Sari la conținut

ACCIDENTE - cazaturi - julituri - busituri


ACHIMOTO
 Share

Postări Recomandate

pai cum i s-a intamplat mosului li se intampla la multi; zi de zi cand circul prin diferite orsase intalnesc soferi care nu ma observa doar ca mosu s-a uitat catre mine si nu a iesit chiar atnci zisca ar fi iesit intentinat....nu ma incalzeste pe mine ca il bag la inchisoare sau nu(nici nu vreau asta) vreau doar sa imi refac motoru si mana

politistii au spus clar ca are dosar penal si permis nu mai vede toata viata....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 391
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dragi colegi va anunt ca in seara aceasta cu o ora jumatate in urma colegul si prietenul nostru Beny cu Marauder-ul de 800 visiniu din Simeria ne-a parasit din cauza unui accident. O soferita i-a iesit in fata de pe o strada laterala moment in care a avut loc impactul cu masina respectiva iar cel care era in spatele lui nemaiputandul evita a trecut peste el. Va rog frumos cei care pot veni la inmormantare daca e de acord familia sa venim cu motocicletele pentru un ultim omagiu...Va vom tine la curent. R.I.P. Beny

Editat de Mighty Free
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

pacat ...

 

 

"cel care era in spatele lui" era curios sa-i vada praful de pe numar ??? 'tu-le mama lor de tembeli, sa nu mai spun de aia cu care reusesti sa ai contact vizual si tot se baga in fata ta, si la fiecare iesire, indiferent ca ma duc tare sau incet am de-a face cu ticniti care nu stiu tine distanta ... iar daca folosesti frana de motor, tre' sa le faci semne si sa pisti frana ca sa vada ...

te ingrozesti, uite ce poate iesi din nimic, Doamne fereste ! ... si eu imi mai fac procese de constiinta ca-i mai iau tare pe cate unii in trafic dupa ce scap cu bine din cate una ca asta ...offfffffff

Editat de aoreus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data se adevereste vorba care spune "azi esti, maine nu !". L-am cunoscut pe baiat joia trecuta (19.07.2012) la intalnirea traditionala de pe terasa de la Sarmis, i-am admirat motorul, am schimbat 2 vorbe si cam atat. Azi aflu de necaz. Mare pacat de el, mai ales si pentru faptul ca era atat de tanar !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la ora 21.00 in Simeria la capela, se merge la priveghi. Cine poate sa vina sa mearga dupa ora 20.00 la bar XXL, acolo se vor aduna motociclistii.

 

R.I.P. :rose:

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la priveghi si am vorbit cu familia si sunt de acord sa mergem cu motoarele sa il onoram cu un ultim ramas bun. Inmormantarea va fi miercuri la ora 14.00 in Simeria la cimitirul orasenesc in centru. Adunarea la 13.30 la bar XL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...