Sari la conținut

Motociclistii Trebuie Sa Se "cultive"


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

o sa fac eu nishte stykere cu :ok: -Habarnam Riders Club- shi la prima intrunire din vara va dau le totzi!

sau shi la asta din 3-5 februarie de la Hunedoara!

ne vedem pe motoare cu palarii albastre in cap! yeee!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu biletele de grup nu e realizabila.

 

Pentru ca cineva va trebui sa se intalneasca cu toti si sa stranga banii si dupa aia sa se duca sa le cumpere.

 

 

Cel mai bine fiecare isi cumpara biletul. Ca poate unul vrea in loja si altul mai in spate. O sa iasa neconcordante.

 

Iar cu motoarele nu merge ca ... E FRIG.

 

Eu o sa ma prezint cu prietena vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiazide... ai avut o idee de milioane! Stii ce amintiri placute imi trezeste cartea asta? :welcome: Hai ca ne vedem in fata la teatru! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la premiera piesei si pot sa garantez ca e excelenta! Dabija pune in scena doar chestii faine asa ca merita! Muzica iarasi e deosebita...

Nu mai spun ca e cartea copilariei mele alaturi de Micul Print :ok:

Aveti grija sa-l aplaudati pe dl. Piculina, care este motociclist de-al nostru! Da, suntem mai rau decat "La Piovra" :moto: Avem si-n lumea asta oameni! :welcome:

Vizionare placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa piesa, simpatice amintiri (remarcabila scenografia: niste castraveti de poveste mari cat mine din care-ti venea sa musti). Poate nu era chiar atmosfera Habarnam pe care mi-o imaginam eu, dar m-am amuzat de minune.

 

Daca acum un an mi-ar fi zis cineva ca o sa ajung sa discut despre teatru pe site-uri cu motociclisti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...