Sari la conținut

Turul Tarii


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

Salut,

 

Daca ajungi in Cluj o camera cu caldurica (oriceai zice inca e frig afara) iti sta la dispozitie.

 

multzumesc!

 

sa ne anunti cand pleci si sa faci o lista cu orasele prin care ai de gand sa canti....touring the jawa...hihih

 

asa o sa fac! numa' sa nu se strice troaca! oricum i-am schimabt setul ca acum vreo 3 zile i-am spart pistoanele :yikes:

 

Daca treci prin Suceava vin-o si pana in Gura Humorului! :yikes:

 

oke, am notat! :eek:

 

 

cel mai nasol e ca iar s-a phutat vremea! cand sa ma bucur si io ca se face frumos iar niste ninsoare! sa fie vreun semn ca n-ar trebui sa plec?

 

 

p.s. glumeam, nu sunt superstitios! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator stress_L&P

ce faci ma ?? turu tarii ?? cu jawa ?? vezi sa iti iei destule piese ca sa faci una noua :yikes:

 

n-am minsk, da?

 

si poate faci proba si la combiezonu ala sa vezi daca is bune protectiile :yikes:

 

mai bine fa tu proba cu blugii decat mine! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

stres-ule...iar te-a muscat gandacul?

off...multa bafta si asfalt uscat.te asteptam in buc la o ceva ce-ti place tie cel mai mult=alcool :moto:

:yikes: :yikes:

 

multzam! bem? beeeeem! :moto:

 

Stresule ce au astia cu motoreta ta ? :yikes:

Stiu ei ce stiu... :eek: :eek: :eek:

 

ei, e stresat asta micu' ca nu-i merge minsku cum imi merge mie jawa! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stresatule...

Pana sa poti pune tu la punct asha-zisul 'tur al tzarii", poate iti faci vreme sa termini shi cu radiatul motorului de la politie!!!

Eh!

Ce zici?

Ne intalnim sa mergem sa rezolvam shi treaba asta?

Ca de pe 19 iulie 2005, a tot curs apa pe Dunare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai si pe la Sf. Gheorghe,in Covasna,ca o scoatem noi la capat cu cazarea,aia nu-i o problema.

Dar daca vrei vin fiert,aia primesti,insa-i pacat sa nu te incalzesti cu niste palinca autohtona. :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai stiu motorul asta. Anul trecut tot Jawa asta voia sa plece in turul tarii cu alt calaret. Ala care e si acum pe talon. Ce zici Stressule, il iei si pe Brandu' cu tine? Purtator de talon :yikes:

Il aduci la mine la Petrosani sa-l vad la fata ca-l stiu numai din poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

O mica incurajare pentru STRESS L&P:

Tatal meu a avut pana in 1983 o JAWA cu care a facut turul Romaniei impreuna cu maica-mea! Au avut o singura mica problema: taca-miu era obosit, noapte, curba si au intrat in stalpul pe care era semnul de curba de pe marginea drumului :yikes: !! Atat.

 

Bafta!!

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

stress ... "obrazul" e singurul lucru care nu se poate spala nici cu toata apa Dunarii ...

 

impozitul e trecut pe numele meu, el nu plateste nimic si nici nu i-a venit acasa vreo amenda :eek: n-m avut timp sa fac inmatricularea si atat, am muncit! iar cand am fost liber a fost seara :yikes:

 

Hai si pe la Sf. Gheorghe,in Covasna,ca o scoatem noi la capat cu cazarea,aia nu-i o problema.

Dar daca vrei vin fiert,aia primesti,insa-i pacat sa nu te incalzesti cu niste palinca autohtona. :yikes:

 

multzam fain! :moto: palincaaaaa! hihihihii! is obisnuit cu ea si imi place, taica-miu e oradean :eek:

 

Pai stiu motorul asta. Anul trecut tot Jawa asta voia sa plece in turul tarii cu alt calaret. Ala care e si acum pe talon. Ce zici Stressule, il iei si pe Brandu' cu tine? Purtator de talon :moto:

Il aduci la mine la Petrosani sa-l vad la fata ca-l stiu numai din poze.

 

daca o vrea sa vina io il iau!

 

Salutare!

 

O mica incurajare pentru STRESS L&P:

Tatal meu a avut pana in 1983 o JAWA cu care a facut turul Romaniei impreuna cu maica-mea! Au avut o singura mica problema: taca-miu era obosit, noapte, curba si au intrat in stalpul pe care era semnul de curba de pe marginea drumului :eek: !! Atat.

 

Bafta!!

 

Bogdan

 

 

 

multzam! intamplarea asta imi aduce aminte de ce am patit anul trecut pe drumul galati-bucuresti... cel vechi care trece prin Cilibia! un tampit de client de-a lu' taica-miu i-a spus ca a facut de curand drumul si ca era foarte liber si bun(dar a uitat sa spuna ca avea un ford explorer)! asa ca am plecat pe minunatul drum de cilibia! eu cu danutza cu motoru', ai mei cu masina (oltcit)! a fost de cosmar! numa' hartoape si gropi, ajunsese sa ne doara spatele, mergeam numa' cu 60-70! la un moment dat dupa ce nu am mai rezistat i-am dat 100-110 (mai mult nu se putea pe drumu' ala de nici o culoare, si asa era cam mult) numai sa scap mai repede de hartoape! intr-un sat (nu mai stiu care) este o curba spre stanga la 90 de grade nesemnalizata... boon! inainte un drum de tzara si mai rau decat asfaltu'! drumul asfaltat gri.. drumul de tzara gri... obosit... nu am vazut curba si am luat-o inainte! sarituri, derapaje, etc.! SA MOR IO DE STIU CUM N-AM CAZUT! oprit, intors iesti pe la urziceni (satul e aproape tare de urziceni) si bagat picioru' in el de motor, am zis ca nu ma intereseaza daca se strica sau nu, n-am coborat sub 130 pana in bucuresti! spre mirarea me a tinut si a mai si consumat putin, 9 litri gl-buc! acum cateva zile i-am spart pistoanele :yikes: da' i-am schimbat tot setu' (si asa era ambialaju' dus) si am incredere in ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...