper sa iasa asa cum ati planificat-o!

Editat de U R S U
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Deci.......... sa consideram ca intilnirea asta a fost o alarma falsa! :)

:P :cheers: :blink:

cred ca si daca se tine o sa fie o organizare de toata jena

sper sa ma insel :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
si eu ma uit,si ma tot uit, si iar ma uit dar vad ca nu mai zice nimeni nimic de intrunirea asta care se anunta ca fiind cea mai mare si mai tare din tara.

totusi asteptam de la organizatori niste informatii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici chiar asa :D

Aia au apucat sa vanda si bilete :P

 

probabil soarta concertului AC/DC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea se tine sigur, am aflat de la surse sigure, doar ca e prea deveme pentru mai multe informatii deoarece inca nu a inceput organizarea. In orice caz aici vor fi postate primele noutati despre motorshow. Asa ca inca putina rabdare...

Toate cele bune si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat la unul dintre numerele de pe eastbike... si se pare ca intrunirea se va tine in zona Cabana "Trei Brazi" pe acel platou...asta pentru cei care au mai fost prin zona, cel putin asa am primit informatiile de la organizatori.

Mai incercati si voi ...eu acest raspuns l-am primit....

daca ramane valabil ne vedem acolo!

Asfalt uscat!

Editat de cristian72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat la unul dintre numerele de pe eastbike... si se pare ca intrunirea se va tine in zona Cabana "Trei Brazi" pe acel platou...asta pentru cei care au mai fost prin zona, cel putin asa am primit informatiile de la organizatori.

Mai incercati si voi ...eu acest raspuns l-am primit....

daca ramane valabil ne vedem acolo!

Asfalt uscat!

am gasit asta: www.eastbike.ro

eu zic ca se tine pana la urma...

si pare chiar OK!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...